Tip na článok
Súd rozhodol o osude sudcov z akcie Plevel: OBAJA putujú do väzby!
Na snímke je prezidentka SR Zuzana Čaputová počas vyhlásenia k prípadu Jozefa Chovanca, ktorý zomrel v roku 2018 v Belgicku.
Marian Kočner a Alena Zsuzsová stoja podľa vyšetrovateľov za vraždou novinára Jána Kuciaka († 27) a jeho snúbenice Martiny Kušnírovej († 27).
Boris Kollár a Robert Fico
Na snímke Anton Hrnko po voľbe predsedu strany počas snemu SNS, ktorý sa koná v budove mestkého úradu v Liptovskom Mikuláši.
Zhromaždenie Asociácie hotelov a reštaurácií Slovenska na podporu cestovného ruchu pred Úradom vlády SR v Bratislave
Na snímke je podpredseda parlamentu Juraj Šeliga (Za ľudí).
Aktuálna správa
Svadba sa plánuje niekoľko mesiacov vopred, aj hostia sú už pozvaní, keď treba naraz ich počet redukovať, je to problém.
Ján Počiatek - vila v Cannes
q
Národná púť k Bazilike Sedembolestnej Panny Márie v Šaštíne. Na snímke Igor Matovič.
JB 32 Rím - Zdravotná sestra v ochrannom odeve a s ochranným štítom sa stará o pacienta na Jednotke intenzívnej starostlivosti kliniky Casalpalocco pre liečbu COVID-19 na predmestí Ríma 3. septembra 2020. Predstavitelia kliniky uviedli, že číslo pacientov hospitalizovaných s ochorením COVID-19 pribúda. Taliansko v stredu oznámilo 1326 nových prípadov nákazy koronavírusom v priebehu uplynulých 24 hodín. Počet vykonaných testov po prvý raz od vypuknutia epidémie prekonal 100.000 za deň. FOTO TASR/
Ilustračná fotografia.
PlusTV

Váš názor nás zaujíma

Zúčatnite sa užívateľského testu!

Vyjadrite svoj názor na naše weby.

Zapojiť sa do testu

Zaberie Vám to len 5 minút.