Tip na článok
Tip na článok
„Ak je hlucháň pokojný, nechá sa aj odfotografovať, treba však dodržiavať bezpečnú vzdialenosť,“ upozorňuje Miroslav Saniga.
Sergio Perez.
q
KK18 Brazília - Brazílsky prezident Jair Bolsonaro odchádza z tlačovej konferencie 27. apríla 2020 v Brazílii.  Sudca brazílskeho najvyššieho súdu v pondelok nariadil začať vyšetrovať obvinenia vznesené bývalým ministrom spravodlivosti a bezpečnosti Sérgiom Morom, ktorý tvrdí, že prezident Jair Bolsonaro sa pokúšal
Peguera, Malorka
Na snímke hlavný hygienik SR Ján Mikas.
Ilustračná foto.
Pozitívne testovaný muž jazdil opitý na motorke
Austrálčanka Samantha (vľavo) má oslabenú pamäť, zatiaľ či Britke Grace (vpravo) vypadala väčšina vlasov.
Liga proti rakovine je známa zbierkou v uliciach počas Dňa narcisov. Ten je práve dnes. Hoci dobrovoľníci kvôli korone na uliciach nebudú, pomôcť môžete aj tak.
Na snímke zľava komisárka pre osoby so zdravotným postihnutím Zuzana Stavrovská, výkonná riaditeľka Ligy proti rakovine (LPR) Eva Kováčová, správkyňa Nadácie Slovenskej sporiteľne (SLSP) Barbara Henterová, generálna riaditeľka Sekcie zdravia Ministerstva zdravotníctva(MZ) SR Andrea Škripeková počas tlačovej konferencie Ligy proti rakovine ku Dňu narcisov špeciál.
Narcis je dnes symbolom pomoci.
EUFA rozhodla, že prestížny zápas futbalovej Ligy národov medzi Slovenskom a Českom sa 4. septembra na Národnom futbalovom štadióne v Bratislave uskutoční bez divákov.
Na snímke z 25. júna 2020 riaditeľ Svetovej zdravotníckej organizácie (WHO) Tedros Adhanom Ghebreyesus
Sestričky po korone zhadzujú šaty.
Na snímke je americký prezident Donald Trump počas tlačovej konferencie v Bielom dome vo Washingtone.
PlusTV

Váš názor nás zaujíma

Zúčatnite sa užívateľského testu!

Vyjadrite svoj názor na naše weby.

Zapojiť sa do testu

Zaberie Vám to len 5 minút.