Tip na článok
„Ak je hlucháň pokojný, nechá sa aj odfotografovať, treba však dodržiavať bezpečnú vzdialenosť,“ upozorňuje Miroslav Saniga.
ilustračné
Najdôležitejšie udalosti z regiónov Slovenska 31. júla 2020.
Runinský flyšový vodopád v blízkosti židovského cintorína pri vstupe do najvyššie položenej obce v Národnom parku Poloniny je jediný svojho druhu a je vysoký 5 metrov.
Na snímke prezident Únie miest Slovenska Richard Rybníček počas brífingu s novinármi po zasadnutí Ústredného krízového štábu v súvislosti s vývojom situácie ohľadom nového koronavírusu 14. júla 2020 v Bratislave. FOTO TASR - Martin  Baumann
Liga proti rakovine je známa zbierkou v uliciach počas Dňa narcisov. Ten je práve dnes. Hoci dobrovoľníci kvôli korone na uliciach nebudú, pomôcť môžete aj tak.
Na snímke zľava komisárka pre osoby so zdravotným postihnutím Zuzana Stavrovská, výkonná riaditeľka Ligy proti rakovine (LPR) Eva Kováčová, správkyňa Nadácie Slovenskej sporiteľne (SLSP) Barbara Henterová, generálna riaditeľka Sekcie zdravia Ministerstva zdravotníctva(MZ) SR Andrea Škripeková počas tlačovej konferencie Ligy proti rakovine ku Dňu narcisov špeciál.
Narcis je dnes symbolom pomoci.
V detskej nemocnici na Kramároch hliadkuje polícia.
Dnes v ranných hodinách, približne okolo 04:30 hod. sa v Spišskej Novej Vsi na ul. Starosaskej prepadol chodníkový most pre chodcov a cyklistov
PlusTV

Váš názor nás zaujíma

Zúčatnite sa užívateľského testu!

Vyjadrite svoj názor na naše weby.

Zapojiť sa do testu

Zaberie Vám to len 5 minút.