Tip na článok
Slovenské testy už majú potrebnú registráciu Štátneho ústavu pre kontrolu liečiv, a tak sa môžu začať využívať v laboratóriách.
Adolf Eichmann
Brazília za posledných 24 hodín zaznamenala ďalších 1188 úmrtí na chorobu COVID-19 spôsobovanú novým koronavírusom, čím celkový počet obetí epidémie v krajine prekročil hranicu 20.000.
Alzbeta
Epstein a bývalý americký prezident Bill Clinton.
Princezná Diana a vojvodkyňa Kate.
(Ilustračné foto)
Dievca
Bývalý český novinár Miloslav D. takmer pred rokom brutálne zavraždil svoju manželku. Ľudia, ktorí ho poznajú, hovoria o skrate, podľa dcéry Dominiky je však jej otec psychopat, ktorý si matkinu smrť dopredu naplánoval.
Britský premiér Boris Johnson počas vyhlásenia na Downing Street 10 v Londýne 27. apríla 2020.
VIDEO V americkom štáte Michigan sa pretrhli dve priehrady: Hrozia najväčšie záplavy v histórii
(Ilustračné foto)
Na archívnej snímke z 23. októbra 2018 Saláh Chášukdží (vľavo), syn zavraždeného saudskoarabského novinára Džamála Chášukdžího a saudskoarabský korunný princ Muhammad bin Salmán si podávajú ruky v Rijáde. Synovia Džamála Chášukdžího v piatok 22. mája 2020 vyhlásili, že odpúšťajú vrahom svojho otca. Informovala o tom agentúra AFP. Chášukdžího vražda, ku ktorej došlo v októbri 2018 v budove saudskoarabského konzulátu v Istanbule, vyvolala pobúrenie.
Prví zákazníci po opätovnom otvorení nákupného centra v rámci postupného uvoľňovania prísnych opatrení v súvislosti s pandémiou koronavírusu SARS-CoV-2,
PlusTV

Váš názor nás zaujíma

Zúčatnite sa užívateľského testu!

Vyjadrite svoj názor na naše weby.

Zapojiť sa do testu

Zaberie Vám to len 5 minút.