Tip na článok
Tip na článok
a
Deti už nebudú rodiť len ženy.
Najbizarnejší policajný výsluch.
Marián Kočner.
Trojica najúspešnejších lyžiarok z alpskej kombinácie si hodinu po pretekoch prevzala na slávnostnom ceremoniáli svoje medaily. Vlhová svojím outfitom mnohých príjemne šokovala! VIAC V GALÉRII!
Je tu ďalšia časť našej rubriky SATIRÉN a s ňou ďalšia dávka odhalení zo sveta športu. Slovensko v poslednom týždni žilo najmä rozruchom okolo Spartaka Trnava, z ktorého odišiel majiteľ Vladimír Poór, ale aj „famóznou“ šnúrou hokejistov Slovana, ktorí natiahli sériu prehier na sedem zápasov. Vo svete sa hrali ďalšie zápasy Ligy majstrov a pozornosť pútal najmä boxerský duel Tysona Furyho s Deontayom Wilderom. Prinášame šokujúce
V piatok podvečer sa tešilo celé Slovensko zo senzačného výsledku lyžiarka Petry Vlhovej, ktorá vybojovala striebornú medailu v kombinácii na Majstrovstvách sveta v alpskom lyžovaní vo švédskom Are. Lenže na druhý deň z veľkého triumfu rýchlo vytriezvela.
ARE, SWEDEN - FEBRUARY 8: Petra Vlhova of Slovakia wins the silver medal during the FIS World Ski Championships Women's Alpine Combined on February 8, 2019 in Are Sweden. (Photo by Christophe Pallot/Agence Zoom/Getty Images)
PlusTV

Váš názor nás zaujíma

Zúčatnite sa užívateľského testu!

Vyjadrite svoj názor na naše weby.

Zapojiť sa do testu

Zaberie Vám to len 5 minút.