Tip na článok
Tip na článok
Z jeho tela trčal pol metra dlhý konár.
Malý Zion zomrel 4 dni po operácii.
16-ročná dievča utieklo s miestnym mladíkom, čo rozhnevalo rodičov. (Ilustračné foto)
Dievčatá pochovali na cintoríne v Koszaline za zvuku piesne, ktorú jedna z nich zložila i nahrala.
Adam a Tomáš už poznajú svoje tresty.
Bezos (na fotke s manželkou Mackenzie v strede) je svojou novou láskou sexuálne posadnutý. Okrem milostných SMS plných erotických narážok posielal televíznej moderátorke Lauren Sánchez (vľavo a vpravo) aj nahé fotografie.
Rusko tvrdí, že plavidlá ukrajinských námorných síl narušili ruské štátne hranice, nereagovali na výzvy a dopustili sa nebezpečného manévrovania.
Po hrozbe bombou evakuovali súdy v piatich mestách
Preživšie obete, ktoré sa nadýchali spodín zo zrútených budov nákupného centra v New Yorku v roku 2001, aj po sedemnástich rokoch zomierajú na tisíce. Najčastejšou príčinou smrti spomínaných je rakovina. Denník New York Post priniesol pomerne šokujúci článok, v ktorom sa píše, že práve teroristický útok môže za to, že počet obetí jedenásteho septembra stále stúpa. Počas dní bezprostredne po tragédii boli vystavení spodinám, prachu a rôznym výparom desať tisíce ľudí. Práve tým sa teraz začínajú prejavovať respiračné problémy. Veľa z nich na rakovinu pľúc zomreli. Odborníci sa zhodujú na tom, že príčina je práve obdobie po páde dvojičiek.
Vzbura žltých viest, Francúzsko
Jayme Clossová bola nezvestná od októbra.
Palij po druhej svetovej vojne tajil svoju nacistickú minulosť a tvrdil, že bol počas vojny roľníkom a robotníkom v továrni.
Európu zasypal sneh.
Britskí kráľovskí fanúšikovia očividne vedia viac než samotná mamička!
PlusTV

Váš názor nás zaujíma

Zúčatnite sa užívateľského testu!

Vyjadrite svoj názor na naše weby.

Zapojiť sa do testu

Zaberie Vám to len 5 minút.