viac magazínov
Pacientka musela na operáciu čakať 3 mesiace. Povedali jej, že nemajú sestry. Ilustračné foto
Rady a tipy
Zúfalstvo pacientky po skúsenosti v štátnej nemocnici: Na TOTO platím odvody?
Nový predseda vlády Peter Pellegrini upozornil novinárov, že sa príliš dlho zaoberajú jedným špáradlom.
Správy
Sledujeme ONLINE Pellegrini už má dosť novinárov: Ako dokážete tak dlho riešiť JEDNO ŠPÁRADLO?
Na Mareka Hamšíka v Banskej Bystrici zabudli.
Fiasko v Banskej Bystrici: Hamšík skončil s dlhým nosom, doma ho úplne odignorovali
Supermarket, v ktorom údajný terorista drží rukojemníkov.
Správy
 aktualizované
PRÁVE TERAZ Rukojemnícka dráma na juhu Francúzska: Ozbrojenec zajal v supermarkete ľudí, hlásia mŕtvych!
Robert Fico a Robert Kaliňák zaujali svoje miesta v poslaneckých laviciach.
Správy
FOTO Takto ste Fica s Kaliňákom nevideli roky. Ich tváre hovoria za všetko
Marika Gombitová v jeho rukách: Speváčka tiež využíva Schillove služby.
Ľudia
Známy zubár, ktorý sa stará o chrup mnohých našich celebrít, si kúpil súkromné lietadlo. Asi za milión eur
Ján Jackuliak
Šoubiznis
FOTO Neuveríte, kým neuvidíte: Z Jána Jackuliaka sa stáva namakaný Iron Man!
V Dobre vedieť! zažili Kemka a Rašla poriadnu hanbu.
Šoubiznis
TO JE ALE PORIADNA HANBA! V Dobre vedieť! sa Kemka s Rašlom vo finále strápnili ako ešte nikdy!
Modelka stále sníva o vlastnom dieťatku.
Šoubiznis
Adriana Sklenaříková prehovorila o dieťati: Dúfam, že sa nad nami príroda ešte zľutuje

Zvoní Zemi umieráčik? Podľa astrológov deň zúčtovania nastane zajtra: TOTO by ste ešte mali stihnúť!

Armagedon, skaza sveta, apokalypsa. Rozličné názvy na katastrofu, ktorá doľahne na Zem, majú tentoraz spoločného menovateľa – planétu Nibiru. Numerológovia a samozvaní proroci tvrdia, že skaza nastane už zajtra!

Podľa teórií numerológov sú ich katastrofické vízie opreté o pasáž z kresťanského Nového zákona v Evanjeliu podľa Lukáša. Ako uvádza portál Daily Star, ide o stať, ktorá sa premieta do súčasných reálií hurikánu Harvey či zatmenie Slnka, ktorých boli nedávno svedkami obyvatelia Spojených štátov a Karibiku.

„Budú znamenia na Slnku a Mesiaci i na hviezdach a na Zemi budú národy plné úzkosti a zmätku z hukotu mora a vlnobitia,“ píše sa v Evanjeliu podľa Lukáša. Dielo skazy by preto malo byť zavŕšené v túto sobotu.

Ďalšie tajomstvo z Fatimy sa stane realitou už o pár dní. Spisovateľ upozorňuje: Po tejto katastrofe nezostane kameň na kameni!

Bitie na poplach od spiritualistov nezostalo nepovšimnuté ani vedeckými kapacitami v NASA. Celý fenomén neznámej planéty označili za internetový hoax a úplne odmietli akékoľvek špekulácie s jej existenciou. „Ak by Nibiru či planéta X skutočne mierili k stretu so Zemou, astronómovia by ju zaznamenali už v minulej dekáde a dnes by bola viditeľná voľným okom,“ cituje vyjadrenie vesmírnej agentúry Daily Star.

FOTO Vyučovanie sa zmenilo na horor: Behom sekundy ničivé zemetrasenie pochovalo školu aj s deťmi!

Nedávno sa rovnako špekulovalo aj o planéte Eris ako blížiacej sa hrozbe. Jej existenciu vedci nepopreli. „Eris je skutočná, ale je to malá planéta podobná Plutu, ktorá zostane vo vonkajšej slnečnej sústave. Najbližšie ako sa môže dostať k Zemi sú 4 miliardy míľ,“ uviedli vedci.

Hurikán Maria si vyžiadal ďalšie obete: Momentálne ohrozuje Portoriko!

Astrofyzikov rovnako hnevá fakt, že výpovede náboženských kazateľov nie sú opreté o dôkazy a vedecké podklady. Aj zarytý vyznavač blížiacej sa katastrofy však verí v jedno: Nech sa stane vôľa tvoja...

Čo posledné by ste ešte mohli urobil pred koncom sveta?

1. Staviť celý majetok v rulete na červenú 2. Nakúpiť si za všetky peniaze sladkosti a všetky ich zjesť 3. Užiť si neviazaný sex bez ochrany 4. Nenávidenej kolegyni povedať, čo si o nej myslíte 5. Vyliezť na najvyšší tatranský končiar, aby ste mali najlepší výhľad 6. Skryť sa v bunkri a veriť, že apokalypsu prežijete

Posledné "konce sveta"

01.04.1997

Keď sa objavila na oblohe Hale-Boppova kométa - najjasnejšia kométa 20. storočia, nešlo len o veľký astronomický úkaz, ale pre mnohých aj úkaz skazy. UFO komunita s názvom Nebeská brána verila, že nejde o kométu, ale mimozemskú kozmickú loď, ktorá sa chystá zničiť planétu. Každopádne členovia komunity svoje presvedčenie nepodceňovali a skôr než dorazili mimozemšťania 39 z členov spáchalo 26. marca 1997 samovraždu...

01.01.2000

Katastrofa menom Y2K mala spôsobiť absolútny chaos v počítačových systémoch, nakoľko tie neboli nastavené na nové číslovanie k novému miléniu 2000. Hovorilo sa aj o nukleárnom holokauste a ľudia sa predbiehali v nákupoch zbraní a v budovaní bunkrov. Jediné čo však vtedy vystrelilo boli zátky na fľašiach šampanského.

21.12.2012

Deň kedy sa mala lámať Zem napoly a ľudia nevedeli či má zmysel kupovať darčeky k Vianociam alebo oblečenie do truhál predznamenával koniec 5126-ročného cyklu Mayského kalendára. Ako možno vidieť a počuť, od tejto doby ubehlo už niekoľko Vianoc.

Anketa

Myslíte si, že naozaj nastane koniec sveta?

Áno, ja tomu verím. 0% Nie, sú to hlúposti. 0% Neverím tomu, ale nechám sa prekvapiť! 0%Celkový počet hlasujúcich: 0

Zjavenie vo Fatime odhalilo skazu ľudstva

Spisovateľ Emmet O'Regan uviedol vo svojej knihe, že 3. tajomstvo zo zjavení, ktoré sa naskytli deťom vo Fatime sa týka blížiacej sa katastrofy. Podľa neho má zasiahnuť východné pobrežie USA vlna vo výške viac ako 1 kilometer. Tieto informácie mala prezradiť sestra Lucia, jedno z detí, ktorým sa zjavila Panna Mária.

Ako na koniec sveta čakáte vy? Píšte nám na [email protected]!