Anka sa rozhodla odísť zo sveta veľmi dramatickým spôsobom.
Regióny
Záhadnú smrť obesenej krásnej študentky Anky (†16) objasnili: Polícia vie, čo sa stalo!
Každého poteší, keď dostane čo-to zo svojich zaplatených peňazí naspäť. Ilustračné foto
Video
Ficove príplatky za nočné služby dostali zelenú. Za hlasovala aj opozícia
Radek Smoleňák si po odchode zo Slovana nedal servítku pred ústa!
Šport
Špina vyplávala na povrch! Bývalý hráč hokejového Slovana prehovoril. Tento človek ničí klub
Ilustračné foto
Domov
Pre pár eur navyše prichádzajú ľudia o zdravie. Náš redaktor zisťoval, ako je to naozaj s nočnými zmenami
Slávny filmový Kraus je presne taký cholerik, ako bol aj sám herec.
Zaujímavosti
Pikantné tajomstvo herca Jiřího Kodeta: Šokuje vás, ktorú ženu zviedol!
Ako dvojičky! Rozkošná fotografia Dary Rolins s dcérou pod vianočným stromčekom vás dostane
Ako dvojičky! Rozkošná fotografia Dary Rolins s dcérou pod vianočným stromčekom vás dostane
Ivana Gáborík
Šoubiznis
FOTO Ivana Gáborík je späť v Amerike: TOTO robí s kamarátkami, keď jej manžel nie je nablízku!
Britka tvrdí, že máva sex s duchmi.
Zaujímavosti
TÁTO žena styk s mužmi nevyhľadáva: Tvrdí, že jej sexuálnymi partnermi sú duchovia!
Nemal predsa len mlčať? Ako sa teraz Viktor Vincze pozerá na odhalenie svojho problému? Jedna veta hovorí za všetko
Nemal predsa len mlčať? Ako sa teraz Viktor Vincze pozerá na odhalenie svojho problému? Jedna veta hovorí za všetko

Najväčší hrdinovia zachraňujú svet

Na stránkach komiksov bojujú bok po boku DC hrdinovia už celé desaťročia. Na filmovom plátne sa však stretnú až teraz. Do kín CINEMAX prichádza veľkolepá JUSTICE LEAGUE – Liga spravodlivých.

Ilustračné foto.
Ilustračné foto.
Foto: Continental film

Zem sa ocitne pod útokom najzákernejšej mimozemskej sily, odvekého nepriateľa. Batman a Wonder Woman musia presvedčiť ďalších metaľudí – Cyborga, Aquamana a Flasha – aby sa spojili a bojovali za ochranu ľudstva, ak ho chcú ešte zachrániť...

ilustračné foto.
ilustračné foto.
Foto: Continental film

„Samotná myšlienka postaviť Ligu spravodlivých do jedného radu, zvečniť ich na striebornom plátne ako tím a poslať ich spolu na dobrodružnú misiu... už len ten koncept je úžasný,“ tvrdí režisér Zack Snyder. „Bolo skvelé, že sme mali vo všetkých úlohách takých úžasných hercov. Každý z nich hral dobre a vďaka tomu je každá scéna ešte lepšia. Navyše má divák pocit, že postavy, ktoré predtým poznal iba z komiksov, sú skutočné.“ dodáva Snyder.

Ak sa Bruceovi a Diane podarí nahovoriť ostatných na tento obrovský súboj, v ktorom bude treba bojovať o všetko, stane sa z nich najlepší tím superhrdinov vo svete DC...!

Ilustračné foto.
Ilustračné foto.
Foto: Continental film

Zoznámte sa s Ligou...

Predlohou filmového príbehu je rovnomenný komiks spoločnosti DC Comics/DC Entertainment patriacej do portfólia Warner Bros. Legendárna Liga spravodlivých hrdinov sa po prvý raz spojila v roku 1960 na stránkach komiksu The Brave and the Bold #28. Príbeh z pera Gardnera Foxa preniesol do komiksovej podoby Mike Sekowsky.

Batman / Bruce Wayne /Ben Affleck - Nesmierne bohatý detektív sa po Supermanovej obete rozhodne, že vytvorí tím superhrdinov, aby spoločne čelili celosvetovej hrozbe. Po prvý krát Batman pochopí, že svet nedokáže zachrániť sám.

Wonder Woman / Diana Princová / Gal Gadot - Wonder Woman, prvá a najdôležitejšia superhrdinka na svete, zosobňuje jedinečnú silu a pôvab bojovníčky a zároveň úprimnú túžbu pomôcť ľudstvu. Je sebavedomá a nesmierne inteligentná, a preto je nenahraditeľnou súčasťou tímu Brucea Waynea.

Ilustračné foto.
Ilustračné foto.
Foto: Continental film

Aquaman / Arthur Curry /Jason Momoa - Napoly človek a napoly obyvateľ Atlantídy Arthur Curry sa necíti doma ani na zemskom povrchu, ani pod morom. Teda iba kým sa svet neocitne v ohrození a Arthur sa pripojí k Batmanovmu novému tímu superhrdinov.

Flash / Barry Allen / Ezra Miller - Barry Allen je hyperaktívny študent na Central City College. Študuje trestné súdnictvo, aby mohol jedného dňa pomôcť uväznenému otcovi. Do Batmanovho tímu sa zapojí bez zaváhania a stane sa z neho chytrý a extrémne rýchly člen.

Cyborg / Victor Stone / Ray Fisher - Victor Stone je bývalým atlétom z Gothamskej univerzity. Teraz je však napoly človek, napoly robot. Po takmer smrteľnej nehode ho pomocou mimozemských technológií zachránil otec, vedec Silas Stone. Spravil z neho pritom ľudský počítač, organickú bytosť s biomechatronickým telom - Cyborga.

Ilustračné foto.
Ilustračné foto.
Foto: Continental film

Na filmových plátnach kín CINEMAX môžete týchto ikonických hrdinov stretnúť od 16. novembra 2017 vo fenomenálnom dobrodružnom filme JUSTICE LEAGUE.