Tip redakcii
Najsexi je muž v uniforme, tvrdia ženy po celom svete
Tip redakcii
Tip redakcii
Telo zosnulého Henryho previezol vládny špeciál na Filipíny.
Krimi
Tajomný prevoz zosnulého Henryho (†36) zo Slovenska: Pozrite sa, kto s ním išiel na palube vládneho špeciálu!
Nissu Cauti hviezdi v Rusku.
FOTO Dráždivá fanúšička Peru šokovala Rusko: Vyzlieka sa po góle svojich miláčikov!
Martin (35) dnes vypovedal pred súdom.
Správy
Výpoveď Martina (35), ktorý uškrtil 14-ročné dievča, otriasla súdnou sieňou: Inšpiroval som sa filmom 50 odtieňov sivej!
Vysoké nároky: Janette vie po anglicky a v informačno-knižničných technológiách sa musí neustále vzdelávať.
Domov
Makajú pre štát za facku: Janette vie po anglicky, ovláda najmodernejšie technológie, napriek tomu živorí
V niektorých regiónoch sa stále nedarí nájsť lekárov, ktorí by pohotovosti slúžili. Ilustračné foto
Rady a tipy
Pacienti, pripravte sa na veľké zmeny už od júla: Pohotovostí bude ešte menej!
Zdá sa, že Edovi Sheeranovi (27) stúpla sláva do hlavy.
Šoubiznis
VIDEO Nové celebritné maniere speváckej megahviezdy, ktorá sa preslávila svojou skromnosťou: Ed, fanúšikom sa to páči nebude!
Juraj Lelkes (66)
Šoubiznis
FOTO Juraj Lelkes to začína myslieť vážne: Najprv zmenil imidž a teraz dorazil na párty ako dvojča Delona!
d
žena.sk
10 NAJSEXI hercov Hollywoodu: Ktorým ženám patria ich neodolateľné telá? (FOTO)
Zuzana Kanócz (38)
Šoubiznis
FOTO VNÚTRI Zuzana Kanócz si konečne dala povedať: Zbavila sa vrabčieho hniezda a namiesto neho predviedla ešte väčší experiment!

Najsexi je muž v uniforme, tvrdia ženy po celom svete

Ilustračné foto.

Požiarnikom, vojakom či pilotom sa nemôžete stať zo dňa na deň. Zato kapitánom lode môžete byť už po týždni aj popri práci úradníka či IT-čkara.

Ženy po celom svete sa zhodujú, že k najsexi povolaniam patria tie uniformované. Námorníci, piloti alebo požiarnici vedú rebríčky zamestnaní, z ktorých sa nežnému pohlaviu podlamujú kolená. Podľa psychológov uniforma pre ženy symbolizuje istotu a ochranu, ktorú prirodzene u mužov hľadajú. Na druhej strane, keď už takého muža doma majú, v súkromí bez uniformy im pripadajú odrazu zraniteľnejší, čo v nich prebúdza materinské pudy. Americkí vedci skúmali tieto súvislosti hlbšie a prišli s tvrdením, že inklinovanie k uniformám majú ženy vrodené. Uniformy sú totiž vizuálnym prejavom odvahy, dobrodružstva a hrdinstva, čo dámy podvedome vyhľadávajú.

Kapitánom lode za pár dní

Samozrejme, nie každý sa vydal cestou kariéry v uniforme. Napriek tomu sa medzi nami nájde množstvo odvážlivcov, ktorí by radi vyskúšali niečo nové a dobrodružné a možno aj v uniforme (ale minimálne s kapitánskou čiapkou) sa postavili za kormidlo jachty alebo iného plavidla. Hoci Slovensko nemá more, kapitánske kurzy sú čoraz obľúbenejšie. Netrvajú dlho, človek získa potrebnú licenciu a hor sa do vôd, napríklad chorvátskych.

Ilustračné foto.
Ilustračné foto.
Foto: Incheba

Dostupná dovolenka plná zážitkov

Dovolenka na mori už dávno nepatrí len do slovníka milionárov. Získanie plavidla a všetkých potrebných znalostí a dokumentov je čoraz dostupnejšie aj pre bežných smrteľníkov. Odmenou za snahu a investíciu sú nielen sympatie žien (alebo jedinej ženy), ale aj úžasný pocit slobody a nekonečné množstvo skúseností a zážitkov na vode. Všetko potrebné sa dozviete na 15. medzinárodnej výstave lodí Boat Show, ktorá okrem zaujímavých informácií ponúkne širokú paletu plachetníc, jácht, motorových člnov, vodných skútrov, potrebného príslušenstva i novinky zo sveta plavidiel. K videniu bude po prvýkrát na Slovensku napríklad pontónová loď americkej značky Sun Tracker, fínsky motorový čln s kajutou AMT 190 HT vhodný na rekreačné trávenie voľného času, či vodný skúter SPARK TRIXX v trojmiestnom prevedení. Výstava určite zaujme nielen skúsených lodiarov, ale aj amatérov, ktorí životný štýl na vode ešte len plánujú vyskúšať. Samozrejmosťou je ponuka vybavenia a doplnkov na vodné športy a možnosť získať podrobnosti o vykonaní kapitánskej skúšky. Kto uvažuje nad dovolenkou na vode, výstava je ideálnym miestom na porovnanie si výhod jednotlivých plavidiel a vybrať si to, ktoré má predpoklady pre prežitie nezabudnuteľnej dovolenky. Od 15. do 18. marca v bratislavskej Inchebe.

K tomuto článku nie je možné pridávať diskusné príspevky.

    PlusTV