FOTO Toto olympiáda ešte nezažila: Rusi po hokejovom zlate šokovali celý svet!
FOTO Toto olympiáda ešte nezažila: Rusi po hokejovom zlate šokovali celý svet!
Zábery šťastnej rodinky sú momentálne minulosťou.
Krimi
ŠOKUJÚCE odhalenie! Aká je pravda o nezvestnom Frederikovi (2,5)?
Zázračná Češka Ledecká po druhom zlate znova perlila: Motala som sa ako idiot. Mama sem prišla sfetovaná
Zázračná Češka Ledecká po druhom zlate znova perlila: Motala som sa ako idiot. Mama sem prišla sfetovaná
Chrániť si treba najmä hlavu, ruky a nohy.
Správy
Na Slovensku udreli REKORDNÉ mrazy: Na TOMTO mieste namerali až - 27 stupňov, meteorológovia vydali ďalšie výstrahy!
Nicholsonová sa na facebooku pochválila fotkami svojich synov.
Správy
Nicholsonová ukázala svojich dvoch synov: To sú ale FEŠÁCI!
Náš svet opustila ďalšia herecká legenda.
Správy
Smutná správa o úmrtí legendárnej herečky: TÁTO Indka si získala srdcia fanúšikov po celom svete!
Detskí herci zo seriálu Oteckovia si užívajú slávu.
Šoubiznis
Detskí herci z markizáckeho seriálu Oteckovia: Ako míňajú svoje zarobené honoráre?
Dara Rolins to poriadne natrela vizážistke Sládečkovej.
Šoubiznis
Dara Rolins to poriadne natrela vizážistke Sládečkovej: Malé deti nemajú čo hľadať na Instagrame!
Prinášame šoubiznisové novinky a pikošky zo života domácich a zahraničných celebrít, ktoré sa udiali za posledný týždeň.
Šoubiznis
Najšokujúcejšie udalosti nášho šoubiznisu tohto týždňa: Ďurianová ako po plastike a hospitalizovaný Gott!

Müller, Klus, Desmod a ďalšie hviezdy vystúpia na Trnafskom festivale

Otvorenie letnej sezóny prebehne v Trnave vo veľkom štýle. Štadión Antona Malatinského bude hostiť v priebehu jedného večera viacero hviezd populárnej hudby z domácej i českej scény a rozširuje tradíciu letných podujatí na Slovensku o Trnafský festival.

Nezabudnuteľný zážitok prinesie po úspešných koncertoch skupín Lucie a Elán prvý ročník Trnafského festivalu, ktorý rozospieva a roztancuje celý štadión. Osem interpretov a skupín bude zabávať publikum v piatok 15. júna 2018 od 16:00.

Výnimočnosť podujatia Trnafský festival naznačuje už vystúpenie jednej z najvýraznejších osobností (česko) slovenskej populárnej hudby, Richarda Müllera. Interpret hitov ako Po schodoch, Štěstí je krásná věc či Milovanie v daždi, je držiteľom Ceny SOZA, osemnástich ocenení Aurel, štyroch cien Grand Prix Rádio, troch zlatých, troch strieborných a piatich bronzových Slávikov.

Richard Krajčo - Kryštof
Richard Krajčo - Kryštof
Foto: krystof.net

Dalším headlinerom Trnafského festivalu bude česká skupina Kryštof, ktorá sa na Slovensku predstavila naposledy v marci minulého roka počas turné k rovnomennému albumu Srdcebeat SK Club Tour 2017. Lídrom skupiny je Richard Krajčo a na scéne pôsobí od roku 1994. Najväčší zlom v doterajšej kariére priniesla skladba Obchodník s deštěm, ktorá v roku 2002 etablovala skupinu medzi elitu populárnej hudby. Partia okolo Krajča nahrala doteraz osem štúdiových albumov, vydala tri výberové a dva koncertné albumy, štyrikrát získala hudobnú cenu Anděl v kategórii Skupina roka a v roku 2013 aj tri ocenenia v ankete Český slavík. Medzi aktuálne najúspešnejšie skladby kapely v slovenských rádiách patria nepochybne hity Ty a já a Zůstaň tu se mnou (zas sny). Skupina si svoj sen o štadiónovom koncerte v Českej republike splnila na Strahove v septembri 2017 a Trnafský festival bude pre kapelu ďalším štadiónovým zážitkom.

Desmod
Desmod
Foto: Desmod

Špeciálnu príchuť bude mať vystúpenie slovenskej rockovej kapely Desmod, ktorá si nedávno prezvala platinovú platňu za album Molekuly zvuku. Mário „Kuly“ Kollár a spol. vydali doteraz desať štúdiových albumov, dve kompilácie a dve koncertné DVD a už niekoľko týždňov figurujú v rebríčku najhranejších skladieb v rádiách so singlom Nevrav mi aký som.

Po halových koncertoch sa na open air vystúpenie na Slovensku teší aj Tomáš Klus, ktorému sa v roku 2012 podarilo v ankete Český slavík podarilo poraziť Karla Gotta. Toto ocenenie nadväzovalo na prelomový album Racek, ktorým si tento český pesničkár, známy svojou výrečnosťou a otvorenosťou, získal aj slovenské publikum.

Zoznam účinkujúcich na Trnafskom festivale:

· Exotik

· Peter Bič Project

· Marián Čekovský Band

· Bystrík Banda

· Desmod

· Tomáš Klus

· Richard Müller

Kryštof