Anka sa rozhodla odísť zo sveta veľmi dramatickým spôsobom.
Regióny
Záhadnú smrť obesenej krásnej študentky Anky (†16) objasnili: Polícia vie, čo sa stalo!
Každého poteší, keď dostane čo-to zo svojich zaplatených peňazí naspäť. Ilustračné foto
Video
Ficove príplatky za nočné služby dostali zelenú. Za hlasovala aj opozícia
Radek Smoleňák si po odchode zo Slovana nedal servítku pred ústa!
Šport
Špina vyplávala na povrch! Bývalý hráč hokejového Slovana prehovoril. Tento človek ničí klub
Ilustračné foto
Domov
Pre pár eur navyše prichádzajú ľudia o zdravie. Náš redaktor zisťoval, ako je to naozaj s nočnými zmenami
Slávny filmový Kraus je presne taký cholerik, ako bol aj sám herec.
Zaujímavosti
Pikantné tajomstvo herca Jiřího Kodeta: Šokuje vás, ktorú ženu zviedol!
Ako dvojičky! Rozkošná fotografia Dary Rolins s dcérou pod vianočným stromčekom vás dostane
Ako dvojičky! Rozkošná fotografia Dary Rolins s dcérou pod vianočným stromčekom vás dostane
Ivana Gáborík
Šoubiznis
FOTO Ivana Gáborík je späť v Amerike: TOTO robí s kamarátkami, keď jej manžel nie je nablízku!
Britka tvrdí, že máva sex s duchmi.
Zaujímavosti
TÁTO žena styk s mužmi nevyhľadáva: Tvrdí, že jej sexuálnymi partnermi sú duchovia!
Nemal predsa len mlčať? Ako sa teraz Viktor Vincze pozerá na odhalenie svojho problému? Jedna veta hovorí za všetko
Nemal predsa len mlčať? Ako sa teraz Viktor Vincze pozerá na odhalenie svojho problému? Jedna veta hovorí za všetko

Kupujete nový televízor? Je čas na OLED

Ak v blízkej budúcnosti plánujete investovať do nového televízora a pritom si zakladáte na maximálnej obrazovej kvalite, voľba je jednoznačná – OLED.

Ilustračné foto.
Ilustračné foto.
Foto: Panasonic

OLED televízory kraľujú súčasnej zobrazovacej technike, tak ako kedysi plazma. Každého, kto má rád filmy a veľkolepé výpravné seriály s vizuálne pôsobivými scénami, určite nadchne referenčná kvalita OLED televízora Panasonic EZ950. Aj v domácom prostredí totiž dosiahnete takú úroveň vizuálneho zážitku, aká bola predtým dostupná len vo filmových štúdiách.

OLED televízory vynikajú rýchlou odozvou, vysokým jasom, perfektne vyladenými farbami a najmä dokonalým podaním čiernej. V režime 4K HDR ponúka obraz širšiu škálu farieb s vylepšenou svetelnosťou a jemnejšími prechodmi medzi najhlbšou čiernou a najsvetlejšou bielou.

Ilustračné foto.
Ilustračné foto.
Foto: Panasonic

Hollywoodski filmoví tvorcovia si tento televízor obľúbili práve kvôli jeho nekompromisnému výkonu, ktorý je porovnateľný s profesionálnymi štúdiovými panelmi. Umožňuje im pracovať na filmoch v tej najvyššej dosiahnuteľnej kvalite. Zaujímavý je aj cenový aspekt - kým profesionálne štúdiové panely stoja okolo 20 tisíc eur, rovnaký výsledok dosiahnete s OLED televízorom Panasonic za necelých 3 000 eur.

Televízory Panasonic s technológiou OLED už získali mnohé ocenenia, ktoré dokazujú ich výnimočnosť. Tú už pred testovaním nezávislých médií Panasonic obhájil získaním certifikácie THX 4K a Ultra HD Premium, aj veľkým záujmom zo strany filmových profesionálov.

Samozrejmosťou je bohatá funkčná výbava, ktorá zahŕňa integrovanú Wi-Fi, DLNA, prehrávanie/nahrávanie cez USB na flashdisk či externý disk, webový prehliadač, Bluetooth, EPG, špeciálny herný režim a v neposlednom rade tiež podporu streamovacích filmových služieb ako je napríklad Netflix. OLED televízory Panasonic sú pre európsky trh, rovnako ako všetky LED televízory, vyrábané v plzenskej továrni.

Nemenej zaujímavý je aj dizajn modelu EZ950, ktorý je súčasťou konceptu "Art & Interior". Kľúčovým prvkom tohto konceptu je tmavý kovový povrch bez viditeľných spojov. Štýlový dizajn dotvára výkonný audiosystém Dynamic Blade Speaker, ktorý je zabudovaný do stojanu a vytvára dojem, akoby sa obrazovka nad reproduktorom voľne vznášala.

Vyhrajte cestu do Hollywoodu

Pre zákazníkov, ktorí si kúpia OLED televízor Panasonic ešte do konca tohto roka je pripravená aj lákavá súťaž o cestu do Hollywoodu pre dve osoby. Stačí sa do 31. decembra 2017 zaregistrovať na stránke www.cestadohollywoodu.sk a odpovedať na súťažnú otázku. Na troch výhercov a ich sprievod čaká výlet do centra filmového priemyslu plný nezabudnuteľných zážitkov. Výhercovia navštívia hollywoodske štúdio, spoznajú preslávené lokality Los Angeles, zažijú prehliadku Hollywood Boulevard, Beverly Hills, Griffith Observatory a pozrú sa aj na pláže vo Venice a Santa Monike.

Vianočné tipy na darček

    Odporúčame