Tip redakcii
Ako si užiť milovanie aj po rokoch vzťahu. Opýtali sme sa za vás
Tip redakcii
Tip redakcii
Telo zosnulého Henryho previezol vládny špeciál na Filipíny.
Krimi
Tajomný prevoz zosnulého Henryho (†36) zo Slovenska: Pozrite sa, kto s ním išiel na palube vládneho špeciálu!
Nissu Cauti hviezdi v Rusku.
FOTO Dráždivá fanúšička Peru šokovala Rusko: Vyzlieka sa po góle svojich miláčikov!
Martin (35) dnes vypovedal pred súdom.
Správy
Výpoveď Martina (35), ktorý uškrtil 14-ročné dievča, otriasla súdnou sieňou: Inšpiroval som sa filmom 50 odtieňov sivej!
Vysoké nároky: Janette vie po anglicky a v informačno-knižničných technológiách sa musí neustále vzdelávať.
Domov
Makajú pre štát za facku: Janette vie po anglicky, ovláda najmodernejšie technológie, napriek tomu živorí
V niektorých regiónoch sa stále nedarí nájsť lekárov, ktorí by pohotovosti slúžili. Ilustračné foto
Rady a tipy
Pacienti, pripravte sa na veľké zmeny už od júla: Pohotovostí bude ešte menej!
Zdá sa, že Edovi Sheeranovi (27) stúpla sláva do hlavy.
Šoubiznis
VIDEO Nové celebritné maniere speváckej megahviezdy, ktorá sa preslávila svojou skromnosťou: Ed, fanúšikom sa to páči nebude!
Juraj Lelkes (66)
Šoubiznis
FOTO Juraj Lelkes to začína myslieť vážne: Najprv zmenil imidž a teraz dorazil na párty ako dvojča Delona!
d
žena.sk
10 NAJSEXI hercov Hollywoodu: Ktorým ženám patria ich neodolateľné telá? (FOTO)
Zuzana Kanócz (38)
Šoubiznis
FOTO VNÚTRI Zuzana Kanócz si konečne dala povedať: Zbavila sa vrabčieho hniezda a namiesto neho predviedla ešte väčší experiment!

Ako si užiť milovanie aj po rokoch vzťahu. Opýtali sme sa za vás

Ilustračné foto.

Keď vzťah dospeje do stavu, kedy dostáva titul “dlhotrvajúci”, udržať iskru a vášeň sa môže zdať obtiažne. Viete, ako by si váš partner chcel oživiť milovanie?

Aké sú fantázie jednotlivých pohlaví, sme zisťovali aj my. Opýtali sme sa ľudí vo vzťahu trvajúcom dlhšie ako dva roky, čo by ocenili u svojho partnera/partnerky, aby oživili svoje milovanie.

Čo by mohol urobiť partner pre krajšie milovanie?

Lenka:
S manželom sa na sex nemôžem sťažovať, ale ocenila by som vyskúšať s ním niečo nové, napríklad nové polohy. Trochu to osviežiť.

Lucia:
Niekde som čítala, že tantrická masáž a tantrický sex dokážu znovu naštartovať vášeň a prebudiť iskru. Páčilo by sa mi, keby som takú masáž od partnera dostala.

Vanda:
To viem celkom presne. Malo by tomu predchádzať nejaké romantické gesto. Napríklad, že by ma čakala napustená vaňa s penou po práci, sviečky v kúpeľni. Vtedy by som sa vedela rýchlejšie uvoľniť. A kľudne by sme v tej vani mohli pokračovať.

Eva:
Málokedy sa mi podarí dosiahnuť orgazmus a sex mi až tak veľmi ku šťastiu nechýba. Ale nechcem oň pripraviť partnera. Rada by som vyskúšala nejaké afrodiziaká pre ženy, som zvedavá, či by ma to viac nabudilo.

Zita:
Partner je dosť konzervatívny, ale ja by som chcela aj niečo viac ako misionársku polohu. Snívam o orálnom sexe, ktorému by sme sa oddávali vzájomne. Ale zatiaľ som nenabrala odvahu povedať mu to.

Edita:
Milujem maznanie a dlhú predohru. Často ju však vynechávame a potom ma milovanie ani tak nebaví a len ťažko dosahujem orgazmus. Ja by som ocenila, keby sa mi partner dlhšie venoval, aby som sa dokázala lepšie pripraviť.

Čo by mohla urobiť partnerka pre krajšie milovanie?

Michal:
Páčilo by sa mi, keby si moja partnerka obliekla sexi kostým sestričky, policajtky, upratovačky. Rozprávali sme sa o tom už dávnejšie, ale mám dojem, že sa hanbí ísť do obchodu a kúpiť si to. Možno jej nejaký zaobstarám k narodeninám.

Tomáš:
Sme manželia už 15 rokov a žijeme s dospievajúcimi deťmi v dvojizbovom byte. Páčilo by sa mi milovať sa na nejakých neobyčajných miestach, kde by sme neboli rušení. Myslím si, že to by ma dokázalo milovanie znovu poriadne okoreniť.

Peter:
Túžim po tom robiť si pri milovaní videá a fotky. Keby sme si ich potom neskôr pozreli, myslím, že by nás to dostalo rýchlejšie do varu. A ak by mi nejakú sexi fotku poslala manželka na mobil, keď som v práci, asi by som sa po príchode domov neovládol.

Roland:
Veľmi by som chcel sledovať partnerku pri masturbácií, alebo pri hre s nejakou sexuálnou hračkou. Nejaké aj máme, ale ani sme ich zatiaľ nepoužívali.

Mário:
Manželka je veľmi jemná žena, ale páčilo by sa mi, keby sa zmenila na domimantnú dračicu s bičom v ruke. Asi by ma to poriadne šokovalo a vzrušilo zároveň.

Milan:
Čítal som o tom, že ľudia, ktorí sú dlho spolu, hrajú role, svoje súkromné divadielko. On je napríklad inštalatér, a jej sa doma niečo pokazí. Alebo ona je prostitútka a príde akože na zavolanie na privát. Toto by som chcel s priateľkou vyskúšať. Určite by mi to naštartovalo libido.

A o čom snívate vy? O nových vzrušujúcich polohách alebo zakázaných miestach. Alebo vás lákajú prírodné afrodiziaká pre zintenzívnenie vzrušenia a naštartovanie libida? Nehovorte to nám, povedzte to partnerovi.

K tomuto článku nie je možné pridávať diskusné príspevky.

    PlusTV