viac magazínov
Dusan pasek
VIDEO Pašek po 20 rokoch prehovoril o samovražde svojho otca: Takáto je podľa mňa pravda o jeho smrti!
Podarilo sa Ľubici Laššákovej napraviť módne faux pas?
Správy
Nová ministerka spôsobila trapas. Pozrite sa, ako ho vyriešila
Jožo Ráž ml.
Správy
Čo uškodilo mladému Rážovi: Odborník to povedal na rovinu
Novému premiérovi vypadol z vnútorného vrecka zaujímavý predmet.
Správy
VIDEO Pellegrinimu vypadol počas tlačovky z vrecka neznámy predmet: Bugár okamžite zbystril zrak!
Schumacher, Schumacherova, Schumacherovci
Schumacherovci prelomili desivé mlčanie o stave Michaela: Sme radi, že to chápete!
Marie Rottrová
Šoubiznis
FOTO Speváčka Marie Rottrová sa teda nezdá: Pred 80-kou si obliekla TAKÝTO dráždivý outfit!
Hatalová prekvapuje: Doma má klon porotcu SuperStar.
Šoubiznis
Speváčka Hatalová šokuje: Ja vlastne žijem s Ruppertom zo SuperStar!
kralovske rodiny
žena.sk
Vtedy a dnes: Najznámejší členovia kráľovských rodín neboli vždy takí nóbl! Aha, ako sa odhaľovala princezná Sofia! (Foto vnútri)
Cítite pulzujúcu bolesť v hlave a nič vás nebaví? Je načase spoznať svoju migrénu.
Zdravie
7 spôsobov ako zatočiť s migrénou. Naozaj vám pomôžu

Ako si užiť milovanie aj po rokoch vzťahu. Opýtali sme sa za vás

Keď vzťah dospeje do stavu, kedy dostáva titul “dlhotrvajúci”, udržať iskru a vášeň sa môže zdať obtiažne. Viete, ako by si váš partner chcel oživiť milovanie?

Aké sú fantázie jednotlivých pohlaví, sme zisťovali aj my. Opýtali sme sa ľudí vo vzťahu trvajúcom dlhšie ako dva roky, čo by ocenili u svojho partnera/partnerky, aby oživili svoje milovanie.

Čo by mohol urobiť partner pre krajšie milovanie?

Lenka:
S manželom sa na sex nemôžem sťažovať, ale ocenila by som vyskúšať s ním niečo nové, napríklad nové polohy. Trochu to osviežiť.

Lucia:
Niekde som čítala, že tantrická masáž a tantrický sex dokážu znovu naštartovať vášeň a prebudiť iskru. Páčilo by sa mi, keby som takú masáž od partnera dostala.

Vanda:
To viem celkom presne. Malo by tomu predchádzať nejaké romantické gesto. Napríklad, že by ma čakala napustená vaňa s penou po práci, sviečky v kúpeľni. Vtedy by som sa vedela rýchlejšie uvoľniť. A kľudne by sme v tej vani mohli pokračovať.

Eva:
Málokedy sa mi podarí dosiahnuť orgazmus a sex mi až tak veľmi ku šťastiu nechýba. Ale nechcem oň pripraviť partnera. Rada by som vyskúšala nejaké afrodiziaká pre ženy, som zvedavá, či by ma to viac nabudilo.

Zita:
Partner je dosť konzervatívny, ale ja by som chcela aj niečo viac ako misionársku polohu. Snívam o orálnom sexe, ktorému by sme sa oddávali vzájomne. Ale zatiaľ som nenabrala odvahu povedať mu to.

Edita:
Milujem maznanie a dlhú predohru. Často ju však vynechávame a potom ma milovanie ani tak nebaví a len ťažko dosahujem orgazmus. Ja by som ocenila, keby sa mi partner dlhšie venoval, aby som sa dokázala lepšie pripraviť.

Čo by mohla urobiť partnerka pre krajšie milovanie?

Michal:
Páčilo by sa mi, keby si moja partnerka obliekla sexi kostým sestričky, policajtky, upratovačky. Rozprávali sme sa o tom už dávnejšie, ale mám dojem, že sa hanbí ísť do obchodu a kúpiť si to. Možno jej nejaký zaobstarám k narodeninám.

Tomáš:
Sme manželia už 15 rokov a žijeme s dospievajúcimi deťmi v dvojizbovom byte. Páčilo by sa mi milovať sa na nejakých neobyčajných miestach, kde by sme neboli rušení. Myslím si, že to by ma dokázalo milovanie znovu poriadne okoreniť.

Peter:
Túžim po tom robiť si pri milovaní videá a fotky. Keby sme si ich potom neskôr pozreli, myslím, že by nás to dostalo rýchlejšie do varu. A ak by mi nejakú sexi fotku poslala manželka na mobil, keď som v práci, asi by som sa po príchode domov neovládol.

Roland:
Veľmi by som chcel sledovať partnerku pri masturbácií, alebo pri hre s nejakou sexuálnou hračkou. Nejaké aj máme, ale ani sme ich zatiaľ nepoužívali.

Mário:
Manželka je veľmi jemná žena, ale páčilo by sa mi, keby sa zmenila na domimantnú dračicu s bičom v ruke. Asi by ma to poriadne šokovalo a vzrušilo zároveň.

Milan:
Čítal som o tom, že ľudia, ktorí sú dlho spolu, hrajú role, svoje súkromné divadielko. On je napríklad inštalatér, a jej sa doma niečo pokazí. Alebo ona je prostitútka a príde akože na zavolanie na privát. Toto by som chcel s priateľkou vyskúšať. Určite by mi to naštartovalo libido.

A o čom snívate vy? O nových vzrušujúcich polohách alebo zakázaných miestach. Alebo vás lákajú prírodné afrodiziaká pre zintenzívnenie vzrušenia a naštartovanie libida? Nehovorte to nám, povedzte to partnerovi.