Tip redakcii
VIDEO Dráma na ulici, ozbrojený mladík mieril zbraňou na malé deti: Odvážna matka neváhala ani sekundu, dnes je z nej hrdinka!
Tip redakcii Diskusia ()
Tip redakcii
Sagan v cieli 13. etapy.
FOTO Sagan po heroickom víťazstve v cieli 13. etapy nešetril záhadnými gestami: Najväčší šok zažil pred tímovým autobusom!
Nebude to prechádzka ružovou záhradou! Informácia o rozchode cyklistu Petra Sagana (28) s manželkou Katkou šokovala celé Slovensko. Idylka o šťastnom páre tak skončila po tom, čo jazdec tímu Bora – Hansgrohe priamo počas Tour de France, zavesil na facebook status o rozpade vzťahu. Zdá sa, že rozvod je na spadnutie, preto z okolia cyklistu už prenikajú správy o tom, že boj o niekoľko miliónový majetok bude poriadne ostrý. Pozrite, o čo všetko môže ísť v jeho rozvode.
Rozchod Petra Sagana s manželkou Katkou naberá grády: Začala sa drsná bitka o milióny. O TOTO všetko ho môže pripraviť!
Katka Saganova bola pred ohláseným rozchodom nevídane aktívna na sociálnych sieťach
Relax
Užíva si život a Marlona! Pozrite sa, aké príspevky dávala Katka Saganová na sociálne siete tesne pred rozchodom
Rozchod Petra Sagana s manželkou Katkou je témou číslo jedna. Podľa informácii z okolia slovenského cyklistu však už dvojica spolu nežije niekoľko týždňov. Aj to preto nerobí nášmu jazdcovi na Tour de France žiadny problém „hodiť očko“ po krásnych ženách, ktoré sa obšmietajú v zákulisí slávnych pretekov.
Sagan to bez manželky rozbalil vo veľkom štýle: Tieto FOTO hovoria za všetko!
Máriu dnes pochovali v obci Horné Mýto.
Krimi
Emotívny POHREB Márie († 40) dobodanej 20 ranami: Tvár zavraždenej dcéry hladila matka do poslednej chvíle
Z Emmy vyrástla poriadna sexi kosť.
Šoubiznis
FOTO VNÚTRI Mladá slovenská speváčka opäť vystrkuje rožky: Bradavky v hlavnej úlohe!
Gizka Oňová s manželom
Šarm
Gizka Oňová sa doma poriadne zapotí! Televízna svokra prezradila, čo od nej manžel vyžaduje
žralok, Gwyneth Paltrow
Šarm
Biely ŽRALOK na Malorke! Do mora v okolí obľúbeného letoviska celebrít priplával najnebezpečnejší morský predátor
Alica Takáčová bola dramaturgička a zakladateľka populárnej relácie Zlatá brána.
Správy
Veľmi smutná správa: Zomrela zakladateľka legendárnej relácie Zlatá brána!

VIDEO Dráma na ulici, ozbrojený mladík mieril zbraňou na malé deti: Odvážna matka neváhala ani sekundu, dnes je z nej hrdinka!

Mladík (21) ohrozoval zbraňou matky a ich deti. Zasiahnuť musela vojačka mimo služby.

Statočná vojačka, Katia da Silva Sastre, je matkou dvoch dievčat vo veku 7 a 2 roky. Preto keď uvidela matky a ich dcéry v ohrození, neváhala ani sekundu a okamžite im bežala na pomoc.

Ozbrojený muž sa rozhodol prepadnúť na plnej ulici ľudí, a to rovno počas bieleho dňa, informoval o nešťastí zahraničný denník Daily Mail. Na bezpečnostnej kamere je jasne vidno, ako muž uteká s namierenou zbraňou k čakajúcim mamičkám a ich deťom. Netušil však, že jedna z nich je v skutočnosti ozbrojenou členkou bezpečnostných síl, aj keď mimo pracovnej doby.

Muž ohrozoval s nabitou zbraňou matky aj ich dcéry. Našťastie už bola pomoc na ceste.
Muž ohrozoval s nabitou zbraňou matky aj ich dcéry. Našťastie už bola pomoc na ceste.
Foto: Youtube

Dôstojníčku, ktorá zachránila matky a ich dcéry, si uctil v nedeľu za jej odvahu pri ceremoniáli guvernér mesta Sao Paulo, Márcio França. „Vďaka jej odvahe a presnosti zachránila včera život matkám a ich dcéram," napísal guvernér na Twitter.

Útočníkom bol len 21-ročný Elivelton Neves Moreira. Ten sa s nabitou zbraňou vybral na ulicu v San Paulo, na ktorej sa nachádza súkromná škola. So zbraňou najprv ohrozoval zúfalé matky a ich deti, no pokus o lúpež mu prekazila statočná, 42-ročná vojačka Katia da Silva Sastre, ktorá bola v tom čase mimo služby. Neváhala, okamžite vytiahla zbraň a trikrát vystrelila. Na videu je vidno, ako 21-ročný Moreira padá na zem, pričom si drží zasiahnutý hrudník. Vojačka ho medzičasom odzbrojila a počkala na záchranárov. Mladík však na svoje vyčíňanie doplatil a v nemocnici zraneniam podľahol.

Upozorňujeme, že VIDEO nie je vhodné pre maloletých a ľudí s citlivou povahou.

Prečítajte si tiež:

    PlusTV