viac magazínov
Galavečer OTO  2018
Šoubiznis
ONLINE Slávnostný galavečer OTO 2018 sa začal: Prvú sošku získala kapela IMT Smile, Sajfa moderuje prvýkrát bez Adely!
Sexi slovenskú cyklistku rieši celý svet: Nahé FOTO, ktoré ste ešte nevideli!
Sexi slovenskú cyklistku rieši celý svet: Nahé FOTO, ktoré ste ešte nevideli!
Novým šéfom vlády má byť Peter Pellegrini.
Správy
Budúci premiér Peter Pellegrini už zostavuje vládu. Toto sú NOVÍ ministri
Peter Sagan
FOTO Sagan penil ako zmyslov zbavený aj zaskočil všetkých: Od ko*otov po psa, ktorý ne*erie
Robert Fico bude naďalej šéfom vládneho Smeru-SD.
Správy
Fico rozhodne neodíde s dlhým nosom. TOTO všetko si bude môcť dopriať
Príliš krátke: Hudáková partnerka odhalila stehná.
Relax
Prví nahodení hostia na gala OTO
Príchod hostí na galavečer OTO 2018.
Šoubiznis
Príchody na galavečer OTO 2018 poznačil obrovský škandál: Na speváka Martina Jakubca vybehol neznámy mladík s vibrátorom v ruke!
Vibrátor: Martin Jakubec sa stal obeťou zabávača. Erotickú pomôcku mu strčil do tváre.
Ľudia
Prvé výtržnosti! Pred budovou Slovenského národného divadla vyčíňal muž s vibrátorm
Trapasy: Niektoré celebrity nevedia ako na to.
Ľudia
Nepochopiteľné! Takto sa celebrity dorichtovali v minulosti na galavečer OTO

FOTO VNÚTRI Len pre silné žalúdky: Dvojica zabila a zjedla 30 ľudí, servírovali si ich s pomarančmi a olivami!

Ruská polícia zatkla v meste Krasnodar na juhozápade krajiny manželský pár, ktorý sa priznal k zavraždeniu zhruba 30 ľudí. Na obetiach bol pravdepodobne uskutočňovaný kanibalizmus, informovala dnes spravodajská stanica BBC s odvolaním sa na miestne médiá.

Dmitrija Bakšejeva (35) a jeho manželku Nataliu zadržali po tom, ako bolo na vojenskej základni, kde žijú, objavené rozštvrtené ľudské telo.

Polícia potvrdila, že jedlá a mäso nájdené v ich domácnosti teraz testujú na prítomnosť ľudskej DNA. Tento mesiac sa našiel mobilný telefón patriaci jednému z podozrivých so zábermi častí ľudského tela.

Ten pravdepodobne stratil Bakšejeva na ulici v Krasnodare. Našiel ho robotník, prezrel si pár fotografií a okamžite kontaktoval políciu. V telefóne našiel fotky majiteľa, ktorý pózuje s odrezanými časťami ženského tela.

Šokovaní zostali najmä po tom, čo sa ukázalo, že najstarší dátum záberu je z 28. decembra 1999. Na fotke je misa, na ktorej je položená ľudská hlava, a namiesto očí má olivy a nosa citrón. „Delikatesa“ je obklopená pomarančmi.

V ich byte objavili aj nádoby s nakladanými ľudskými pozostatkami a 19 kusov kože. V kuchyni narazili na veľa plechoviek s duseným mäsom, informovala Komsomolskaja Pravda.

Vyšetrovatelia pátrali po ľudských pozostatkoch v košoch aj v blízkosti hostela, kde dvojica žila. Podarilo sa im nájsť ženskú hlavu s červenými vlasmi a ďalšie dôkazy ukryté v pivnici.

Vyšetrovatelia potvrdili, že pri domovej prehliadke podozrivého páru sa našlo mrazené mäso neznámeho pôvodu. Tiež mali v byte veľa mobilných telefónov, ktoré pravdepodobne patrili obetiam. Našli aj návody ako variť jedlá z ľudského mäsa.

Polícia pracuje s verziou, že Bakšajev svoje obete spoznával na zoznamkách. Doma ich následne nadrogovali drogou nazývanou Corvatol. Jeho žena identifikovala desiatky nezvestných žien, ktorých fotografie jej ukázali. Polícia zatiaľ disponuje len dôkazmi o dvoch zabitých a zjedených ženách.

Ruské médiá informovali, že uvedené vraždy mohli byť spáchané v rozmedzí takmer dvoch desaťročí. Dvojica sa k všetkým ohavným skutkom priznala.