Adrianovi (†39) počas dovolenky v Hurghade zlyhali obličky a museli ho hospitalizovať. Lekári ho vraj najprv liečili dialýzou, no keď sa dozvedeli a neplatnom poistení, prestali a Brit upadol do kómy, z ktorej sa už nezobudil.
Správy
Adrian (†39) skolaboval v obľúbenom letovisku Slovákov, domov sa už nevrátil: Nemocnica ho nechala umrieť, lebo rodine došli peniaze!
Anjelikovia Aďka (5) a Janík (6).
Krimi
ÚBOŽIATKA Aďka (5) a Janík (6) museli ísť do detského domova: TOTO je pravý dôvod, prečo ich matke vzali!
FOTO Slovenská polícia si podala Kuzminovej úspechy: TOTO myslia vážne?
FOTO Slovenská polícia si podala Kuzminovej úspechy: TOTO myslia vážne?
Otec hľadá svojho strateného synčeka.
Krimi
Zúfalý otec zburcoval sociálnu sieť: Už desať dní hľadá synčeka Frederika (2)!
Sklamania slovenských hokejistov sú veľké: Tréner Ramsay pomenoval príčiny tvrdej prehry jasne!
Sklamania slovenských hokejistov sú veľké: Tréner Ramsay pomenoval príčiny tvrdej prehry jasne!
Ivana si na akciu obliekla kratučké červené šaty, ktoré odhalili takmer celé jej stehná.
Šoubiznis
FOTO Ivana Christová neprestáva šokovať: Opäť má o pár kilečiek navyše, no... Pred ľudí vyšla v tomto!
Michaela Kocianová zverejnila poriadne pikantnú fotku.
Šoubiznis
Najvulgárnejšia fotografia topmodelky Kocianovej: Takto pózuje dáma?
Šimonič presadil vo svete aj top modelku Adrianu Sklenaříkovú.
Šoubiznis
Manažér Adriany Sklenaříkovej sa dostal do problémov: Zásah polície!
Zdá sa, že v Bielom dome to poriadne vrie.
Správy
VIDEO Hromy-blesky medzi Trumpovcami nepoľavujú: Po údajných neverách utŕžila Melania ďalšiu "ranu"!

V koalícii znova lietajú iskry. Dôvodom je TENTO muž!

V koalícii to opäť iskrí. Dôvodom je dusno medzi mužom Andreja Danka a nominantom Bélu Bugára. Minister obrany Peter Gajdoš (58) si podľa informácií denníka Plus JEDEN DEŇ nevie prísť na meno so svojím štátnym tajomníkom za Most-Híd Róbertom Ondrejcsákom (40). Napätú situáciu budú riešiť dokonca samotný šéf SNS s predsedom Mosta-Híd.

Ministra obrany Petra Gajdoša nahnevala reakcia Róberta Ondrejcsáka, ktorý uverejnil minulý týždeň kritický status na margo rozhodnutia svojho šéfa. Gajdoš podľa neho údajne zablokoval pracovnú cestu poradcu spomínaného štátneho tajomníka, na ktorej mal zastupovať náš rezort obrany. Šlo o kurz v známom Európskom centre pre bezpečnostné otázky Georgea C. Marshalla v Nemecku. Ondrejcsák na sociálnej sieti tvrdil, že rezort by vycestovanie nášho človeka nič nestálo, pretože všetky výdavky spojené s cestou by hradila druhá strana a rozhodnutie ministra označil za trápne.

"Ministerstvo obrany SR nemá dôvod komentovať názory pána štátneho tajomníka, ktoré prezentuje na svojom súkromnom facebookovom profile. Je to jeho osobný názor, netreba za tým hľadať žiadny spor," povedala hovorkyňa rezortu Danka Capáková.


Gajdoša však reakcia nominanta Mosta-Híd nahnevala a začal to okamžite riešiť. Padnúť mala aj požiadavka, aby Bugár svojho človeka z ministerstva stiahol. Šéf Mosta-Híd mal následne Dankovi odkázať, že ak pôjde Ondrejcsák, musí skončiť aj samotný minister. „Aj pán minister musí vedieť, že my budeme stáť za naším človekom, ktorý je ešte navyše odstavený od všetkého,”reagoval pre Plus JEDEN DEŇ podpredseda parlamentu Bugár. Ondrejcsák má vraj na ministerstve obrany veľmi zlé postavenie, pretože mu Gajdoš odobral všetky podstatné kompetencie. Navyše vraj nie je informovaný o dôležitých rozhodnutiach. „Už je toho dosť,” dodal šéf Mosta-Híd.

Štátny tajomník ministerstva obrany Róbert Ondrejcsák je nominantom strany Most-Híd.
Štátny tajomník ministerstva obrany Róbert Ondrejcsák je nominantom strany Most-Híd.
Foto: Michal Šebeňa


Predseda Národnej rady Andrej Danko, ktorý Gajdoša dosadil do funkcie, situáciu nevidí ani zďaleka tak vážne ako jeho kolegovia z Mosta. „Určite by som to nevnímal ako nejaký spor. Sú to procesné veci, aké riešime bežne, nie je to nič, čo by sa nedalo riešiť,” uviedol na margo vzniknutej situácie predseda SNS Danko.


Podľa našich informácií si majú Danko s Bugárom sadnúť ešte tento týždeň, aby konflikt na obrane vyriešili. Ak by musel Bugár odvolať Ondrejcsáka z ministerstva obrany, je podľa našich zdrojov z Mosta-Híd pripravený odvolať štátneho tajomníka SNS Petra Ďurčeka z ministertva dopravy, ktoré riadi Arpád Érsék.

Napätie medzi ministrom a štátnym tajomníkom sa začalo ešte vlani, keď Gajdoš zrušil niektoré rozbehnuté obchody.

Odporúčame