Kompletná rodinka Saganovcov pred príchodom do Vatikánu.
Šport
Prvé FOTO krstu Saganovho syna: Pozrite sa, ako Peťo niesol Marlona pred pápeža!
Vzťah Emmanuela Macrona a Brigitte bol zo začiatku plný rozruchu.
Správy
Šokujúce detaily o hriešnom vzťahu Macronovej Brigitte a jej zajačika Emmanuela: Prichytení pri čine!
Malchárkovci sa rozvádzajú.
Ľudia
Ďalší krach manželstva! Exminister hospodárstva sa rozvádza
Psy sú zrkadlom ich rodinného prostredia a výcviku.
Relax
TOP 10 NAJagresívnejších plemien psov: Obávaní zabijaci či domáci miláčikovia?
Polročná Mia prišla v okamihu o oboch rodičov: Motív otrasného činu vyšetruje polícia.
Krimi
Po KRVAVEJ DRÁME v Petržalke prišiel malý anjelik o oboch rodičov: Kto sa teraz postará o sirôtku Miu (6mes.)?!
S neznámou kráskou
Ľudia
VIDEO Takto sa vyrovnáva s rozvodom. Známy herec si užíval večer v spoločnosti neznámej blondínky
Vychudnutá Tara Reid: Pozrite sa, čo jej trčí z plaviek za čudo! (Foto vnútri)
žena.sk
Vychudnutá Tara Reid: Pozrite sa, čo jej trčí z plaviek za čudo! (Foto vnútri)
Daniela Peštová so životným partnerom Paľom Haberom.
Šoubiznis
FOTO Haberova láska Daniela Peštová odtajnila svoje najväčšie súkromie: Pozrite sa na intímny detail z jej amerického bytu!
Maroš Kramár a Nataša Nikitinová
Šoubiznis
FOTO Po škandále s rozvodom sú už Kramárovci doma z Kostariky: Aha, kde sme načapali hercovu manželku Natašu!

Richter prehovoril o diani v Smere: Ako to dopadne s abdikáciou podpredsedov?

Generálny manažér strany SMER a minister práce Ján Richter sa vyjadril k aktuálnemu k dianiu v strane. Zároveň je presvedčený, že v Smere-SD musia urobiť všetko pre to, aby nasledujúce voľby boli pre stranu úspešnejšie.

Všetko je v tejto chvíli absolútne otvorené. Takto v stredu komentoval dianie v Smere-SD generálny manažér strany a minister práce Ján Richter. Otvorená je teda aj možnosť oddelenia jeho dvoch funkcií s tým, že manažér by mal do budúcna silnejšie postavenie.

"My máme tisícky členov, štruktúry v každom okrese a kraji, preto je celkom prirodzené, že riadenie takejto strany si vyžaduje možno väčšie úsilie a viac času. Otázka rozhovorov, ktoré sa vedú, je, ako to zabezpečiť. Už 9. decembra bude snem strany, kedy by mali padnúť isté závery," avizoval.

Fico začína v Smere po župných voľbách veľké upratovanie: Kto príde o flek?

Richter pripomenul, že generálnym manažérom strany je 17 rokov.

"Mám isté poznanie a skúsenosti, preto je prirodzené, že sú odo mňa isté očakávania. Ale v tejto chvíli je všetko absolútne otvorené. Je tam aj možnosť, že si mandát ministra dokončím," zdôraznil.

Foto: Michal Smrčok

Richter je zároveň presvedčený, že v Smere-SD musia urobiť všetko pre to, aby nasledujúce voľby boli pre stranu úspešnejšie.

Minister potvrdil, že na utorkovom (14.11.) rokovaní straníckych špičiek podpredsedovia ponúkli svoje funkcie, ale predseda Smeru-SD Robert Fico to odmietol a vyjadril podpredsedom plnú dôveru.

Kiska s Dankom zúria. Ostré slová na margo Lajčákovej kritiky!

Ponúknutie abdikácií označil Richter za prejav vysokej politickej kultúry. To, že by išlo len o formálne gesto, odmietol.

Po spomínanom stretnutí straníckych lídrov, na ktorom sa rozoberal výsledok Smeru-SD v krajských voľbách, najskôr podpredseda a minister kultúry Marek Maďarič informoval, že ponúkol svoju stranícku funkciu.

Foto: David Duducz

Následne tlačové oddelenie Smeru-SD uviedlo, že tak urobili všetci podpredsedovia. Šéf strany Robert Fico deklaroval, že si váži ich krok a zároveň vyjadruje plnú dôveru všetkým podpredsedom strany, s ktorými má záujem o ďalšiu spoluprácu.

Smer-SD má šiestich podpredsedov. Sú nimi Robert Kaliňák, Marek Maďarič, Peter Žiga, Peter Kažimír, Peter Pellegrini a Juraj Blanár.

Opozícia chce odvolávať Kaliňáka. Ten zareagoval naozaj prekvapivo!

Portál sme.sk informoval o tom, že Kaliňák sa to, že spolu s ďalšími podpredsedami strany ponúkol svoju stranícku funkciu, bližšie komentovať nechcel.

"Až budeme mať nejaké závery, o ktorých sa budeme chcieť podeliť, tak vám ich povieme. Máme svoje vnútorné pravidlá a ja som vždy bol veľmi lojálny. Žiadne informácie z nášho vedenia nevynášam. Začali sme diskusiu, ako chceme v niektorých veciach pokračovať, čo chceme zmeniť. Až diskusiu skončíme a bude nejaký výstup, tak vám ho povieme," avizoval Kaliňák podľa sme.sk

Odporúčame