Tip redakcii
Richter prehovoril o diani v Smere: Ako to dopadne s abdikáciou podpredsedov?
Tip redakcii Diskusia ()
Tip redakcii
Liečiteľ je späť: Dnes popoludní sme ho zachytili ako pomáha vozíčkarke, ktorá údajne po porážke sedem rokov nechodila.
Domov
EXKLUZÍVNE video z Piešťan: Liečiteľ postavil na nohy vozičkárku z Kanady
Bývalý minister vnútra Robert Kaliňák svojej manželke pri príležitosti 10. výročia svadby dokonca svojej partnerke verejne vyznal lásku.
Správy
Budete im závidieť. Takéto dračice majú naši politici doma v spálni!
Peter Sagan v cieli 14. etapy.
FOTO Z týchto záberov naskakuje husia koža: Fuu, čo sa to dialo so Saganom po heroickom výkone?
V zariadení pôsobila aj teta obvinenej Vanessy (18).
Krimi
EXKLUZÍVNE Prehovorila teta FALOŠNEJ opatrovateľky (18) z domova hrôzy: TAKTO to bolo s jej expresným povýšením!
Sarah na domáce pôrody nedá dopustiť
Správy
LEN PRE SILNÉ POVAHY Matka svoje domáce pôrody natáča na videá: Pozerajú sa milióny ľudí a aj jej ostatné deti
Princ George dnes oslavuje 5 rokov.
Šoubiznis
VIDEO Miláčik britského národa, princ George, dnes oslavuje 5 rokov. Jeho šaty spôsobili opäť národný OŠIAĽ!
Niektoré celebrity si na svoj súkromný účet Instagram pridávajú fotografie ako zo spálne.
Šoubiznis
Naše celebritky si na Instagram pridávajú fotky ako z erotických filmov: Bez štipky hanby!
Prinášame šoubiznisové novinky a pikošky zo života domácich a zahraničných celebrít, ktoré sa udiali za posledný týždeň.
Šoubiznis
Sagan nebol rozhodne jediný, kto tento týždeň šokoval: Rytmus zverejnil intímny záber s Jasminou a Megan pobavila svet trapasom s kabelkou!
Saganovcov podľa numerologičky spája už iba synček Marlon.
Rady a tipy
Peter a Katka Saganovci: Môžu vzťah ešte zachrániť? Toto hovorí numerológia! 

Richter prehovoril o diani v Smere: Ako to dopadne s abdikáciou podpredsedov?

Generálny manažér strany SMER a minister práce Ján Richter sa vyjadril k aktuálnemu k dianiu v strane. Zároveň je presvedčený, že v Smere-SD musia urobiť všetko pre to, aby nasledujúce voľby boli pre stranu úspešnejšie.

Všetko je v tejto chvíli absolútne otvorené. Takto v stredu komentoval dianie v Smere-SD generálny manažér strany a minister práce Ján Richter. Otvorená je teda aj možnosť oddelenia jeho dvoch funkcií s tým, že manažér by mal do budúcna silnejšie postavenie.

"My máme tisícky členov, štruktúry v každom okrese a kraji, preto je celkom prirodzené, že riadenie takejto strany si vyžaduje možno väčšie úsilie a viac času. Otázka rozhovorov, ktoré sa vedú, je, ako to zabezpečiť. Už 9. decembra bude snem strany, kedy by mali padnúť isté závery," avizoval.

Fico začína v Smere po župných voľbách veľké upratovanie: Kto príde o flek?

Richter pripomenul, že generálnym manažérom strany je 17 rokov.

"Mám isté poznanie a skúsenosti, preto je prirodzené, že sú odo mňa isté očakávania. Ale v tejto chvíli je všetko absolútne otvorené. Je tam aj možnosť, že si mandát ministra dokončím," zdôraznil.

Foto: Michal Smrčok

Richter je zároveň presvedčený, že v Smere-SD musia urobiť všetko pre to, aby nasledujúce voľby boli pre stranu úspešnejšie.

Minister potvrdil, že na utorkovom (14.11.) rokovaní straníckych špičiek podpredsedovia ponúkli svoje funkcie, ale predseda Smeru-SD Robert Fico to odmietol a vyjadril podpredsedom plnú dôveru.

Kiska s Dankom zúria. Ostré slová na margo Lajčákovej kritiky!

Ponúknutie abdikácií označil Richter za prejav vysokej politickej kultúry. To, že by išlo len o formálne gesto, odmietol.

Po spomínanom stretnutí straníckych lídrov, na ktorom sa rozoberal výsledok Smeru-SD v krajských voľbách, najskôr podpredseda a minister kultúry Marek Maďarič informoval, že ponúkol svoju stranícku funkciu.

Foto: David Duducz

Následne tlačové oddelenie Smeru-SD uviedlo, že tak urobili všetci podpredsedovia. Šéf strany Robert Fico deklaroval, že si váži ich krok a zároveň vyjadruje plnú dôveru všetkým podpredsedom strany, s ktorými má záujem o ďalšiu spoluprácu.

Smer-SD má šiestich podpredsedov. Sú nimi Robert Kaliňák, Marek Maďarič, Peter Žiga, Peter Kažimír, Peter Pellegrini a Juraj Blanár.

Opozícia chce odvolávať Kaliňáka. Ten zareagoval naozaj prekvapivo!

Portál sme.sk informoval o tom, že Kaliňák sa to, že spolu s ďalšími podpredsedami strany ponúkol svoju stranícku funkciu, bližšie komentovať nechcel.

"Až budeme mať nejaké závery, o ktorých sa budeme chcieť podeliť, tak vám ich povieme. Máme svoje vnútorné pravidlá a ja som vždy bol veľmi lojálny. Žiadne informácie z nášho vedenia nevynášam. Začali sme diskusiu, ako chceme v niektorých veciach pokračovať, čo chceme zmeniť. Až diskusiu skončíme a bude nejaký výstup, tak vám ho povieme," avizoval Kaliňák podľa sme.sk

    PlusTV