Tip redakcii
Lajčáka vytočili Kiska s Dankom. TOTO sa mi stalo prvýkrát!
Tip redakcii Diskusia ()
Tip redakcii
František spravil to najhoršie čo v búrke spraviť mohol. Ukryl sa sám pod strom s dáždnikom nad hlavou. Blesk, ktorý do neho udrel ho na mieste usmrtil.
Krimi
Zúrivá BÚRKA v Nitre pripravila Františka (†36) o život: Prečo sa ukrýval pred BLESKAMI pod STROMOM?!
Predvolebnú kampaň si prezident Andrej Kiska hradil sám.
Správy
Kiska opäť v problémoch. Až doteraz zatajoval TÚTO podstatnú informáciu!
Saganove ženy.
FOTO Saganove úlety šokovali verejnosť: Žena v starobinci, žije s blondínkou a teraz prišiel PORIADNY ŠOK!
Ministerka pôdohospodárstva Gabriela Matečná dnes bude čeliť pokusu o odvolanie.
Správy
Odvolávanie Matečnej sa konečne skončilo: TAKTO rozhodli poslanci!
Mokráňová, Weissová, Oršulová
FOTO Weissova sexi manželka sa odviazala v raji: Zhodila šaty, spoločnosť jej robila známa tvár z televízie!
Wanda.sk
Vedci odhalili desivú skutočnosť: V TOMTO znamení je narodených najviac sériových vrahov
Sestry Nízlové sa vedia poriadne odviazať. Veronika (32) a Daniela (32) sú na hudobnej scéne už niekoľko rokov. Pamätáme si ich ešte ako dievčatá, ktoré spievali o láske: ,,Aký budeš aký, čmáraš na pijaky a nenávidíš podrazy," kto by si nepamätal tento refrén.
EMMA
Twiinsky pobláznili celý internet: Túto fotografiu naozaj nepochopíte
kone, reportérka, splašený kôň
Šarm
VIDEO: Odvážna reportérka zastavila splašeného koňa vlastným TELOM. To, čo nasledovalo potom, nikto nečakal
Barbora Bakošová (vľavo) a Jeanette Borhyová.
Šoubiznis
FOTO VNÚTRI Najpikantnejší záber finalistky Miss: Modelka zverejnila záber, na ktorom je úplne nahá!

Lajčáka vytočili Kiska s Dankom. TOTO sa mi stalo prvýkrát!

Jeden v Európskom parlamente, druhý v ruskej Dume. Ani jeden sa však s naším šéfom diplomacie Miroslavom Lajčákom neporadil. Ten im poslal štipľavý odkaz!

Dnes je taká paradoxná situácia, keď prezident Andrej Kiska vystupuje v Európskom parlamente a predseda NR SR Andrej Danko v ruskej Dume. Ani jeden, ani druhý, však svoje vystúpenia nekonzultovali s ministerstvom zahraničných vecí, a to nie je v poriadku.

Historický okamih pre Danka. TOTO fakt spraví len on!

Dnes po rokovaní vlády to priznal minister zahraničných vecí Miroslav Lajčák. „Ako minister zahraničných vecí nemám dobrý pocit, že ústavní činitelia necítia potrebu konzultovať svoje zahraničnopolitické vystúpenia. Ja len dúfam, že tie vystúpenia nepôjdu každé v inom smere. To by malo nedobrý dopad na Slovensko,“ povedal Lajčák.

Foto: facebook

Lajčák zároveň povedal, že nevidí problém v Dankovom vystúpení ako takom. „Vystúpenie v parlamente je v diplomatickej praxi považované za česť, nebolo to v pôvodnom programe, dozvedel som sa o tom, že bude vystupovať. Vystúpenie v najvyššom zákonodarnom orgáne je vnímané ako česť. Samotné vystúpenie je v poriadku, otázka je obsah, ale o tom vám neviem nič povedať,“ uviedol šéf slovenskej diplomacie. Dodal, že vo všeobecnosti ústavní činitelia vystúpením v parlamente vzdávajú úctu občanom danej krajiny. „Nie je dôvod, prečo by sme nemali vzdať úctu občanom Ruskej federácie. Duma ako taká nie je na sankčnom zozname,“ povedal. Predseda ruskej Dumy Viačeslav Volodin je na sankčných zoznamoch pre anexiu ukrajinského Krymu.

VIDEO Kažimír si o čistkách v Smere myslí svoje. Jeho prístup vás zarazí!

Foto: tasr

Prezident Andrej Kiska je dnes na jednodňovej návšteve v Štrasburgu. Na programe má okrem prejavu v pléne aj stretnutie s predsedom Európskeho parlamentu Antoniom Tajanim. Šéf parlamentu Danko je na niekoľkodňovej návšteve Moskvy, kde sa stretol s Volodinom. Zhruba pred mesiacom bol v Petrohrade. Danko sa vyjadril, že pre armádne nákupy zrušil návštevu Švédska, aby ho neobviňovali z lobovania pre švédske stíhačky Gripeny. Slovensku však hrozí, že pre posúvanie termínu na nákup stíhačiek bude musieť predĺžiť abonentskú zmluvu s Ruskom na ruské migy.

    PlusTV