viac magazínov
Nová vláda Petra Pellegriniho sa dnes bude uchádzať o dôveru v parlamente.
Správy
Sledujeme ONLINE Je to tu! Podarí sa novej vláde získať dôveru v parlamente?
Prostesty boli na dnes zrušené, ale ľudia si tichým pochodom uctia pamiatku zavraždeného novinára a jeho priateľky.
Správy
Protesty za lepšie Slovensko sú zrušené: Ľudia do ulíc dnes pôjdu!
Nové zistenia v prípade brutálnej vraždy.
Krimi
ŠOKUJÚCE ODHALENIE v prípade VRAŽDY Jána Kuciaka († 27) a Martiny Kušnírovej († 27): Páchateľ použil pištoľ zvláštnym spôsobom!
Rodičia Nasti Kuzminovej stále žijú v Rusku.
EXKLUZÍVNE FOTO Takto si žijú Kuzminovej rodičia v Rusku: Ukázali aj Nastinho prvého psa či krásnu sestru v saune!
Peter Pellegrini prezradil, kde plánuje bývať.
Správy
EXKLUZÍVNY ROZHOVOR s Pellegrinim: S novou funkciou nový byt!
Šťastná rodinka je už minulosťou.
Šoubiznis
Edita Bičanová po nechutných slovách svojho manžela: Keby chcem, podám na teba trestné oznámenie!
Manželka Federera
FOTO Slovenska manželka Federera vyrazila na pláž: Pred rokom pneumatika a teraz... Mirka, preboha, čo so sebou robíš?
Norisová nazve v seriáli Kanócz vychrtlou metlou.
Šoubiznis
Herečka Zuzana Norisová o kolegyni Kanócz: Je to taká vychrtlá metla!
Táňa Pauhofová sa v Milenkách predvedie s poriadnou opicou.
Šoubiznis
FOTO VNÚTRI Tak takto ste Táňu Pauhofovú v živote nevideli: Strapatá, zničená a polonahá v posteli po poriadnom chľastaní!

Expremiér Paroubek šokoval rozvodom: Vieme, prečo mu stroskotal ďalší vzťah!

V krachujúcom manželstve českého expremiéra Jiřího Paroubka (64) so Slovenkou Petrou (43) vyplávali na povrch nové skutočnosti. Aj keď Petra tvrdí, že za odchodom bolo psychické týranie zo strany jej manžela, podľa Paroubkovej svokry prilialo olej do ohňa niečo celkom iné.

Začiatkom tohto týždňa otriasla Českom poriadne šokujúca správa. Podľa informácií denníka Blesk sa má prominentný vzťah Paroubkovcov otriasať v základoch. Krehká blondínka poslala po právnikoch svojmu mužovi rozvodové papiere. V súčasnosti sa má ukrývať spolu s ich sedemročnou dcérkou Margaritou v prenajatom byte v Prahe.

Dôvody, pre ktoré sa rozpadlo takmer desaťročné manželstvo, sú rôzne. Kým Petra hovorí o Paroubkových politických ambíciách a psychickom nátlaku, bývalý šéf strany ČSSD zase podozrieva svoju sexi polovičku z nevery.

Za krachom spoločného života môžu byť podľa Petrinej mamy Kláriky Černej (67) aj zdravotné problémy jej dcéry. Po krvácaní do mozgu, ktoré Petra utrpela pred mnohými rokmi, sa jej podľa slov jej mamy kompletne zmenila osobnosť. So svojou dcérou už niekoľko rokov neprehodila ani slovo.

“Nekomunikuje s nikým, tak ako prestala komunikovať so mnou, nekomunikuje teraz ani s Jiřím. Ale ako máte pomôcť chorému dieťaťu, keď vám nie je schopné povedať, čo mu je?“ hovorí s ľútosťou Petrina mama.

A prečo sa Paroubková so svojím dieťaťom prestala stýkať? “Petra bola odmalička pôvabná, veľmi chytrá. Naše spory sa začali potom, čo sa vydala, a čo môj zať zložil funkciu. V tej dobe sme sa nezhodli kvôli esemeskám, vymenili sme si niekoľko ostrých správ, a Petra má tvrdú hlavu. Naposledy sme sa videli na pohrebe môjho manžela,“ dodala Paroubkova svokra.