Tip redakcii
Expremiér Paroubek šokoval rozvodom: Vieme, prečo mu stroskotal ďalší vzťah!
Tip redakcii Diskusia ()
Tip redakcii
Svadba slovenského futbalového reprezentanta Adama Nemca a Miss Universe Zuzany Kollárovej v bratislavskom dóme Svätého Martina. Na snímke Zuzana Kollárová a Adam Nemec prichádzajú na svadobnú hostinu v koči ťahanom koňmi v obci Čereňany.
EXKLUZÍVNE FOTO zo svadby futbalistu Nemca: Megavýstrih nevesty, pilot Škrtel, známa modelka ako v župane
Rozhovor pred letnými parlamentnými prázdninami s predsedom Národnej rady SR Andrejom Dankom o súčasnej politickej situácii na Slovensku, ale aj o jeho súkromných plánoch počal letnej dovolenky.
Správy
Danko prezradil, koho by chcel za prezidentského kandidáta: Žiadal by som ho aj na kolenách!
Nahé športovkyne.
FOTO Medzinárodný deň bez nohavičiek dostáva mužov do kolien: Sexi Slovenky ukázali všetko!
Jaro Slávik
Šarm
Ako prišiel Jaro Slávik k prvým peniazom? Nebolo to vďaka tomu, čo vám zrejme napadlo ako prvé
Dominika predviedla poriadne pikantný záber.
Šoubiznis
Deákova tanečnica z Let's Dance išla celkom donaha: Dráždivý záber len pre odvážnych!
Slovenské prominentné páry, ktoré to spolu ťahajú už niekoľko rokov. Nerozdelila ich sláva, peniaze a ani nátlak médií. Pozrite si krásne a dlhotrvajúce vzťahy, ktoré im môžeme len závidieť.
EMMA
Ťahajú to spolu už niekoľko rokov: Slovenské prominentné páry, ktorým vzťah môžeme len závidieť
Sajfa, Ostrihoňová, ajurveda
Šarm
Celebrity podľahli pobytom na Srí Lanke. TAKTO sa tam chodia liečiť
Meghan Markle už nie je iba vojvodkyňou. Mnohí ju považujú aj za módnu ikonu.
Šoubiznis
Meghan Markle (36) si potrpí na luxus: Kráľovskú rodinu vyjdú jej módne doplnky na niekoľko tisíc !
Ivana Christová je so svojou váhou konečne spokojná.
Šoubiznis
FOTO VNÚTRI Ivana Christová vyšla s kožou na trh: Zverejnila záber bez štipky mejkapu a v domácich legínach! Ako vyzerá skutočná tvár exmissky?

Expremiér Paroubek šokoval rozvodom: Vieme, prečo mu stroskotal ďalší vzťah!

Manželstvo českého expremiéra Jiřího Paroubka s manželkou Petrou sa otriasa v základoch.

V krachujúcom manželstve českého expremiéra Jiřího Paroubka (64) so Slovenkou Petrou (43) vyplávali na povrch nové skutočnosti. Aj keď Petra tvrdí, že za odchodom bolo psychické týranie zo strany jej manžela, podľa Paroubkovej svokry prilialo olej do ohňa niečo celkom iné.

Začiatkom tohto týždňa otriasla Českom poriadne šokujúca správa. Podľa informácií denníka Blesk sa má prominentný vzťah Paroubkovcov otriasať v základoch. Krehká blondínka poslala po právnikoch svojmu mužovi rozvodové papiere. V súčasnosti sa má ukrývať spolu s ich sedemročnou dcérkou Margaritou v prenajatom byte v Prahe.

Dôvody, pre ktoré sa rozpadlo takmer desaťročné manželstvo, sú rôzne. Kým Petra hovorí o Paroubkových politických ambíciách a psychickom nátlaku, bývalý šéf strany ČSSD zase podozrieva svoju sexi polovičku z nevery.

Za krachom spoločného života môžu byť podľa Petrinej mamy Kláriky Černej (67) aj zdravotné problémy jej dcéry. Po krvácaní do mozgu, ktoré Petra utrpela pred mnohými rokmi, sa jej podľa slov jej mamy kompletne zmenila osobnosť. So svojou dcérou už niekoľko rokov neprehodila ani slovo.

“Nekomunikuje s nikým, tak ako prestala komunikovať so mnou, nekomunikuje teraz ani s Jiřím. Ale ako máte pomôcť chorému dieťaťu, keď vám nie je schopné povedať, čo mu je?“ hovorí s ľútosťou Petrina mama.

A prečo sa Paroubková so svojím dieťaťom prestala stýkať? “Petra bola odmalička pôvabná, veľmi chytrá. Naše spory sa začali potom, čo sa vydala, a čo môj zať zložil funkciu. V tej dobe sme sa nezhodli kvôli esemeskám, vymenili sme si niekoľko ostrých správ, a Petra má tvrdú hlavu. Naposledy sme sa videli na pohrebe môjho manžela,“ dodala Paroubkova svokra.

    PlusTV