Tip redakcii
BRATISLAVČANIA pripravte sa: Už od pondelka nás čakajú veľké zmeny v MHD!
Tip redakcii Diskusia ()
Tip redakcii
Ľudia zažili chvíle hrôzy
Správy
Hororové spovede dovolenkárov smerujúcich lietadlom do Chorvátska: Ľudia kričali a krvácali z uší!
Dominika Cibulková na jachte.
FOTO Cibulková to opäť rozbalila vo veľkom štýle: Na luxusnej jachte vytasila svoj šťavnatý zadoček!
Peter Sagan.
FOTO Pohľad, ktorý zabolí. Keď zbadáte Sagana, zľaknete sa: Peťa zničilo PEKLO SEVERU!
Maria Butinová je dlhoročnou aktivistkou v boji za podporu držania zbraní civilnými osobami.
Správy
Američania zatkli mladú Rusku a obvinili ju zo špionáže pre Moskvu
Vytiahnite dáždniky! Na Severe má pršať bez prestania (ilustračná foto).
Regióny
Meteorológovia VARUJÚ: Valia sa na nás BÚRKY, poriadne sa OCHLADÍ! Čo sa to zase na Slovensko rúti?
Zuzana Belohorcová.
Šoubiznis
Najznámejšia učiteľka sexu skončila v nemocnici! Čo sa jej, preboha, stalo?
Belohorcová
Šarm
Opäť pod nožom. Prvé slová Zuzany Belohorcovej po prebratí z narkózy
Zasiahlo to nejedného fanúšika, keď Dara Rolins (45) a Rytmus (41) oznámili koniec ich osemročného vzťahu. Chvíľku bolo ticho, no raper prekvapil vzťahom s mladou modelkou, ktorý spočiatku ťažko tajili. Teraz raper a moderátorka ukazujú svoju lásku celému Slovensku, ale kedy to medzi nimi naozaj začalo?
EMMA
Je to vonku! Iskra medzi Rytmusom a Jasminou prebehla ešte v čase, keď bol s Darou
d
žena.sk
Buďte aj vy hviezdou! Máme pre vás 25 tajných trikov celebrít, WOW efekt zaručený! (FOTO)

BRATISLAVČANIA pripravte sa: Už od pondelka nás čakajú veľké zmeny v MHD!

ilustračné foto

Kvôli rozsiahlej rozkopávke na križovatke Mlynské nivy- Karadžičova sa musia obyvatelia Bratislavy pripraviť na veľké obmedzenia viacerých autobusových liniek.

Dopravný podnik Bratislava informuje cestujúcich, že od 16. júla 2018 od začiatku dennej premávky budú z dôvodu rozsiahlej rozkopávky v križovatke Mlynské nivy - Karadžičova obmedzenia jazdných pruhov.

Kvôli tomu bude zmenená aj autobusová doprava. Táto zmena by mala trvať do septembra 2018, všetko ale závisí od stavebnej technológie a poveternostných podmienok. Zmeny sa týkajú autobusových liniek 50, 70, 88.

ilustračné foto
ilustračné foto
Foto: podkapotou.sk

Pozrite si ich nové trasy podľa dpb.sk

Linka 50

smer Aupark: od zastávky Dulovo nám. po trase priamo Košická, Most Apollo, kde sa od zastávky Most Apollo napojí na svoju trasu. Cestujúci majú autobusovú stanicu dostupnú zo zastávky Košická, cestujúci zo zastávky Twin City a Panorama City môžu využiť buď peší presun na zastávku Košická, alebo prestup prostredníctvom linky 88.

Obslúži zastávku Košická (ako linka 68). Neobslúži zastávky Svätoplukova, Autobusová stanica, Twin City a Panorama City.

Linka 70

smer Most SNP: od zastávky Novohradská po trase vľavo Košická, Landererova, Dostojevského rad, kde sa od zastávky Malá scéna napojí na svoju trasu. Cestujúci majú autobusovú stanicu dostupnú aj zo zastávky Košická, cestujúci zo zastávky Twin City môžu využiť peší presun na zastávku Panorama City.

Obslúži zastávky Košická (ako linka 68), Prístavná (ako linka 88) a Panorama City. Neobslúži zastávky Svätoplukova, Autobusová stanica a Twin City.

Linka 88

okružná trasa: zo smeru Most SNP od zastávky Twin City pokračuje po trase vpravo Mlynské nivy, Košická a Most Apollo, kde sa od zastávky Most Apollo napojí na svoju trasu smerom späť pod Most SNP. Cestujúci majú zlepšenie príchodu aj odchodu na Autobusovú stanicu – nemusia chodiť cez priechod od VUB.

Cestujúci, ktorí využívajú vynechané zastávky Twin City a Panorama city, môžu využiť linku 88 protiľahlej zastávky nakoľko linka bude okružná. Obslúži zastávky zastávky Autobusová stanica (ako linky 50 a 70 smer Košická/Svätoplukova) a Košická (ako linka 68).

Neobslúži zastávky Autobusová stanica (konečná, nástupište a výstupište - v štandardnej polohe), Twin City (smerom pod Most SNP) a Panorama Cit“ (smerom pod Most SNP).

    PlusTV