Tip redakcii
Absolútny kolaps. Ficova hovorkyňa skončila v nemocnici!
Tip redakcii Diskusia ()
Tip redakcii
Sagan v cieli 13. etapy.
FOTO Sagan po heroickom víťazstve v cieli 13. etapy nešetril záhadnými gestami: Najväčší šok zažil pred tímovým autobusom!
Nebude to prechádzka ružovou záhradou! Informácia o rozchode cyklistu Petra Sagana (28) s manželkou Katkou šokovala celé Slovensko. Idylka o šťastnom páre tak skončila po tom, čo jazdec tímu Bora – Hansgrohe priamo počas Tour de France, zavesil na facebook status o rozpade vzťahu. Zdá sa, že rozvod je na spadnutie, preto z okolia cyklistu už prenikajú správy o tom, že boj o niekoľko miliónový majetok bude poriadne ostrý. Pozrite, o čo všetko môže ísť v jeho rozvode.
Rozchod Petra Sagana s manželkou Katkou naberá grády: Začala sa drsná bitka o milióny. O TOTO všetko ho môže pripraviť!
Katka Saganova bola pred ohláseným rozchodom nevídane aktívna na sociálnych sieťach
Relax
Užíva si život a Marlona! Pozrite sa, aké príspevky dávala Katka Saganová na sociálne siete tesne pred rozchodom
Rozchod Petra Sagana s manželkou Katkou je témou číslo jedna. Podľa informácii z okolia slovenského cyklistu však už dvojica spolu nežije niekoľko týždňov. Aj to preto nerobí nášmu jazdcovi na Tour de France žiadny problém „hodiť očko“ po krásnych ženách, ktoré sa obšmietajú v zákulisí slávnych pretekov.
Sagan to bez manželky rozbalil vo veľkom štýle: Tieto FOTO hovoria za všetko!
Máriu dnes pochovali v obci Horné Mýto.
Krimi
Emotívny POHREB Márie († 40) dobodanej 20 ranami: Tvár zavraždenej dcéry hladila matka do poslednej chvíle
Z Emmy vyrástla poriadna sexi kosť.
Šoubiznis
FOTO VNÚTRI Mladá slovenská speváčka opäť vystrkuje rožky: Bradavky v hlavnej úlohe!
Gizka Oňová s manželom
Šarm
Gizka Oňová sa doma poriadne zapotí! Televízna svokra prezradila, čo od nej manžel vyžaduje
žralok, Gwyneth Paltrow
Šarm
Biely ŽRALOK na Malorke! Do mora v okolí obľúbeného letoviska celebrít priplával najnebezpečnejší morský predátor
Alica Takáčová bola dramaturgička a zakladateľka populárnej relácie Zlatá brána.
Správy
Veľmi smutná správa: Zomrela zakladateľka legendárnej relácie Zlatá brána!

Absolútny kolaps. Ficova hovorkyňa skončila v nemocnici!

Na snímke koaličná rada o extra dotácii z EÚ, ktorá sa použije na opravu internátov v Mlynskej doline.

Vražda investigatívneho novinára Jána Kuciaka a jeho snúbenice Martiny Kušnírovej spustila lavínu. Tisíce ľudí na pochodoch a prepísanie politickej mapy. Situácia sa vyhrotila až tak, že zo svojich funkcií odišiel minister vnútra Robert Kaliňák a vo štvrtok podal demisiu predseda vlády Robert Fico. Vyvíjaný tlak však nebol len na nich. Krízový stav zažívali aj na iní ľudia na Úrade vlády. Stres a nulový odpočinok sa podpísal aj na zdraví Ficovej hovorkyne. Skončila v nemocnici!

Práca hovorkyne premiéra je sama o sebe náročnou.V čase politických turbulencií, ktoré vyvrcholili podaním demisie predsedu vlády, sa makalo ešte viac. Pre predĺženu ruku Roberta Fica Beatrice Szaboóvu to znamenalo pracovať nielen na úkor vlastného času, ale zdá sa aj zdravia.

Beatrice Szabóová zmorila práca až tak, že skončila v nemocnici
Beatrice Szabóová zmorila práca až tak, že skončila v nemocnici
Foto: archív


Kolotoč povinností sa totiž odzrkadlil aj na jej zdravotnom stave. Dnes totiž skolabovala! "Extrémne vyčerpanie," znelo od jej lekára. Jej stav bol natoľko vážny, že jej museli dať infúzie. Aj keď o návšteve nemocnice veľmi hovoriť nechcela, pre Plus JEDEN DEŇ predsa len prezradila aj ďalšie dôvody jej kolapsu. "Posledné týždne som málo spala a jedla," povedala.


Značne pochudnutá Szaboóva nie je vo svojej práci žiadnym nováčikom. Za sebou má kariéru novinárky a dve hovorcovské funkcie. Stálou tvárou Úradu vlády SR je od roku 2012, pričom premiéra sprevádzala doslova na každom kroku.


Hovorkyňa predsedu vlády si svoje súkromie dobre stráži. Vie sa o nej, že v roku 2010 sa vydala za svojho dlhoročného priateľa Erika Hudáka. Po svadbe začala používať priezvisko svojho manžela a na verejnosti sa začala objavovať už ako Beatrice Hudáková. 2013Po necelých troch rokoch však nasledoval rozvod. Beatrice sa po tejto udalosti vrátila k svojmu dievčenskému menu.

Prečítajte si tiež:

    PlusTV