viac magazínov
Obrovská tragédia na strednom Slovensku.
Krimi
Obrovská TRAGÉDIA na strednom Slovensku: Marek (†) a Braňo (†) zahynuli po náraze do plota, jeden z nich uhorel!
Zlatica Kušnírová (53), matka zavraždenej Martiny.
Krimi
Stále vidím vraha nad svojou dcérou: Hovorí mesiac po brutálnej poprave Jána Kuciaka a Martiny Kušnírovej jej mama Zlatica
Premiér Peter Pellegrini má po predkoch južanskú krv.
Regióny
VIDEO Poznáme tajomný pôvod nového premiéra: Našli sme Pellegriniho predkov!
Slovensko má novú vládu na čele s novým premiérom.
Správy
TÝŽDEŇ V SKRATKE Vláda vymenila dievčatá, bordel pokračuje ďalej
Danny Williams
VIDEO Pornozáber z Premier League, ktorý je hitom internetu: Nahý penis futbalistu obletel celý svet
Aby toho nebolo málo, mama Majka má nádor na maternici.
Šoubiznis
Mama troch detí má 8,5 cm nádor na maternici, nechcú ju zamestnať a odpojili ju od elektriny: Vodu zo studne zohrieva na kachliach! Viete si predstaviť väčšie peklo?
Laci v šou zaspieval vlastný hit Pošta.
Šoubiznis
Kvetka Horváthová, diváci a všetci v štúdiu Telerána mali zimomriavky a slzy v očiach: Lackovi zo SuperStar v priamom prenose oznámili TÚTO VETU!
Zuzana Marošová
Šarm
Konečne je ROZVEDENÁ! Zuzana Marošová vyšla von s prekvapivými priznaniami
52 rokov: Sisa predviedla štíhle nohy v zlatých nohaviciach.
Šoubiznis
FOTO Sisa Lelkes Sklovska opäť rozzúri všetky neprajnícke ženy: Stačí k tomu tento záber a polovica z nich pukne závisťou!

Smutná správa pre fanúšikov Cibulkovej: Dominika musela urobiť radikálne rozhodnutie!

Slovenská tenistka Dominika Cibulková sa nepredstaví na turnaji WTA v nemeckom Stuttgarte. Ako informoval portál sportky.sk, zranené zápästie svetovej štvorky si vyžiada dlhšiu hernú prestávku.

Cibulková sa zranila 19. apríla na tréningu pred barážovým stretnutím o účasť vo svetovej skupine Pohára federácie proti Holandsku. Slovenky bez nej prehrali 2:3.

Cibulková mala niekoľko dní ruku v dlahe, na pondelkovej návšteve u špecialistu jej už ju dali dole. Zotavovanie zo zranenia však trvalo dlhšie, ako sa predpokladalo. Lekár preto neodporučil účasť na turnaji v Stuttgarte, kde mala najlepšia slovenská singlistka nastúpiť do druhého kola.

"Ruka ma už menej bolí, ale ešte stále to nie je prispôsobené na to, aby som mohla chytiť raketu a hrať. Tento týždeň ma čaká rehabilitácia už bez dlahy, ale stále nemôžem začať hrať. Veľmi ma to mrzí, pretože som chcela skúsiť ten Stuttgart. Z takého nevinného pádu sa stali dva týždne bez hrania počas sezóny, keď som sa chcela pripravovať na antuku," uviedla pre sportky.sk Cibulková.