viac magazínov
Vadala mal mať s exposlancom Mosta-Híd firmu v Chorvátsku.
Správy
ŠOKUJÚCE odhalenie: Tento známy politik chcel s Vadalom stavať rezort v Chorvátsku!
Módna stylistka Andrea Ziegler si posvietila na to, ako sa nahodili Pellegriniho ženy.
Správy
Módna stylistka si posvietila na naše ministerky. Ktorá obstála najlepšie?
Pacientka musela na operáciu čakať 3 mesiace. Povedali jej, že nemajú sestry. Ilustračné foto
Rady a tipy
Zúfalstvo pacientky po skúsenosti v štátnej nemocnici: Na TOTO platím odvody?
Polícia zadržala muža až po ukončení pochodu. (Ilustračné foto)
Správy
Dráma na Tichom pochode v Bratislave: Polícia zadržala muža so zbraňou!
Manželka Federera
FOTO Slovenska manželka Federera vyrazila na pláž: Pred rokom pneumatika a teraz... Mirka, preboha, čo so sebou robíš?
Karen McDougal (46) mala podľa vlastných tvrdení s Trumpom milenecký pomer celých 10 mesiacov. Všetko sa začalo len niekoľko týždňov po tom, čo Melania Donaldovi porodila syna Barrona.
Správy
VIDEO Nechránený sex päťkrát mesačne, za ktorý chcel Trump platiť: Playmate prehovorila o divočine s Donaldom, Melanii odkazuje – PREPÁČ!
Šťastná rodinka je už minulosťou.
Šoubiznis
Edita Bičanová po nechutných slovách svojho manžela: Keby chcem, podám na teba trestné oznámenie!
Cmorík
EMMA
Peter Cmorík a Daniela Lovlin sú už rodičmi: Toto sú ich dva malé poklady!
Manželský život jej prospieva.
Šoubiznis
FOTO Danica Nejedlá opäť šokovala výzorom: Tak ale TOTO?

Federer sa hanbil pred všetkými Slovákmi a teraz priznal: Slovenčinu počúvam veľmi často!

Stále sa vyhýba Slovensku veľkým oblúkom, napriek tomu, že má manželku priamo z Bojníc. Roger Federer (36) už druhýkrát v tomto roku navštívil Prahu, ale krajina pod Tatrami ho akosi nezaujíma.

„Áno, je to pravda, že som na Slovensku nikdy nebol. Je to trochu aj hanba. Musím to niekedy napraviť. Ďalšia zahanbujúca vec je, že neviem ani slovko po slovensky. Moja žena je však skvelá a veľmi veľa ma o jej krajine naučila,“ začervenal sa ešte vo februári Federer. Manželku Mirku už niekoľkokrát zachytili, ako číta svojim dvojičkám v materinskom jazyku.

Mirka často číta deťom knižky v slovenčine.
Mirka často číta deťom knižky v slovenčine.
Foto: archív

Federer je už od pondelka v Prahe, kde ho cez víkend čaká premiérové podujatie Laver Cup. Počas tohto malého turnaja sa predstaví vo výbere Európy proti výberu sveta. "Stovežatú" a celé Česko si však ihneď zamiloval.

Kto nastúpi?Výber Európy: tréner – Bjӧrn Borg, hráči - Rafael Nadal, Roger Feder Federer, Alexander Zverev, Marin Čilič, Dominic Thiem, Tomáš BerdychVýber sveta: tréner – John McEnroe, hráči – Sam Querrey, John Isner, Nick Kyrgios, Jack Sock, Juan Martin Del Potro, Denis Shapovalov

Aktuálna svetová dvojka pristála na ruzyňskom letisku bez rodiny, no smutno Federerovi dlho nebude. V priebehu týždňa sa k nemu pripojí manželka Mirka, ktorá mesto dobre pozná. Niekdajšia tenistka a rodáčka zo slovenských Bojníc v minulosti trénovala na Štvanici. "Mohla by mi prekladať. Doma často od nej a detí počúvam slovenčinu. Čeština samozrejme nie je rovnaká, ale myslím si, že Mirka bude všetkému rozumieť. Veľmi sa teším, že bude v Prahe," dodal Federer.

Vstupenky ešte sú! Praha nie je ďaleko ani pre Slováka a taktiež môže vidieť svetové hviezdy tenisu na vlastné oči. I keď organizátori hlásia vypredané, tak stále sú k dispozícii lístky cez oficiálneho predajcu český Ticketportal. Najlacnejšie na celé podujatie kúpite od 460 eur. Ak by ste však chceli vidieť len jednu časť z piatich, pripravte si minimálne 150 eur. Na internete však nájdete aj predajcov, ktorí ponúkajú aj lacnejšie lístky.