Bez záujmu: Ples v opere pritiahol pred Slovenské národné divadlo zopár zvedavcov, prítomní policajti medzi sebou rozoberali, kam sa chystajú s rodinou na letnú dovolenku.
Ľudia
ODVRÁTENÁ TVÁR Plesu v opere: Čo všetko sa nemal obyčajný ľud dozvedieť o najhonosnejšej udalosti roka
Ilustračné foto
Zahraničie
Autobus v plameňoch! Podľa predbežných informácií zomrelo 52 ľudí
Čo spája tragický útok psov na ornitológa Petra (†34) so zmiznutím zoologičky Mirky (45)?
Krimi
ZÁHADY v okolí Devínskeho jazera? ODBORNÍCI v tom majú jasno! Čo spája tragický útok psov na ornitológa Petra (†34) so zmiznutím zoologičky Mirky (45)?
Saška, ktorá sa narodila počas snehovej kalamity už má rok.
Zaujímavosti
Toto krásne dievčatko (1) sa na svet vypýtalo počas vlaňajšej snehovej KALAMITY: Neuveríte, ako ju volajú!
Peter Sagan s manželkou Katkou a synom Marlonom.
Šport
FOTO Sagan ukázal Marlona: Pri detailnom pohľade na jeho synčeka vám padne sánka!
Úspešná tenistka Dominika Cibulková otvorene: ,,Tenisu mám plné zuby, nie som stroj!"
EMMA
Úspešná tenistka Dominika Cibulková otvorene: ,,Tenisu mám plné zuby, nie som stroj!"
Sisa Lelkes Sklovská
Šoubiznis
Sisa Lelkes Sklovska dorazila na akciu a tam jej to oznámili: Všetko sa zomlelo za pár minút!
Hlavní hrdinovia seriálu Oteckovia.
Šoubiznis
FOTO Zákulisie nového markizáckeho seriálu Oteckovia odhalené: Pozrite sa, čo stvárajú herci mimo kamier!
Má vlastné mónde impérium a teraz dokazuje, že sa stále cíti ako modelka.
Šoubiznis
"Škandalózne" FOTO VNÚTRI: Victoria Beckham vyšla s kožou na trh... doslova!

EXKLUZÍVNE Tenisová kráska Svitolinová po nahých fotografiách: Vyzliekla by som sa znova!

Odvážne a poriadne sexi fotografie tenistky Jeliny Svitolinovej tento týždeň obleteli svet. Šestka rebríčka WTA sa vyzliekla pre ukrajinský magazín XXL a dráždivé pózy jednej z najlepších hráčok nenechali nikoho chladným. Dvadsaťtriročná rodáčka z Odesy exkluzívne pre Plus JEDEN DEŇ prezradila, či by si niečo podobné zopakovala.

Prsia si zakrývala len rukami, rozopnutou košeľou alebo priesvitným oblečením. A bez hanby odhadila aj nohavičky, keď na titulnej strane magazínu zakrýva intímne partie ukrajinskej tenistky len jej pracovný nástroj – tenisová raketa. Na ďalšom zábere je sukňa poriadne vysoko a šibalský pohľad Svitolinovej do zrkadla s odhaleným pozadím hovorí za všetko.

Svitolinová patrí medzi najsexi tenistky na svete, no vďaka týmto záberom sa zaradila do klubu jej konkurentiek, ktoré takisto neváhali a zapózovali tak, ako ich stvorila príroda. K Daniele Hantuchovej, Dominike Cibulkovej, Eugenie Bouchardovej, Caroline Wozniackej či Marii Šarapovovej tak môžeme priradiť aj Jelinu Svitolinovú.

Svitolinová odhodila aj nohavičky a na dráždivých pózach ukázala takmer všetko.
Svitolinová odhodila aj nohavičky a na dráždivých pózach ukázala takmer všetko.
Foto: xxl.ua

Exkluzívne pre nás prezradila, ako si fotenie užívala. „Bola to moja prvá podobná skúsenosť. Tím bol veľmi profesionálny, čo mi určite pomohlo a cítila som sa vďaka tomu uvoľnene. Som šťastná, že sme odviedli skvelú prácu,“ povedala pre Plus JEDEN DEŇ Svitolinová. Svetová šestka má za sebou životný ročník, keď vyhrala päť turnajov a predstavila sa aj na záverečnom Turnaji majsteriek v Singapure, kde sa zišli najlepšie tenistky tejto sezóny.

Príťažlivá Ukrajinka je Slovákom známa aj vďaka tomu, že je členkou trnavskej EMPIRE Tennis Academy, kam sa niekoľkokrát ročne vracia a pripravuje na nadchádzajúce turnaje. Svitolinová našla v Trnave ideálne podmienky pre rozvoj a do širšieho povedomia sa dostane určite aj vďaka sexi záberom, ktoré sa rozhodla nafotiť.

A či by si niečo podobné zopakovala? Ukrajinka to pre náš denník povedala jasne: „Ak sa ma pýtate, či by som s niečím podobným súhlasila znova, tak určite by som povedala áno!“ dodala Svitolinová na margo jej horúcich fotografií.

Odporúčame