Za zmiznutím Kmotríkovej z obrazoviek nie je žiadna obyčajná viróza: Ďalšie vážne ochorenie!
EXKLUZÍVNY ROZHOVOR: Gašparovič po rokoch kritizuje Roberta Fica!
AKTUÁLNE: Polícia už zadržala muža, ktorý v Mníchove pobodal 6 ľudí!
Robert Fico ohlásil štvrtý sociálny balík pre ľudí! Pôjdu naň milióny eur
Sexi Adriana Čerňanová odhalila krutú pravdu o modelingu: takto žijú topmodelky!
Silvia Lakatošová je tesne pred finále Miss Universe SR 2017 so silami na dne: Najbližší sa o ňu boja!
FOTO VNÚTRI Najhorší záber aký Evelyn v živote mala: Ako jej TOTO mohla Kalisová vôbec urobiť?
FOTO VNÚTRI Hargašová sa v Amerike zmenila: Wau, ako môže TAKTO vyzerať?

VIDEO Sagan opäť nadchol cyklistický svet: Jeho nástup na pódium nemá obdobu!

Parádne preteky zaklincoval typicky. Cyklistický šampión Peter Sagan na podujatí Okolo Švajčiarska vyhral dve etapy a suverénne dominoval v bodovacej súťaži. Po nedeľnej časovke si mal ísť prevziať na pódium víťazný dres. A bola to veru zaujímavá cesta.

Peter Sagan sa predviedol ako akrobat.
Pošlite nám tip

Náš cyklista sa už navždy zapísal do dejín podujatia vo Švajčiarsku, spolu tam už vyhral pätnásť etáp a nemožno sa čudovať, že miestni organizátori mu vychádzajú v ústrety.

Peter zverejnil video, ktoré musí jeho fanúšikov naozaj pobaviť. Po závere poslednej etapy - individuálnej časovky, kde obsadil 106. priečku, sa mal Sagan logicky dostaviť na pódium. Aby to všetko stihol, vybral si netypický spôsob. Organizátori mu „pristavili“ dva rebríky na obe strany plotu a žilinský rodák to zvládol ľavou zadnou.

S úsmevom na tvári si tak mohol ísť prevziať cenu za triumf v bodovacej súťaži. Verme, že dobrá nálada mu zostane aj na blížiacu sa Tour de France.