Tip redakcii
TOTO sme tu ešte nemali! Slováci sa pustili do Petra Sagana: Hviezdne maniere a nevie, čo má robiť!
Tip redakcii Diskusia ()
Tip redakcii
dieťa v aute, leto, horúčava
Šarm
Šokujúce slová lekára: Ako extrémna horúčava zabíja každú bunku nášho tela
Svadba slovenského futbalového reprezentanta Adama Nemca a Miss Universe Zuzany Kollárovej v bratislavskom dóme Svätého Martina. Na snímke Zuzana Kollárová a Adam Nemec prichádzajú na svadobnú hostinu v koči ťahanom koňmi v obci Čereňany.
EXKLUZÍVNE FOTO zo svadby futbalistu Nemca: Megavýstrih nevesty, pilot Škrtel, známa modelka ako v župane
Speváčka známejšia skôr svoju známosťou s multioteckom ako svojím talentom, včera mnohých šokovala najnovším postom na Instagrame. Odfotila sa v svadobných šatách...
EMMA
Bude SVADBA? Barbora Balúchová na skúške svadobných šiat doslova žiarila
Rozhodovanie o väzbe Mariana Kočnera a Pavla Ruska na Špecializovanom súde v Banskej Bystrici.
Správy
JE ROZHODNUTÉ! Kočner a Rusko sa po ôsmich hodinách dozvedeli od sudcu verdikt
Cassie Masonová.
FOTO Najsexi trénerku sveta môže aj roztrhnúť. Z mobilu jej ukradli pornozábery: Na rozkroku skrýva veľké prekvapenie!
Zlatica Švajdová Puškárová
Šoubiznis
Puškárová, ako ju nepoznáte: Kvôli tomuto si ukradla čas od detí!
Speváčka sa zranila po páde zo svojho bicykla.
Šoubiznis
FOTO VNÚTRI Známa slovenská speváčka mala vážnu nehodu: Tá selfie vám vyrazí dych!
Zuzana Plačková
Šoubiznis
FOTO VNÚTRI Zuzana Plačková prvýkrát ukázala zmenšené silikóny: Tomu sa povie zmena k lepšiemu!
Den otvorenych dveri SND
Šarm
Prezradila tajomstvo: Zuzana Kocúriková začala svoju kariéru poriadnym TRAPASOM

TOTO sme tu ešte nemali! Slováci sa pustili do Petra Sagana: Hviezdne maniere a nevie, čo má robiť!

Peter Sagan je už v Austrálii a pripravuje sa na prvý štart v sezóne.

Peter Sagan sa teší veľkej popularite medzi fanúšikmi na celom svete, nehovoriac o tých na Slovensku. Tentokrát to ale od Slovákov poriadne schytal. Čím ich tak podráždil?

Pod Tatrami zrejme niet obľúbenejšieho športovca, než je Peter Sagan. A to napriek tomu, že rodený Žilinčan dlhodobo žije v Monaku. Cyklistický šampión už niekoľko rokov robí našej krajine skvelé meno a svojimi víťazstvami i svojskými kúskami baví celý svet.

Nie všetky Saganove originálne rozhodnutia sú však konzervatívnym Slovákom po chuti a niektorým leží jeho súkromný život v žalúdku. Už po narodení prvého syna, ktorého mu manželka Katka porodila v Paríži 25. októbra, si za voľbu mena Marlon vypočul poriadne štipľavé komentáre.

Takmer dva roky po svadbe cyklistu a jeho manželky Kataríny sa Saganovci vytešujú z prvého potomka. Chlapček Marlon prišiel na svet 25. októbra v Paríži.
Takmer dva roky po svadbe cyklistu a jeho manželky Kataríny sa Saganovci vytešujú z prvého potomka. Chlapček Marlon prišiel na svet 25. októbra v Paríži.
Foto: Facebook

Teraz nahneval Slovákov ešte viac. Talianske noviny La Gazzetta dello Sport prišli s informáciou, že Sagan 24. januára plánuje s rodinkou výlet do Vatikánu. Tam by mal Marlona pokrstiť samotný pápež František. Mnohým tento krok pripomína hviezdne maniere a vnímajú ho veľmi citlivo.

„Preháňa a odpudí si fanúšikov,“ myslí si jeden z našich čitateľov. „Od samopaše už nevie, čo robiť. Záleží, ako syna vychovajú,“ dopĺňa iný. „Mám Sagana rada, ale toto už ani neviem, ako nazvať. Maniere bohatých,“ pridáva sa ďalšia čitateľka. „Si myslí, že jeho syn bude nadčlovek?“ pýta sa ďalší.

Sagan daruje pápežovi Františkovi bicykel vo vatikánskych farbách.
Sagan daruje pápežovi Františkovi bicykel vo vatikánskych farbách.
Foto: Twitter

Niektorí diskutujúci svoje myšlienky rozvili ešte viac. „Nemôžem si pomôcť, ale mám taký pocit že p. Peter Sagan ani zďaleka nie ja takým kresťanom aby musel robiť okolo krstu svojho syna takýto cirkus. Držím mu palce v pretekoch, ale toto sa mi zdá už za hranicou. Každý občas niečo uletené vymyslíme, ale musíme vedieť niekedy zaradiť spiatočku a uvedomiť si aspoň opodstatnenosť a minimálnu normálnosť našich činoch,“ napísal čitateľ Ivan.

„Sagan s manželkou sa netaja tým, že sú veriaci katolíci. A myslím, že žiadny katolík by sa nebránil tomu, aby mu dieťa pokrstil pápež. Druhá vec je, že drvivá väčšina katolíkov nemá takú popularitu a tým aj možnosti, ako PS. Ale asi je rozumnejšie dať pokrstiť mladšie dieťa kaplánovi, než po niekoľkých mesiacoch pápežovi. Lebo krst obidvoch má rovnakú platnosť. I keď nie rovnakú publicitu,“ zamyslel sa Vlado.

Nájdu sa však aj takí, ktorí Sagana voči negatívnym komentárom bránia. Aj s dávkou humoru. „Obaja sú momentálne ´najvyššie na svete´tak prečo nie. Kamoši,“ zaklincoval náš čitateľ Ivan.

Mohlo by vás tiež zaujímať:

    PlusTV