viac magazínov
Dusan pasek
VIDEO Pašek po 20 rokoch prehovoril o samovražde svojho otca: Takáto je podľa mňa pravda o jeho smrti!
Podarilo sa Ľubici Laššákovej napraviť módne faux pas?
Správy
Nová ministerka spôsobila trapas. Pozrite sa, ako ho vyriešila
Jožo Ráž ml.
Správy
Čo uškodilo mladému Rážovi: Odborník to povedal na rovinu
Novému premiérovi vypadol z vnútorného vrecka zaujímavý predmet.
Správy
VIDEO Pellegrinimu vypadol počas tlačovky z vrecka neznámy predmet: Bugár okamžite zbystril zrak!
Schumacher, Schumacherova, Schumacherovci
Schumacherovci prelomili desivé mlčanie o stave Michaela: Sme radi, že to chápete!
Marie Rottrová
Šoubiznis
FOTO Speváčka Marie Rottrová sa teda nezdá: Pred 80-kou si obliekla TAKÝTO dráždivý outfit!
Hatalová prekvapuje: Doma má klon porotcu SuperStar.
Šoubiznis
Speváčka Hatalová šokuje: Ja vlastne žijem s Ruppertom zo SuperStar!
kralovske rodiny
žena.sk
Vtedy a dnes: Najznámejší členovia kráľovských rodín neboli vždy takí nóbl! Aha, ako sa odhaľovala princezná Sofia! (Foto vnútri)
Študenti internátu na Sabinovskej ulici v Prešove vo štvrtok ráno zažili drámu.
Krimi
Nešťastie v Prešove: Prváčka Nikola (15) vyskočila z 5. poschodia internátu

TOTO sme tu ešte nemali! Slováci sa pustili do Petra Sagana: Hviezdne maniere a nevie, čo má robiť!

Peter Sagan sa teší veľkej popularite medzi fanúšikmi na celom svete, nehovoriac o tých na Slovensku. Tentokrát to ale od Slovákov poriadne schytal. Čím ich tak podráždil?

Pod Tatrami zrejme niet obľúbenejšieho športovca, než je Peter Sagan. A to napriek tomu, že rodený Žilinčan dlhodobo žije v Monaku. Cyklistický šampión už niekoľko rokov robí našej krajine skvelé meno a svojimi víťazstvami i svojskými kúskami baví celý svet.

Nie všetky Saganove originálne rozhodnutia sú však konzervatívnym Slovákom po chuti a niektorým leží jeho súkromný život v žalúdku. Už po narodení prvého syna, ktorého mu manželka Katka porodila v Paríži 25. októbra, si za voľbu mena Marlon vypočul poriadne štipľavé komentáre.

Takmer dva roky po svadbe cyklistu a jeho manželky Kataríny sa Saganovci vytešujú z prvého potomka. Chlapček Marlon prišiel na svet 25. októbra v Paríži.
Takmer dva roky po svadbe cyklistu a jeho manželky Kataríny sa Saganovci vytešujú z prvého potomka. Chlapček Marlon prišiel na svet 25. októbra v Paríži.
Foto: Facebook

Teraz nahneval Slovákov ešte viac. Talianske noviny La Gazzetta dello Sport prišli s informáciou, že Sagan 24. januára plánuje s rodinkou výlet do Vatikánu. Tam by mal Marlona pokrstiť samotný pápež František. Mnohým tento krok pripomína hviezdne maniere a vnímajú ho veľmi citlivo.

„Preháňa a odpudí si fanúšikov,“ myslí si jeden z našich čitateľov. „Od samopaše už nevie, čo robiť. Záleží, ako syna vychovajú,“ dopĺňa iný. „Mám Sagana rada, ale toto už ani neviem, ako nazvať. Maniere bohatých,“ pridáva sa ďalšia čitateľka. „Si myslí, že jeho syn bude nadčlovek?“ pýta sa ďalší.

Sagan daruje pápežovi Františkovi bicykel vo vatikánskych farbách.
Sagan daruje pápežovi Františkovi bicykel vo vatikánskych farbách.
Foto: Twitter

Niektorí diskutujúci svoje myšlienky rozvili ešte viac. „Nemôžem si pomôcť, ale mám taký pocit že p. Peter Sagan ani zďaleka nie ja takým kresťanom aby musel robiť okolo krstu svojho syna takýto cirkus. Držím mu palce v pretekoch, ale toto sa mi zdá už za hranicou. Každý občas niečo uletené vymyslíme, ale musíme vedieť niekedy zaradiť spiatočku a uvedomiť si aspoň opodstatnenosť a minimálnu normálnosť našich činoch,“ napísal čitateľ Ivan.

„Sagan s manželkou sa netaja tým, že sú veriaci katolíci. A myslím, že žiadny katolík by sa nebránil tomu, aby mu dieťa pokrstil pápež. Druhá vec je, že drvivá väčšina katolíkov nemá takú popularitu a tým aj možnosti, ako PS. Ale asi je rozumnejšie dať pokrstiť mladšie dieťa kaplánovi, než po niekoľkých mesiacoch pápežovi. Lebo krst obidvoch má rovnakú platnosť. I keď nie rovnakú publicitu,“ zamyslel sa Vlado.

Nájdu sa však aj takí, ktorí Sagana voči negatívnym komentárom bránia. Aj s dávkou humoru. „Obaja sú momentálne ´najvyššie na svete´tak prečo nie. Kamoši,“ zaklincoval náš čitateľ Ivan.

Mohlo by vás tiež zaujímať: