Manželia Turpinovci priväzovali svoje podvyživené deti k posteliam a nepúšťali ich von. Hororový príbeh sa prevalil po tom, čo 17-ročné dievča z domu hrôzy (na fotke) utieklo a privolalo políciu.
Správy
FOTO Smrad, špina a reťaze. Ľudské monštrá zmenili svojich 13 detí na úplné trosky, ani policajti neverili tomu, čo vidia
Desiatky hasičov zasahovali od utorkového rána pri takmer 80 nehodách!
Krimi
FOTO Mimoriadne TRAGICKÝ utorok: Počasie si vybralo krutú daň a na cestách bolo takmer 80 nehôd!
Každé euro počíta.
Domov
Kto teda má tie peniaze?: Platy vlani rástli, no štvrtina z nás dostala menej ako sedem stoviek. V hrubom!
Peter Sagan má na svojom tele nové tetovanie.
Šport
FOTO Sagan prvýkrát odhalil svoje tetovanie: Peter, to myslíš vážne?
V okolí Pukanca zachytila fotopasca ďalšiu voľne pobehujúcu šelmu?
Správy
Vystrašení obyvatelia južného Slovenska: Z domu sa boja aj päty vytiahnuť! Za všetkým je TENTO záber!
Danica Nejedlá sa stala terčom kritiky.
Šoubiznis
Toto Danica Nejedlá nečakala ani v najhoršom sne! Nechutné urážky kvôli Plesu v opere!
Aj tohtoročný Ples v opere priniesol mnoho zaujímavých momentov.
Šoubiznis
NAJ MOMENTY z Plesu v opere: Názlerovej útek, rozšafný Kobielsky, smoliarka Majtánová, či Kocianová ako svetová hviezda!
Milan Škriniar miluje futbal, svoju priateľku a psíka: Pribudla však aj ďalšia láska!
EMMA
Milan Škriniar miluje futbal, svoju priateľku a psíka: Pribudla však aj ďalšia láska!
Chcela Kate prezradiť pohlavie dieťatka?
Šoubiznis
FOTO VNÚTRI Prezradila vojvodkyňa Kate svojim outfitom pohlavie bábätka? Predviedla sa v kabáte TEJTO farby!

TOTO sme tu ešte nemali! Slováci sa pustili do Petra Sagana: Hviezdne maniere a nevie, čo má robiť!

Peter Sagan sa teší veľkej popularite medzi fanúšikmi na celom svete, nehovoriac o tých na Slovensku. Tentokrát to ale od Slovákov poriadne schytal. Čím ich tak podráždil?

Pod Tatrami zrejme niet obľúbenejšieho športovca, než je Peter Sagan. A to napriek tomu, že rodený Žilinčan dlhodobo žije v Monaku. Cyklistický šampión už niekoľko rokov robí našej krajine skvelé meno a svojimi víťazstvami i svojskými kúskami baví celý svet.

Nie všetky Saganove originálne rozhodnutia sú však konzervatívnym Slovákom po chuti a niektorým leží jeho súkromný život v žalúdku. Už po narodení prvého syna, ktorého mu manželka Katka porodila v Paríži 25. októbra, si za voľbu mena Marlon vypočul poriadne štipľavé komentáre.

Takmer dva roky po svadbe cyklistu a jeho manželky Kataríny sa Saganovci vytešujú z prvého potomka. Chlapček Marlon prišiel na svet 25. októbra v Paríži.
Takmer dva roky po svadbe cyklistu a jeho manželky Kataríny sa Saganovci vytešujú z prvého potomka. Chlapček Marlon prišiel na svet 25. októbra v Paríži.
Foto: Facebook

Teraz nahneval Slovákov ešte viac. Talianske noviny La Gazzetta dello Sport prišli s informáciou, že Sagan 24. januára plánuje s rodinkou výlet do Vatikánu. Tam by mal Marlona pokrstiť samotný pápež František. Mnohým tento krok pripomína hviezdne maniere a vnímajú ho veľmi citlivo.

„Preháňa a odpudí si fanúšikov,“ myslí si jeden z našich čitateľov. „Od samopaše už nevie, čo robiť. Záleží, ako syna vychovajú,“ dopĺňa iný. „Mám Sagana rada, ale toto už ani neviem, ako nazvať. Maniere bohatých,“ pridáva sa ďalšia čitateľka. „Si myslí, že jeho syn bude nadčlovek?“ pýta sa ďalší.

Sagan daruje pápežovi Františkovi bicykel vo vatikánskych farbách.
Sagan daruje pápežovi Františkovi bicykel vo vatikánskych farbách.
Foto: Twitter

Niektorí diskutujúci svoje myšlienky rozvili ešte viac. „Nemôžem si pomôcť, ale mám taký pocit že p. Peter Sagan ani zďaleka nie ja takým kresťanom aby musel robiť okolo krstu svojho syna takýto cirkus. Držím mu palce v pretekoch, ale toto sa mi zdá už za hranicou. Každý občas niečo uletené vymyslíme, ale musíme vedieť niekedy zaradiť spiatočku a uvedomiť si aspoň opodstatnenosť a minimálnu normálnosť našich činoch,“ napísal čitateľ Ivan.

„Sagan s manželkou sa netaja tým, že sú veriaci katolíci. A myslím, že žiadny katolík by sa nebránil tomu, aby mu dieťa pokrstil pápež. Druhá vec je, že drvivá väčšina katolíkov nemá takú popularitu a tým aj možnosti, ako PS. Ale asi je rozumnejšie dať pokrstiť mladšie dieťa kaplánovi, než po niekoľkých mesiacoch pápežovi. Lebo krst obidvoch má rovnakú platnosť. I keď nie rovnakú publicitu,“ zamyslel sa Vlado.

Nájdu sa však aj takí, ktorí Sagana voči negatívnym komentárom bránia. Aj s dávkou humoru. „Obaja sú momentálne ´najvyššie na svete´tak prečo nie. Kamoši,“ zaklincoval náš čitateľ Ivan.

Mohlo by vás tiež zaujímať:

    Odporúčame