Bez záujmu: Ples v opere pritiahol pred Slovenské národné divadlo zopár zvedavcov, prítomní policajti medzi sebou rozoberali, kam sa chystajú s rodinou na letnú dovolenku.
Ľudia
ODVRÁTENÁ TVÁR Plesu v opere: Čo všetko sa nemal obyčajný ľud dozvedieť o najhonosnejšej udalosti roka
Ilustračné foto
Zahraničie
Autobus v plameňoch! Podľa predbežných informácií zomrelo 52 ľudí
Čo spája tragický útok psov na ornitológa Petra (†34) so zmiznutím zoologičky Mirky (45)?
Krimi
ZÁHADY v okolí Devínskeho jazera? ODBORNÍCI v tom majú jasno! Čo spája tragický útok psov na ornitológa Petra (†34) so zmiznutím zoologičky Mirky (45)?
Saška, ktorá sa narodila počas snehovej kalamity už má rok.
Zaujímavosti
Toto krásne dievčatko (1) sa na svet vypýtalo počas vlaňajšej snehovej KALAMITY: Neuveríte, ako ju volajú!
Peter Sagan s manželkou Katkou a synom Marlonom.
Šport
FOTO Sagan ukázal Marlona: Pri detailnom pohľade na jeho synčeka vám padne sánka!
Úspešná tenistka Dominika Cibulková otvorene: ,,Tenisu mám plné zuby, nie som stroj!"
EMMA
Úspešná tenistka Dominika Cibulková otvorene: ,,Tenisu mám plné zuby, nie som stroj!"
Sisa Lelkes Sklovská
Šoubiznis
Sisa Lelkes Sklovska dorazila na akciu a tam jej to oznámili: Všetko sa zomlelo za pár minút!
Hlavní hrdinovia seriálu Oteckovia.
Šoubiznis
FOTO Zákulisie nového markizáckeho seriálu Oteckovia odhalené: Pozrite sa, čo stvárajú herci mimo kamier!
Má vlastné mónde impérium a teraz dokazuje, že sa stále cíti ako modelka.
Šoubiznis
"Škandalózne" FOTO VNÚTRI: Victoria Beckham vyšla s kožou na trh... doslova!

Krásna strelkyňa Danka Barteková otvorene o súkromí: O priateľovi a o rodine!

Slovenská reprezentantka v streľbe Danka Barteková (33) je úspešná športovkyňa. Bronzovú medailistku z OH v Londýne 2012 však míňajú presné zásahy v láske. Patrí medzi najkrajšie slovenské športovkyne, no napriek tomu toho pravého stále hľadá a túži už po deťoch.

Barteková mala naposledy vážny vzťah so športovým trénerom Petrom Likérom, ktorý momentálne tvorí pár s tenistkou Rebeccou Šramkovou. V roku 2016 prišiel definitívny krach ich spoločného vzťahu. „Momentálne nemám žiadneho priateľa a som voľná. Uvidíme, možno sa to zmení už tento rok. Mám autíčko dosť veľké na to, aby sme sa vozili dvaja,“prezradila s úsmevom Barteková.

Strelkyňa v brokovej disciplíne skeet je stále mladá, avšak biologické hodiny tikajú veľmi rýchlo. „Rodinku som plánovala už po olympiáde v Riu. Okolnosti však boli také, že sa nezakladalo nič a trošku som sa vrátila o krok späť. Môžem ale povedať, že som vo veku, keď som otvorená všetkým možnostiam a už je to len o tom, aby som našla toho správneho muža, ktorý bude stáť po mojom boku,“ pokračovala v dobrej nálade 33-ročná kráska.

Sexi slovenská olympionička si hľadá partnera.
Sexi slovenská olympionička si hľadá partnera.
Foto: Lukáš Kimlička

Barteková, ktorá sa v roku 2013 sa stala členkou Medzinárodného olympijského výboru za komisiu športovcov, si nevie vysvetliť, prečo stále nedokáže nájsť toho pravého. „Je veľmi ťažké povedať, prečo nemám nikoho. Je to skôr otázka na všetkých chlapov okolo mňa. Alebo jednoducho nemám šťastie v láske.“

I keď to je hudba budúcnosti, Danka prezradila, aký je jej vysnívaný chlap a koľko by chcela mať detí. „Vysnívaný chlap podľa mňa neexistuje. Radšej si nedávam žiadne predstavy, aby to bolo také, že keď to príde spontánne, nech som prekvapená. Musí mať však charizmu, ktorá z neho bude vyžarovať. Je ťažké plánovať, koľko detí budem mať. Pokiaľ však bude podpora od partnera tak verím, že dve by sme zvládli,“ uzavrela o svojom súkromí bronzová medailistka z olympiády 2012 v Londýne.

Odporúčame