Manželia Turpinovci priväzovali svoje podvyživené deti k posteliam a nepúšťali ich von. Hororový príbeh sa prevalil po tom, čo 17-ročné dievča z domu hrôzy (na fotke) utieklo a privolalo políciu.
Správy
FOTO Smrad, špina a reťaze. Ľudské monštrá zmenili svojich 13 detí na úplné trosky, ani policajti neverili tomu, čo vidia
Desiatky hasičov zasahovali od utorkového rána pri takmer 80 nehodách!
Krimi
FOTO Mimoriadne TRAGICKÝ utorok: Počasie si vybralo krutú daň a na cestách bolo takmer 80 nehôd!
Každé euro počíta.
Domov
Kto teda má tie peniaze?: Platy vlani rástli, no štvrtina z nás dostala menej ako sedem stoviek. V hrubom!
Peter Sagan má na svojom tele nové tetovanie.
Šport
FOTO Sagan prvýkrát odhalil svoje tetovanie: Peter, to myslíš vážne?
V okolí Pukanca zachytila fotopasca ďalšiu voľne pobehujúcu šelmu?
Správy
Vystrašení obyvatelia južného Slovenska: Z domu sa boja aj päty vytiahnuť! Za všetkým je TENTO záber!
Danica Nejedlá sa stala terčom kritiky.
Šoubiznis
Toto Danica Nejedlá nečakala ani v najhoršom sne! Nechutné urážky kvôli Plesu v opere!
Aj tohtoročný Ples v opere priniesol mnoho zaujímavých momentov.
Šoubiznis
NAJ MOMENTY z Plesu v opere: Názlerovej útek, rozšafný Kobielsky, smoliarka Majtánová, či Kocianová ako svetová hviezda!
Milan Škriniar miluje futbal, svoju priateľku a psíka: Pribudla však aj ďalšia láska!
EMMA
Milan Škriniar miluje futbal, svoju priateľku a psíka: Pribudla však aj ďalšia láska!
Chcela Kate prezradiť pohlavie dieťatka?
Šoubiznis
FOTO VNÚTRI Prezradila vojvodkyňa Kate svojim outfitom pohlavie bábätka? Predviedla sa v kabáte TEJTO farby!

Krásna strelkyňa Danka Barteková otvorene o súkromí: O priateľovi a o rodine!

Slovenská reprezentantka v streľbe Danka Barteková (33) je úspešná športovkyňa. Bronzovú medailistku z OH v Londýne 2012 však míňajú presné zásahy v láske. Patrí medzi najkrajšie slovenské športovkyne, no napriek tomu toho pravého stále hľadá a túži už po deťoch.

Barteková mala naposledy vážny vzťah so športovým trénerom Petrom Likérom, ktorý momentálne tvorí pár s tenistkou Rebeccou Šramkovou. V roku 2016 prišiel definitívny krach ich spoločného vzťahu. „Momentálne nemám žiadneho priateľa a som voľná. Uvidíme, možno sa to zmení už tento rok. Mám autíčko dosť veľké na to, aby sme sa vozili dvaja,“prezradila s úsmevom Barteková.

Strelkyňa v brokovej disciplíne skeet je stále mladá, avšak biologické hodiny tikajú veľmi rýchlo. „Rodinku som plánovala už po olympiáde v Riu. Okolnosti však boli také, že sa nezakladalo nič a trošku som sa vrátila o krok späť. Môžem ale povedať, že som vo veku, keď som otvorená všetkým možnostiam a už je to len o tom, aby som našla toho správneho muža, ktorý bude stáť po mojom boku,“ pokračovala v dobrej nálade 33-ročná kráska.

Sexi slovenská olympionička si hľadá partnera.
Sexi slovenská olympionička si hľadá partnera.
Foto: Lukáš Kimlička

Barteková, ktorá sa v roku 2013 sa stala členkou Medzinárodného olympijského výboru za komisiu športovcov, si nevie vysvetliť, prečo stále nedokáže nájsť toho pravého. „Je veľmi ťažké povedať, prečo nemám nikoho. Je to skôr otázka na všetkých chlapov okolo mňa. Alebo jednoducho nemám šťastie v láske.“

I keď to je hudba budúcnosti, Danka prezradila, aký je jej vysnívaný chlap a koľko by chcela mať detí. „Vysnívaný chlap podľa mňa neexistuje. Radšej si nedávam žiadne predstavy, aby to bolo také, že keď to príde spontánne, nech som prekvapená. Musí mať však charizmu, ktorá z neho bude vyžarovať. Je ťažké plánovať, koľko detí budem mať. Pokiaľ však bude podpora od partnera tak verím, že dve by sme zvládli,“ uzavrela o svojom súkromí bronzová medailistka z olympiády 2012 v Londýne.

    Odporúčame