Tip redakcii
FOTO Našli sme luxusnú rezidenciu Sagana v Monaku: Pozrite, koľko za ňu vysolil!
Tip redakcii Diskusia ()
Tip redakcii
Ľudia zažili chvíle hrôzy
Správy
Hororové spovede dovolenkárov smerujúcich lietadlom do Chorvátska: Ľudia kričali a krvácali z uší!
Dominika Cibulková na jachte.
FOTO Cibulková to opäť rozbalila vo veľkom štýle: Na luxusnej jachte vytasila svoj šťavnatý zadoček!
Peter Sagan.
FOTO Pohľad, ktorý zabolí. Keď zbadáte Sagana, zľaknete sa: Peťa zničilo PEKLO SEVERU!
Maria Butinová je dlhoročnou aktivistkou v boji za podporu držania zbraní civilnými osobami.
Správy
Američania zatkli mladú Rusku a obvinili ju zo špionáže pre Moskvu
Vytiahnite dáždniky! Na Severe má pršať bez prestania (ilustračná foto).
Regióny
Meteorológovia VARUJÚ: Valia sa na nás BÚRKY, poriadne sa OCHLADÍ! Čo sa to zase na Slovensko rúti?
Zuzana Belohorcová.
Šoubiznis
Najznámejšia učiteľka sexu skončila v nemocnici! Čo sa jej, preboha, stalo?
Belohorcová
Šarm
Opäť pod nožom. Prvé slová Zuzany Belohorcovej po prebratí z narkózy
Zasiahlo to nejedného fanúšika, keď Dara Rolins (45) a Rytmus (41) oznámili koniec ich osemročného vzťahu. Chvíľku bolo ticho, no raper prekvapil vzťahom s mladou modelkou, ktorý spočiatku ťažko tajili. Teraz raper a moderátorka ukazujú svoju lásku celému Slovensku, ale kedy to medzi nimi naozaj začalo?
EMMA
Je to vonku! Iskra medzi Rytmusom a Jasminou prebehla ešte v čase, keď bol s Darou
d
žena.sk
Buďte aj vy hviezdou! Máme pre vás 25 tajných trikov celebrít, WOW efekt zaručený! (FOTO)

FOTO Našli sme luxusnú rezidenciu Sagana v Monaku: Pozrite, koľko za ňu vysolil!

Peter Sagan má už niekoľko rokov bydlisko v Monaku.

Do daňového raja Monaka odišiel, aby mal súkromie. Pre hviezdu, ako je Peter Sagan (26), sa však zaň platí. Pozreli sme sa na to, kde náš fenomenálny cyklista po náročných pretekoch odfukuje a koľko jeho nová oáza pokoja stojí.

Peter má v Žiline svoj rodinný dom a v ďalšom, v ktorom vyrastal, stále žijú rodičia. V týchto dňoch priniesli zahraničné médiá reportáž o súkromí nášho hviezdneho cyklistu, v ktorej píšu, že jeho rodičia bývajú síce pod jednou strechou, ale každý má svoj vchod. A zatiaľ čo mamina žije v chudobe, otec, naopak, v luxuse. Ten si pred tromi rokmi doprial aj Peter, keď sa rozhodol presťahovať do Monaka.

„Už som bol unavený z bývania po hoteloch. Začínalo ma to vyčerpávať. Byt v Monaku bude moja základňa. Oplatí sa to. Kvôli počasiu, tréningu aj pokoju,“ vysvetľoval Peter dôvody, prečo sa rozhodol opustiť rodnú krajinu. V kniežatstve, v ktorom žije iba 35-tisíc obyvateľov, sa tak zaradili medzi ostatné športové hviezdy, ako sú napríklad pilot F1 Nico Rosberg či slovenská topmodelka Adriana Sklenaříková, alebo srbský tenista Novak Djokovič. Pri hľadaní nového bývania sa však zapotil. „Peťovi trvalo asi rok, kým si našiel byt,“ prezradil Petrov otec Ľubomír Sagan.

Nečudo, že Petrovi trvalo dlhšie, kým našiel novú adresu, kde bude bývať. Byty v Monaku niečo stoja. Podľa tunajších úradov Peter býva na ulici des Papalins. Na nej developeri postavili v poslednom období niekoľko nových apartmánových domov. V jednom z nich sa usadil aj náš Tourminátor. Podľa spomínaných údajov by mal mať štvorizbový byt, ktorý má terasu a výhľad na more. Viac FOTO zo Saganovho apartmánu nájdete vo FOTOGALÉRII.

Realitné kancelárie uvádzajú pri podobných apartmánoch ceny od 6,5 do 10 miliónov eur. Peter to má z bytu doslova na skok k Stredozemnému moru. Ak by mal chuť na futbal, tak o pár ulíc ďalej má štadión. Peter okrem spomínaných nehnuteľností nedávno kúpil vilu za 3,6 milióna eur prostredníctvom firmy, ktorú vlastní jeho otec Ľubomír. Nachádza sa v mestskej časti Žiliny Závodie.

Peter v Monaku aj podniká Väčšina športových hviezd či slávnych hercov sa rozhodla žiť v Monaku. Peter v kniežactve aj podniká. Podľa tunajšieho živnostenského úradu sa jeho firma zaoberá propagáciou cyklistiky a organizáciou cyklistických súťaží.

Viac o Peťovi Saganovi na Pluska.sk:

    PlusTV