Módna polícia z Krištáľového krídla.
Šoubiznis
VEĽKÁ MÓDNA POLÍCIA z Krištáľového krídla: Maštalír ako z Hollywoodu, trapas Zimányovej s holým stehnom či éterická Celeste!
V bratislavskej Petržalke sa strieľalo.
Regióny
 aktualizované
AKTUÁLNE Streľba v Bratislave: Dvaja mŕtvi, polícia na mieste našla aj malé bábätko!
Byť švagrom vplyvného Smeráka sa oplatí. Nepochopiteľné, koľko zarába!
Byť švagrom vplyvného Smeráka sa oplatí. Nepochopiteľné, koľko zarába!
Miro sa kvôli vážnej nehode odmlčal, opäť však žne úspechy.
Regióny
Milionár z Jura sa vracia zo záhrobia: Neuveriteľný príbeh obyčajného chalana, ktorý vás dostane
V bratislavskom hoteli Dom Športu sa konala slávnostná rozlúčka so zosnulým Vladimírom Černušákom, prvým prezidentom Slovenského olympíjskeho výboru.
Šport
FOTO Slovensko sa rozlúčilo s veľko športovou osobnosťou: Plakali aj naše veľké športové hviezdy!
Miriam Kalisová a Dušan Pašek ml. oslavovali v limuzíne.
Šoubiznis
FOTO Luxusná Pašekova oslava: Limuzína a rozšafná Kalisová v dierkovaných pančuchách!
Peter Marcin
Šoubiznis
To je ale nechutné! Peter Marcin robil veci, na ktoré treba poriadne silný žalúdok!
Jojkárka Lenka Čviriková Hriadelová si teraz musí zvykať na bývanie v podnájme.
Šoubiznis
Nové prekvapivé informácie o Lenke Čvirikovej Hriadelovej po dražbe domu: Všetko je nakoniec inak!
Barbora Švidraňová
Šoubiznis
FOTO Barbora Švidraňová dráždi aj s tehotenským bruškom: Wau, na tieto sexi šaty potrebovala dávku odvahy!

FOTO Našli sme luxusnú rezidenciu Sagana v Monaku: Pozrite, koľko za ňu vysolil!

Do daňového raja Monaka odišiel, aby mal súkromie. Pre hviezdu, ako je Peter Sagan (26), sa však zaň platí. Pozreli sme sa na to, kde náš fenomenálny cyklista po náročných pretekoch odfukuje a koľko jeho nová oáza pokoja stojí.

Peter má v Žiline svoj rodinný dom a v ďalšom, v ktorom vyrastal, stále žijú rodičia. V týchto dňoch priniesli zahraničné médiá reportáž o súkromí nášho hviezdneho cyklistu, v ktorej píšu, že jeho rodičia bývajú síce pod jednou strechou, ale každý má svoj vchod. A zatiaľ čo mamina žije v chudobe, otec, naopak, v luxuse. Ten si pred tromi rokmi doprial aj Peter, keď sa rozhodol presťahovať do Monaka.

„Už som bol unavený z bývania po hoteloch. Začínalo ma to vyčerpávať. Byt v Monaku bude moja základňa. Oplatí sa to. Kvôli počasiu, tréningu aj pokoju,“ vysvetľoval Peter dôvody, prečo sa rozhodol opustiť rodnú krajinu. V kniežatstve, v ktorom žije iba 35-tisíc obyvateľov, sa tak zaradili medzi ostatné športové hviezdy, ako sú napríklad pilot F1 Nico Rosberg či slovenská topmodelka Adriana Sklenaříková, alebo srbský tenista Novak Djokovič. Pri hľadaní nového bývania sa však zapotil. „Peťovi trvalo asi rok, kým si našiel byt,“ prezradil Petrov otec Ľubomír Sagan.

Nečudo, že Petrovi trvalo dlhšie, kým našiel novú adresu, kde bude bývať. Byty v Monaku niečo stoja. Podľa tunajších úradov Peter býva na ulici des Papalins. Na nej developeri postavili v poslednom období niekoľko nových apartmánových domov. V jednom z nich sa usadil aj náš Tourminátor. Podľa spomínaných údajov by mal mať štvorizbový byt, ktorý má terasu a výhľad na more. Viac FOTO zo Saganovho apartmánu nájdete vo FOTOGALÉRII.

Realitné kancelárie uvádzajú pri podobných apartmánoch ceny od 6,5 do 10 miliónov eur. Peter to má z bytu doslova na skok k Stredozemnému moru. Ak by mal chuť na futbal, tak o pár ulíc ďalej má štadión. Peter okrem spomínaných nehnuteľností nedávno kúpil vilu za 3,6 milióna eur prostredníctvom firmy, ktorú vlastní jeho otec Ľubomír. Nachádza sa v mestskej časti Žiliny Závodie.

Peter v Monaku aj podniká Väčšina športových hviezd či slávnych hercov sa rozhodla žiť v Monaku. Peter v kniežactve aj podniká. Podľa tunajšieho živnostenského úradu sa jeho firma zaoberá propagáciou cyklistiky a organizáciou cyklistických súťaží.

Viac o Peťovi Saganovi na Pluska.sk:

Odporúčame