FOTO Lyžiarska kráľovná poriadne prestrelila: Preboha, Lindsey, to čo si si obliekla?
Slovenská HANBA. Štátny tajomník ministerstva zdravotníctva šokuje otvorenosťou. Pohne to problémom?
Známa Slovenka sa na dovolenke totálne „opustila": TOTO má byť naša sexi speváčka?
Kvôli hokejistovi Mariánovi Gáboríkovi sa presťahovala za veľkú mláku. Ako Ivana prežívala prvé dni v Amerike? Prečítajte si EXKLUZÍVNY rozhovor pre magazín EMMA. Prezradila aj to, že by nikdy nepoužívala manželovu platobnú kartu. A prečo?
EMMA
Vydatá Ivana Surovcová otvorene o živote v Amerike: ,,Vôbec sa mi nepáčila, samá špina a hnus!"
wiererová
FOTO Po zimnom spánku vytiahla zbrane najťažšieho kalibru: Kuzminovej súperka celému svetu vystavila svoje veľké prsia
sex
Wanda.sk
Máte s ním skvelý sex? Za muža si ho nikdy neberte

VIDEO Cehlárik sa z premiérového gólu v NHL tešil len dve minúty: Obral ho o neho vlastný spoluhráč!

Najprv radosť, potom sklamanie. Hokejista Peter Cehlárik (21) nastúpil za Boston Bruins na ľade Los Angeles Kings po piatykrát a bol blízko ku prvému gólu v NHL. Prekonal síce krajana Petra Budaja (34), no po dvoch minútach mu úsmev na tvári zamrzol.

Rozhodcovia totiž Cehlárikovi presný zásah neuznali. Rodákovi zo Žiliny síce perfektne nabil český spoluhráč Krejčí a slovenský útočník strelou z prvej zavesil puk za chrbát Budaja, no tréneri Kings požiadali o preskúmanie celej akcie. Zdalo sa im, že Pastrňák, tretí člen československej útočnej formácie Bostonu, bol v ofsajde.

To napokon potvrdil aj videozáznam a hlavný arbiter po približne dvoch minútach oznámil pred celým hľadiskom konečnžý verdikt: Gól neplatí, pre postavenie hráča v ofsajde.

Peter Cehlárik, ktorému zámorská réžia už pripísala prvý gól v NHL, sa musel zmieriť s tým, že si na premiérovú „trefu“ v profilige bude musieť počkať.

Slovenský mladík však až tak smútiť nemusel, pretože Bruins zvíťazili v Kalifornii 4:1 a on na ľade strávil takmer pätnásť minút. Cehláriková bilancia v počte získaných bodov je tak na konte dva, za dve gólové asistencie.