VIDEO Cehlárik sa z premiérového gólu v NHL tešil len dve minúty: Obral ho o neho vlastný spoluhráč!
Tip redakcii Diskusia ()
Meghan Markle (36) sa pýši titulom vojvodkyne už mesiac. Ostro sledovaná svadba sa konala 19. mája a bývalej herečke sa odvtedy podarilo urobiť "pár" trapasov. Naposledy schytala kritiku za šaty, koré si obliekla na ďalšiu celebritnú svadbu.
EMMA
Vojvodkyňa Meghan Markle sa postarala o ďalší rozruch: Dôvodom boli tieto šaty
Z krásnej Rusky sa mužom podlamujú kolená.
FOTO Hanba na 100 rokov: Prsia dcéry legendárneho tenistu obdivuje celý svet!
Moderátorka Renáta Názlerová si vrásky z kíl navyše vôbec nerobí.
Šoubiznis
Buďte sexi a hviezda aj ako MOLETKA! Jojkárka Názlerová si z kíl navyše vrásky vôbec nerobí!
Claudia Romani
FOTO Pohľad rovno do rozkroku! Najsexi rozhodkyňa vyzliekla dres: Futbalistom ukázala megaprsia aj niečo viac!
Michalovčan Robert  bol zhrozený pri pohľade na opustené dieťa v aute.
Krimi
Východniarka nechala bábätko v aute! Tvrdenia matky a svedka, ktorý dieťatko našiel, sa rozchádzajú!
Lenka Hriadelová
Šoubiznis
FOTO Hriadelová prekvapila divákov Športových novín: Všetci si to všimli až teraz!
Ivana Christová je so svojou váhou konečne spokojná.
Šoubiznis
FOTO VNÚTRI Ivana Christová vyšla s kožou na trh: Zverejnila záber bez štipky mejkapu a v domácich legínach! Ako vyzerá skutočná tvár exmissky?
Kedysi žiarila Heather (56) na filmových plátnach, dnes sa topí v problémoch, ktoré nezvláda.
Šoubiznis
Kedysi krehké žieňa, dnes agresívna psychopatka: Obľúbená herečka takmer uškrtila svoju vlastnú mamu!
Božidara Turzonovová
Šarm

Cehlárik na striedačke sleduje videozáznam.

Najprv radosť, potom sklamanie. Hokejista Peter Cehlárik (21) nastúpil za Boston Bruins na ľade Los Angeles Kings po piatykrát a bol blízko ku prvému gólu v NHL. Prekonal síce krajana Petra Budaja (34), no po dvoch minútach mu úsmev na tvári zamrzol.

Rozhodcovia totiž Cehlárikovi presný zásah neuznali. Rodákovi zo Žiliny síce perfektne nabil český spoluhráč Krejčí a slovenský útočník strelou z prvej zavesil puk za chrbát Budaja, no tréneri Kings požiadali o preskúmanie celej akcie. Zdalo sa im, že Pastrňák, tretí člen československej útočnej formácie Bostonu, bol v ofsajde.

To napokon potvrdil aj videozáznam a hlavný arbiter po približne dvoch minútach oznámil pred celým hľadiskom konečnžý verdikt: Gól neplatí, pre postavenie hráča v ofsajde.

Peter Cehlárik, ktorému zámorská réžia už pripísala prvý gól v NHL, sa musel zmieriť s tým, že si na premiérovú „trefu“ v profilige bude musieť počkať.

Slovenský mladík však až tak smútiť nemusel, pretože Bruins zvíťazili v Kalifornii 4:1 a on na ľade strávil takmer pätnásť minút. Cehláriková bilancia v počte získaných bodov je tak na konte dva, za dve gólové asistencie.