viac magazínov
Novým ministrom vnútra má byť Tomáš Drucker.
Správy
Druckerove prvé slová po oznámení nominácie: Prezradil, prečo sa takto rozhodol
Na snímke Peter Pellegrini v prezidentskom paláci
Správy
VIEME PRVÍ Pellegriniho druhý pokus o zostavenie vlády. TOTO má byť nový minister vnútra!
Pozrite sa, koľko zarába TOP 10 najlepších slovenských hokejistov: Prekonajú aj futbalistov!
Pozrite sa, koľko zarába TOP 10 najlepších slovenských hokejistov: Prekonajú aj futbalistov!
Vyjadrenie Andrea Kisku k nevymenovaniu vlady ktorú narhor Peter Pellegrini.
Správy
Vyjadrenie ústavnej právničky: Kiska svojim rozhodnutím nešiel podľa ústavy!
Odhalenie po rokoch: Takto vyzerali orgie futbalových reprezentantov v hoteli v Senci!
Odhalenie po rokoch: Takto vyzerali orgie futbalových reprezentantov v hoteli v Senci!
Speváčka Dorota Nvotová potrebovala vysloviť názor na Joža Ráža ml., ktorého strana Smer-SD navrhla na ministra vnútra. U prezidenta Andreja Kisku to ale neprešlo.
Šoubiznis
Poriadne rozčúlená Dorota Nvotová: Pozrite sa, čo povedala na adresu mladého Joža Ráža!
Mladú ruskú modelku (22) sa údajne pokúsil v dubajskom hoteli znásilniť istý americký podnikateľ. Po skoku z izby na šiestom poschodí síce utrpela vážne zranenia, no prežila.
Správy
FOTO Krásnu modelku (22) chceli znásilniť, radšej vyskočila z okna: Prežila iba zázrakom, pred operáciou má opletačky s políciou!
Vendulu spevákove reči poriadne nahnevali.
Šoubiznis
Vytočená vdova po Svobodovi († 68): Verejná hádka o jeho milenkách!
Barkolová chudnutie
Šarm
Známa moderátorka si postavila latku celkom vysoko. Podarí sa jej schudnúť 10 kíl?

Miklík peniaze zo Slovana stále nevidel: Tvrdé slová na adresu slovenského tímu KHL!

Hokejový útočník Michel Miklík má za sebou premiérový zápas v novej sezóne. Slovenský reprezentant ho odohral v stredu vo farbách tímu HC Osmos Bratislava v druhej najvyššej slovenskej súťaži. Na pôsobenie v inom bratislavskom tíme, u účastníka KHL Slovana Bratislava, nespomína v najlepšom.

Miklík sa v súboji proti Považskej Bystrici na triumfe nováčika súťaže 4:2 podieľal gólom a asistenciou. Skúsený 35-ročný krídelník nastúpil v jednej formácii s ďalšími zvučnými menami slovenského hokeja - obrancami Petrom Podhradským, Jaroslavom Obšutom či útočníkmi Jakubom Ručkayom a Stanislavom Gronom.

"S trénerom HC Bratislava Imrom Antalom máme výborný vzťah a tak som ho poprosil o možnosť tréningu s tímom. On mi následne navrhol, že by som si za nich mohol aj zahrať. Z pohľadu zápasovej praxe je to fajn a nejako sezónu začať musím. Zatiaľ je to v pohode," povedal piešťanský rodák pre hokej.sk.

V minulosti hral strávil v Bratislave takmer tri sezóny, keď nastupoval za Slovan v KHL. S belasými má však doteraz nevyrovnané účty. „Suma, ktorú mi dlhujú, sa pohybuje okolo 6-miestneho čísla. Riešil som to tak, že som ich dal na arbitrážny súd do Moskvy, ktorý som vyhral. Slovanu nariadili, aby mi celú sumu uhradil do istého termínu minulého roka. Istú čiastku mi dali, ale stále mi dlhujú štyri plné výplaty,“ prezradil Michel pre ešte na konci minulej sezóny pre Pluska.sk.

Slovan Miklíkovi stále dlží značnú sumu peňazí.
Slovan Miklíkovi stále dlží značnú sumu peňazí.
Foto: Plus JEDEN DEŇ/Michal Smrčok

"Na tom sa nezmenilo nič. Tie štyri výplaty sú stále niekde vo vzduchu a nikto z klubu sa k tomu nevyjadruje. Je to pre mňa zvláštne a naozaj nechápem, ako môže hrať Slovan napriek nedoriešeným dlhom bez problémov KHL," povedal po poslednom zápase Miklík krútiac hlavou.

Uplynulú sezónu ukončil Miklík vo fínskej Liige v tíme JYP Jyväskylä, smerom do ďalších mesiacov je možný aj jeho návrat do Fínska. "Uvidíme, čo bude, ale nevylučujem návrat do Fínska. Cítil som sa tam veľmi dobre, všetko bolo super. Nebránim sa preto možnosti na návrat. Bavil som sa s nimi, ponúkli mi kontrakt od novembra, dovtedy môžem pôsobiť, kde len chcem,” vysvetlil Michel Miklík.