Už aj milionári utekajú zo Slovenska. Boháč z J&T presídlil aj s rodinou do Monaka
Ekonóm Michal Páleník: „Máme dôchodcov, ktorí natvrdo zneužívajú sociálny systém“
Dráma v Anglicku: Maniak s brokovnicou uväznil ľudí v kolkárni!
TRAGÉDIE, KTORÉ NÁS ZASIAHLI Najdesivejšia samovražda nášho herca: Po tom, čo jeho manželka hodila pod vlak ich dcéru, sa obesil na bielizňovej šnúre!
Cibulková si kúpila ďalší byt, no z jej plánov vám padne sánka: Domča, TOTO myslíš vážne?
Miriam Kalisová exkluzívne o ROZVODE: Život treba žiť, nie prežívať!
Chcú byť sexi: Fero Mikloško prezradil, ktorú tanečnicu vyzliekol na parkete do spodnej bielizne!

VIDEO Tréner Jarábek po prehre s Nitrou poriadne vypenil: Rozhodca mal inštrukcie!

Čo tým myslel? V piatok večer sa začalo 4. kolo najvyššej futbalovej súťaže Fortuna ligy. Výhra Nitry nad Zlatými Moravcami 1:0 sa zrodila v druhom polčase, keď brankára hostí prekonal tesne po prestávke Ivančík. No v druhej polovici sa pred očami začervenalo hráčovi hostí Nikoličovi, čo poriadne rozrušilo kouča Moraviec Juraja Jarábka.

Juraj Jarábek po zápase výkon rozhodcu skritizoval.
Pošlite nám tip

Nikolič bol vylúčený po druhej žltej karte v 54. minúte, prvú dostal v 9. "Nechcem znižovať výkon Nitry, ale myslím si, že je ešte len 4. kolo a rozhodca keď takto odpíska zápas, tak je to naozaj smutné. Je to môj názor. Keď hráči prídu, plačú a hovoria, že Marhefka má inštrukcie, tak fakt neviem, o čo v našej lige ide. Hovorím to s plnou zodpovednosťou," povedal Jarábek po stretnutí pre televíziu 213.

Kouč konkrétne zhodnotil výkon arbitra Marhefku. "S takým výkonom si nezaslúži byť ligový rozhodca. Jednoznačný, zameraný výkon proti hosťujucému mužstvu."

Zlatomoravčania cítili ozajstnú krivdu. "Chlapci sa aj tak nadýchli, cítili však krivdu. Hovorím o princípe. Je 4. kolo a nemôže takto odviesť zápas ligový rozhodca," dodal Jarábek pre 213.