Ešte nezačali a už kríza: Drogový škandál v Beblavého strane?
Plus JEDEN DEŇ
Čistky v Smere sa dotknú dvoch ministrov. Poznáme Ficove plány!
Tenisová legenda Navrátilová po smrti kamarátky Novotnej (†49) trpí: Toto nedokážem!
Kráti si minister čas cez let rovnako ako bežný človek? FOTO nášho politika vás prekvapí!
Slováci, ustrážte si peniaze! Tento podfuk na internete dostal aj špičkového IT experta!
Marcel Forgáč ako ho nepoznáte. Z uhladeného fešáka nosič v Himalájach! Trúfli by ste si?
FOTO VNÚTRI: Belohorcovej dcéra sa opäť pretŕča vo vyzývavom oblečení: Zuzana, čo jej to robíš?
Výbuch erotiky! VIDEO, ktoré zverejnila tanečná partnerka Braňa Deáka z  Let's Dance  vás nenechá chladnými
Zhodili 50 kíl! Rodina Malachovských sa dala na chudnutie. Za všetko  vraj môže Sväťo a Ivetin vysoký krvný tlak
Zhodili 50 kíl! Rodina Malachovských sa dala na chudnutie. Za všetko vraj môže Sväťo a Ivetin vysoký krvný tlak

Kontroverzné vylúčenie trénera a debakel nakoniec: Slovenskí sokolíci si takúto tvrdú prehru nezaslúžili!

Slovenská futbalová reprezentácia do 21 rokov prehrala v utorňajšom stretnutí 2. skupiny kvalifikácie majstrovstiev Európy 2019 tejto vekovej kategórie na pôde španielskych rovesníkov 1:5. Zverenci Pavla Hapala síce viedli, ale v ďalšom priebehu inkasovali päť gólov, tri od Daniho Ceballosa.

Slovenskí futbalisti do 21 rokov odchádzajú zo Španielska s nádielkou.

Španielsko 21 - Slovensko 21 5:1 (1:1) Góly: 38., 55. a 61. Ceballos, 53. Cordoba, 86. Mayoral - 23. Ruiz Pena (vlastný). ŽK: Caricol, Ceballos - Hancko, Čmelík, Hromada, rozhodovali: Pandžič - Nilsson, Sjöblom (všetci Švéd.) Španielsko 21: Simon - Maffeo, Vallejo, Mere, Caricol (70. Lato) - Ceballos (83. Fornals), Hernandez, Ruiz Pena - Oyarzabal (46. Cordoba), Mayoral, SolerSlovensko 21: Jakubech - Chvátal, Kružliak, Sipľak, Hancko - Lesniak (68. Herc) - Čmelík (68. Špalek), Káčer, Hromada, Jirka - Mráz (87. Balaj)

Slováci začali na pôde favorita zápasu i celej skupiny smelo. Hancko poslal loptu cez pokutové územie, kde však chýbali nabiehajúci hráči. Hostia ubránili v 13. minúte signál domácich pri štandardnej situácii, vzápätí sa pobrali do útoku a Jirka bol v obrovskej príležitosti. Hromada naňho pustil prízemný center z pravého krídla, Jirka si ju spracoval a prekonal brankára Simona, ale na čiare zachránil Vallejo. Do ďalšej akcie sa zapojili Mráz s Káčerom, ktorého pokus bol tečovaný. Vyplynul z toho rohový kop, z ktorého sa už Slováci presadili. Rozohral ho práve Káčer a Ruiz Pena sa stal autorom vlastného gólu. Španieli vyrovnali v 38. minúte, hlavný rozhodca Pandžič im ponechal výhodu po zákroku Čmelíka, Ceballos sa dostal s loptou do šestnástky a krížnou strelou s prispením žrde stanovil polčasové skóre 1:1. Po tejto situácii ešte arbiter vylúčil hosťujúceho trénera Hapala na tribúnu. Gólovej akcii predchádzal pád Káčera po súboji v pokutovom území domácich.

Španieli rozhodli o osude stretnutia veľmi rýchlo po zmene strán. V 53. minúte si na loptu po ťažení Mayorala počkal striedajúci Cordoba a z hranice šestnástky pokoril Jakubecha v bránke Slovenska. O dve minúty neskôr sa Ceballos šikovne zbavil brániaceho Káčera a zvýšil už na 3:1. Ceballos onedlho skompletizoval hetrik, pri individuálnom prieniku mu súperi poskytli príliš veľa priestoru, mohol si pripraviť vhodnú streleckú pozíciu a zariadil stav z popradského súboja - 4:1 pre Španielsko. To svoje víťazstvo ešte prikrášlilo štyri minúty pred koncom riadneho hracieho času zásluhou Mayorala. Slovensko si pripísalo tretiu kvalifikačnú prehru.