viac magazínov
Kate v zdraví porodila chlapčeka.
Šoubiznis
 aktualizované
Je to CHLAPEC... a poriadny valibuk! Vojvodkyňa Kate porodila synčeka, pozrite si, koľko váži!
Peter Sagan sa venoval každému hosťovi.
VIDEO Alkohol, celebrity a spoločensky unavený Sagan: Čo sa dialo za zatvorenými dverami?!
Takáto štíhla nikdy nebola: Denisa Mendrejová to s chudnutím prehnala.
Ľudia
Pred rokmi prišli na kasting súťaže Miss v zdravej forme: Dnes sú z nich kostry obtiahnuté kožou
Celebritný pár: Manželia Druckerovci bývajú na večierkoch neprehliadnuteľní.
Kauzy
TOTO je najväčší kšeft Druckerovej manželky: Odkiaľ naň zobrala peniaze, exminister tají!
Poslanec Martin Klus (SaS) strávil uplynulé dni v Írsku.
Správy
FOTO Liberál Klus sa na dovolenke poriadne odviazal. Zábery, ktoré vám vyrazia dych
Lucia Mokráňová
Šoubiznis
Mokráňovej ruku zdobí záhadný prsteň: TAJNÉ zásnuby v ďalekom New Yorku?
sophie rose
Najdráždivejšia fanúšička sveta: Cez deň komentuje futbal, v noci sa vyzlieka. Jej veľké prsia obdivuje celý svet
Desivé priznanie herečky z jojkárskeho seriálu Hotel.
Šoubiznis
Desivé priznanie herečky z jojkárskeho seriálu Hotel: Psychický teror pred svadbou!
Monika Beňová
Šarm
VIDEO: Monika Beňová má plné zuby toho, čo sa deje za jej plotom. Chytila mobil a natočila to

Známa hviezda Hollywoodu čelí vážnemu obvineniu: Vraj zapríčinila takúto bizarnú smrť!

Americká herečka Demi Moore čelí žalobe v prípade úmrtia 21-ročného Edenilsona Stevena Vallea, ktorý sa v roku 2015 počas večierka utopil v bazéne pri jej dome v Los Angeles.

Päťdesiatštyriročnú rodáčku z mesta v Roswell v Novom Mexiku žalujú rodičia zosnulého. Tí ju podľa informácií portálu TMZ v ostatných dňoch pridali ako jednu z obžalovaných do žaloby, ktorú podali ešte vo februári. Moore a skôr žalovaná spoločnosť Tree House Trust vlastniaca danú nehnuteľnosť, herečkin asistent a ďalšia nemenovaná osoba, s ktorou organizoval spomínaný večierok, čelia obvineniu z usmrtenia.

Ako informuje TMZ, Jorge a Maria Valleovci vo svojej žalobe uvádzajú, že Moore nemala v bazéne žiadne značenie hĺbky či varovanie pred možnými bezpečnostnými rizikami. Na jeho koncoch vraj boli tiež rozložené kamene, ktoré predstavovali nebezpečenstvo zakopnutia. Okrem toho rodičia zosnulého tvrdia, že voda v bazéne mala 38 stupňov Celzia, čo spôsobuje zhoršenú funkciu mozgu.

Spomínaný Valle sa utopil v herečkinom bazéne v júli 2015. K incidentu došlo počas párty, ktorú organizoval jej asistent, keď Moore odcestovala mimo USA. Muž údajne počas večierka zmizol na zhruba desať alebo 15 minút a následne našli jeho bezvládne telo plávať v bazéne. Ako uviedli policajné zdroje pre spomínaný portál, Valle nevedel plávať. Herečka sa v tom čase vyjadrila, že je v "absolútnom šoku" a úmrtie označila za "nepredstaviteľnú tragédiu".

Čierna škvrna v jej kariére?

Demi Moore si zahrala vo filmoch ako Duch (1990), ktorý jej v roku 1991 vyniesol nomináciu na Zlatý glóbus, ďalej Zopár správnych chlapov (1992), Neslušný návrh (1993), Škandalózne odhalenie (1994), Šarlátové písmeno (1995), Teraz a potom (1995), Striptíz (1996), G.I. Jane (1997), Charlieho anjeli: Na plný plyn (2003), Atentát v Ambassadore (2006), Krádež diamantov (2007), Mr. Brooks (2007), Margin Call (2011) či LOL (2012). Druhú nomináciu na Zlatý glóbus si na konto pripísala v roku 1997 vďaka jednej z hlavných úloh v televíznom filme Keby steny mohli hovoriť (1996), ktorý jej ako jednej z producentiek a producentov vyniesol aj nomináciu na Primetime Emmy v kategórii Najlepší televízny film.