Bola to sláva: Pred rokmi sa bývalá politička rozhodla druhýkrát vydať, za umelca Rastislava Baláža. Svadbu si vystrojili už po šiestich mesiacoch, neotáľali.
Ľudia
Známa exmarkízačka podľa našich informácií podala žiadosť o rozvod. Po rokoch vraj chystá nový život
V laboratóriách testovali obsah nebezpečného kovu v ryžových potravinách pre deti.
Rady a tipy
Veľký test potravín pre bábätká: Ryžové chlebíčky a kaše sú plné nebezpečného arzénu!
Miesto činu.
Krimi
FOTO Zvrat v prípade nočnej streľby v Opoji: Po zásahu sa policajtom vyhrážali smrťou!
Anastasia Kuzminová svojou druhou streľbou vyrazila dych biatlonovému svetu.
Šport
VIDEO Spadne vám sánka: Takto Nasťa Kuzminová šokovala biatlonový svet!
Energická: Jeden z početných portrétov Márie Terézie.
Ľudia
Aká bola hlavná hrdinka veľkolepého seriálu MáriaTerézia? Schopnú panovníčku trápila vážna neresť modernej civilizácie
Jojkárka Stanka Pavolová.
Šoubiznis
FOTO VNÚTRI Obrovská facka pre Stanku Pavolovú: Táto fotografia moderátorku poriadne zabolí!
Bičan v relácii 5 proti 5.
Šoubiznis
Bičan si poriadne zavaril: Príde pre mladú milenku o flek v rodinnej šou 5 proti 5? Diváci v tom majú jasno!
Zuzana Belohorcová
Šoubiznis
Belohorcovej prepychový život v americkom Miami: Bežný smrteľník z TOHTO pukne od zlosti!
Arnold Schwarzenegger
Správy
Nečakané stretnutie! Schwarzenegger si pokecal so známym Slovákom

Známa hviezda Hollywoodu čelí vážnemu obvineniu: Vraj zapríčinila takúto bizarnú smrť!

Americká herečka Demi Moore čelí žalobe v prípade úmrtia 21-ročného Edenilsona Stevena Vallea, ktorý sa v roku 2015 počas večierka utopil v bazéne pri jej dome v Los Angeles.

Edenilson Steven Valle sa nešťastne utopil v bazéne.
Edenilson Steven Valle sa nešťastne utopil v bazéne.
Foto: facebook

Päťdesiatštyriročnú rodáčku z mesta v Roswell v Novom Mexiku žalujú rodičia zosnulého. Tí ju podľa informácií portálu TMZ v ostatných dňoch pridali ako jednu z obžalovaných do žaloby, ktorú podali ešte vo februári. Moore a skôr žalovaná spoločnosť Tree House Trust vlastniaca danú nehnuteľnosť, herečkin asistent a ďalšia nemenovaná osoba, s ktorou organizoval spomínaný večierok, čelia obvineniu z usmrtenia.

Ako informuje TMZ, Jorge a Maria Valleovci vo svojej žalobe uvádzajú, že Moore nemala v bazéne žiadne značenie hĺbky či varovanie pred možnými bezpečnostnými rizikami. Na jeho koncoch vraj boli tiež rozložené kamene, ktoré predstavovali nebezpečenstvo zakopnutia. Okrem toho rodičia zosnulého tvrdia, že voda v bazéne mala 38 stupňov Celzia, čo spôsobuje zhoršenú funkciu mozgu.

Spomínaný Valle sa utopil v herečkinom bazéne v júli 2015. K incidentu došlo počas párty, ktorú organizoval jej asistent, keď Moore odcestovala mimo USA. Muž údajne počas večierka zmizol na zhruba desať alebo 15 minút a následne našli jeho bezvládne telo plávať v bazéne. Ako uviedli policajné zdroje pre spomínaný portál, Valle nevedel plávať. Herečka sa v tom čase vyjadrila, že je v "absolútnom šoku" a úmrtie označila za "nepredstaviteľnú tragédiu".

Čierna škvrna v jej kariére?

Demi Moore si zahrala vo filmoch ako Duch (1990), ktorý jej v roku 1991 vyniesol nomináciu na Zlatý glóbus, ďalej Zopár správnych chlapov (1992), Neslušný návrh (1993), Škandalózne odhalenie (1994), Šarlátové písmeno (1995), Teraz a potom (1995), Striptíz (1996), G.I. Jane (1997), Charlieho anjeli: Na plný plyn (2003), Atentát v Ambassadore (2006), Krádež diamantov (2007), Mr. Brooks (2007), Margin Call (2011) či LOL (2012). Druhú nomináciu na Zlatý glóbus si na konto pripísala v roku 1997 vďaka jednej z hlavných úloh v televíznom filme Keby steny mohli hovoriť (1996), ktorý jej ako jednej z producentiek a producentov vyniesol aj nomináciu na Primetime Emmy v kategórii Najlepší televízny film.

Vianočné tipy na darček

    Odporúčame