ŠKANDÁL na olympiáde: Rusi penia, Česi sa s nimi nepárali a bez pardonu ich vyrazili
ŠKANDÁL na olympiáde: Rusi penia, Česi sa s nimi nepárali a bez pardonu ich vyrazili
Na mieste nešťastia musel zasahovať aj vrtuľník.
Krimi
 aktualizované
Obrovské NEŠŤASTIE pri Poprade: Auto vletelo do skupinky školákov, život niektorých visí na vlásku!
Luiza Pinheiro
Správy
Na toto si dávajte POZOR: Študentka ZOMRELA pri počúvaní hudby cez slúchadlá, v TAKOMTO hroznom stave ju našli jej rodičia!
Prezident A. Kiska vypovedal na polícii, svedčil ako poškodený.
Správy
PREZIDENT Kiska o kauze úniku daňových informácií: Na polícii vypovedal ako poškodený
FOTO Rozprávka alebo nočná mora? S Kuzminovou a spol sa v štafete pohrali vyššie sily
FOTO Rozprávka alebo nočná mora? S Kuzminovou a spol sa v štafete pohrali vyššie sily
Kristína sa vie nahodiť.
Šoubiznis
Bývalá moderátorka RTVS sa hodila do červených plaviek: Wow, závidieť by jej mohla aj Anderson!
VIDEO: Krásna sestra Nasti Kuzminovej. Neuveríte, čo v Rusku robí
VIDEO: Krásna sestra Nasti Kuzminovej. Neuveríte, čo v Rusku robí
Herečka Milka Vášáryová si odbehla do luxusného obchodu. Pozrite, čo nakupovala a ako ju predavačky obskakovali!
Šarm
Herečka Milka Vášáryová si odbehla do luxusného obchodu. Pozrite, čo nakupovala a ako ju predavačky obskakovali!
Leoš Mareš poriadne prekvapil: Namiesto veľkých príprav, tajná svadba plná romantiky!
EMMA
Leoš Mareš poriadne prekvapil: Namiesto veľkých príprav, tajná svadba plná romantiky!

Prelomila mlčanie o náročnej životnej etape: Speváčka Selena Gomez otvorene o dramatickej transplantácii obličky!

Speváčka Selena Gomez (25) a jej kamarátka Francia Raísa (29) sa rozhodli otvorene hovoriť o dramatickom priebehu transplantácie obličky. Gomezovej vážne ochorenie lupus totiž napadlo jej obličku, preto urgentne potrebovala novú.

Speváčka bezprostredne po transplantácii musela podstúpiť ďalšiu operáciu, pretože oblička sa v tele neujala, ako mala. ,,Po operácii som sa pokúšala zaspať, ale nešlo to a rany ma hrozne boleli. Veľmi som sa vystrašila,“ hovorí speváčka, ktorej sa otočila jedna z tepien.

FOTO VNÚTRI Ktorá je ktorá? Nevidíte dvojmo, dvojníčka Seleny Gomez je na nerozoznanie od originálu!

Lekári ju ihneď opäť odviezli na operačnú sálu, kde musela podstúpiť ďalšiu operáciu. Po následnom šesťhodinovom zákroku začala oblička fungovať v novom tele.

I’m very aware some of my fans had noticed I was laying low for part of the summer and questioning why I wasn’t promoting my new music, which I was extremely proud of. So I found out I needed to get a kidney transplant due to my Lupus and was recovering. It was what I needed to do for my overall health. I honestly look forward to sharing with you, soon my journey through these past several months as I have always wanted to do with you. Until then I want to publicly thank my family and incredible team of doctors for everything they have done for me prior to and post-surgery. And finally, there aren’t words to describe how I can possibly thank my beautiful friend Francia Raisa. She gave me the ultimate gift and sacrifice by donating her kidney to me. I am incredibly blessed. I love you so much sis. Lupus continues to be very misunderstood but progress is being made. For more information regarding Lupus please go to the Lupus Research Alliance website: www.lupusresearch.org/ -by grace through faith

Příspěvek sdílený Selena Gomez (@selenagomez),

Obličku mohla mať transplantovanú len vďaka priateľke, herečke Francii Raísa. Tá ihneď po tom, ako zistila, že Selena potrebuje nový orgán neváhala a šla na krvné a močové testy.

ŠOKUJÚCE priznanie svetoznámej speváčky Seleny Gomez: Podstúpila som transplantáciu obličky!

Ukázalo sa, že je vhodným darcom. ,,Nechcela som nikoho žiadať o darovanie obličky. Francia to skrátka urobila. Normálne sa na darcu čaká až niekoľko rokov, ja som ho však našla v mojej najlepšej priateľke,“ hovorí Selena Gomez.

Selena vo videu hovorí o tejto zhode ako o zázraku: ,,Bolo to neuveriteľné. Ona bola vhodný darca. Niekedy sa vhodná osoba nikdy nenájde. A ja som ju našla, je to neuveriteľné, takmer nemôžné..." Raísa pripustila, že sa obávala o svoje vlastné zdravie, obe operácie však dopadli dobre. ,,Som jej navždy zaviazaná. Dostala ma z bodu, v ktorom išlo o život,“dodáva Gomezová.

Herečka Francia Raísa sa narodila v californskom Los Angeles, pôvodom je však Mexičanka. Preslávila sa účinkovaním v rodinnom seriáli The Secret Life of the American Teenager ( v preklade Tajný život amerického tínedžera), vďaka ktorému bola niekoľkokrát noimovaná na rôzne ocenenia, pričom v roku 2011 cenu vyhrala.

Odporúčame