Tip redakcii
Nastenku chcel každý za ženu: Manžela však našla v posteli s milenkou!
Tip redakcii Diskusia ()
Tip redakcii
Ľudia zažili chvíle hrôzy
Správy
Hororové spovede dovolenkárov smerujúcich lietadlom do Chorvátska: Ľudia kričali a krvácali z uší!
Dominika Cibulková na jachte.
FOTO Cibulková to opäť rozbalila vo veľkom štýle: Na luxusnej jachte vytasila svoj šťavnatý zadoček!
Peter Sagan.
FOTO Pohľad, ktorý zabolí. Keď zbadáte Sagana, zľaknete sa: Peťa zničilo PEKLO SEVERU!
Maria Butinová je dlhoročnou aktivistkou v boji za podporu držania zbraní civilnými osobami.
Správy
Američania zatkli mladú Rusku a obvinili ju zo špionáže pre Moskvu
Vytiahnite dáždniky! Na Severe má pršať bez prestania (ilustračná foto).
Regióny
Meteorológovia VARUJÚ: Valia sa na nás BÚRKY, poriadne sa OCHLADÍ! Čo sa to zase na Slovensko rúti?
Zuzana Belohorcová.
Šoubiznis
Najznámejšia učiteľka sexu skončila v nemocnici! Čo sa jej, preboha, stalo?
Belohorcová
Šarm
Opäť pod nožom. Prvé slová Zuzany Belohorcovej po prebratí z narkózy
Zasiahlo to nejedného fanúšika, keď Dara Rolins (45) a Rytmus (41) oznámili koniec ich osemročného vzťahu. Chvíľku bolo ticho, no raper prekvapil vzťahom s mladou modelkou, ktorý spočiatku ťažko tajili. Teraz raper a moderátorka ukazujú svoju lásku celému Slovensku, ale kedy to medzi nimi naozaj začalo?
EMMA
Je to vonku! Iskra medzi Rytmusom a Jasminou prebehla ešte v čase, keď bol s Darou
d
žena.sk
Buďte aj vy hviezdou! Máme pre vás 25 tajných trikov celebrít, WOW efekt zaručený! (FOTO)

Nastenku chcel každý za ženu: Manžela však našla v posteli s milenkou!

Úloha v Mrázikovi ju preslávila.

Kto by si ju nepamätal! Drobná krehká krásavica s nežným hláskom zaujala nielen samoľúbeho Ivana. Natáliu Sedychovú preslávila kultová ruská rozprávka Mrázik. V týchto dňoch oslavuje sedemdesiatku, ale na nakrúcanie dodnes spomína veľmi nadšene.

Natália sa ako dieťa venovala korčuľovaniu.Neskôr študovala v baletnej prípravke Veľkého divadla v Moskve. Slávna primabalerína Maja Plisecká si ju vybrala do baletného spracovania Anny Kareninovej. Lenže hoci mala Natália veľký talent, nebola disciplinovaná a chýbala jej ctižiadostivosť. Chcela hlavne žiť a kvôli baletnej kariére nebola ochotná podstupovať každodenný tvrdý dril.

Navyše ako 15-ročnej jej v roku 1964 ponúkli úlohu Nastenky v Mrázikovi. Nežné dievčatko sa razom stalo miláčikom divákov. Muži jej písali, vyznávali lásku a chceli sa s ňou oženiť. Na všetky listy ani nestihla odpovedať. Odpisovala vraj predovšetkým väzňom. Bála sa, že ak im neodpovie a niektorého prepustia, ten ju príde z nenávisti podrezať.

Spoznali by ste dnes Nastenku?
Spoznali by ste dnes Nastenku?
Foto: archív

Kým jej tisíce mužov vyznávali lásku, ona videla jediného - svojho hereckého partnera. Pretože nielen Nastenka sa zamilovala do Ivana, ale aj Natália do Eduarda Izotova († 66), ktorý mal vtedy 33 rokov. „Bol krásny ako rozprávka. Veľmi ľahko som sa zamilovala. On však o tom nevedel,“priznala Sedychová. Zostalo len pri platonickej láske.

Natália však nikdy nezabudne na bozk Nastenky s Ivanom. Hoci bol iba filmový, bol prvý v jej živote. „Bol to nezabudnuteľný intímny zážitok!“vyznala sa herečka. Sedychová do dvadsiatky nakrútila niekoľko rozprávok, potom kariéru ukončila. Filmárom prekážal vraj jej slabučký hlas. Dnes opäť hrá - v jednom moskovskom divadle. Filmovala naposledy v roku 2010.

Všetci ju milovali, ale lásky sa jej nedostalo

Hoci Natáliu po úlohe Nastenky všetci muži zbožňovali, v skutočnosti si veľa lásky neužila. Tá s kolegom z Mrázika bola len platonická. Natália sa vydala za hudobného skladateľa Viktora Lebedeva a mali spolu syna Aľjošu. Lenže muža našla v posteli s inou a po desiatich rokoch sa rozviedli. Ranilo ju aj to, že chlapec ostal žiť s otcom. Až nedávno sa jej život zlepšil. Dospelý syn študuje na univerzite v Petrohrade a žije tam s mamou.

Úloha v Mrázikovi ju preslávila.
Úloha v Mrázikovi ju preslávila.
Foto: archív

Trápenie hercov pri filmovaní

Pri nakrúcaní rozprávky sa herci poriadne trápili. Rozprávku nakrúcal režisér Alexander Rou v marci 1964. Okolo Moskvy nebol sneh, štáb aj herci šli až za polárny kruh na polostrov Kola. Herci mrzli a brodili sa po pás v snehu. V lete sa Marfa a Nasťa kúpali v špinavom rybníku plnom pijavíc.

Veľká hostina - ale s benzínom

Utrpením boli aj scény s bohato prestretým stolom. V rámci šetrenia musel štáb zaistiť, aby sa zo stola pri svadobnej hostine nestrácalo jedlo. Takže všetky pokrmy natreli benzínom! Marfuša musela namiesto mlieka piť zafarbenú vodu a namiesto jabĺk jedla cibuľu.

Mladučký Natália sa pri nakrúcaní Mrázika do svojho hereckého kolegu zamilovala.
Mladučký Natália sa pri nakrúcaní Mrázika do svojho hereckého kolegu zamilovala.
Foto: archív

Osudy hviezd neboli vždy ako z rozprávky

Najlepšie skončila Marfuša, teda herečka Inna Čurikovová, najhoršie Ivan. Čurikovová sa stala veľkou hviezdou a viac ako 20 rokov je prvou herečkou Moskovského štátneho divadla. Predstaviteľ Ivana, už nebohý Eduard Izotov, si odsedel 3 roky za obchody s valutami. Po šiestich mŕtviciach stratil pamäť. Dožil na psychiatrii, kde aj zomrel.

    PlusTV