Tip redakcii
Nastenku chcel každý za ženu: Manžela však našla v posteli s milenkou!
Tip redakcii Diskusia ()
Tip redakcii
Všetci sa pýtali, kto je tá sexi blondínka? Fanúšikovia, ktorí stáli okolo tímového autobusu Bora-Hansgrohe sa nevedeli vynadívať. Za páskou, kde sa dostanú len jazdci a členovia tímu stála neznáma kráska. Tá čakala, kedy vyjde hviezdny Tourminátor von.
EXKLUZÍVNE Saganov rozchod s manželkou šokoval cyklistický svet: Môže za to táto žena?
Na snimke Peter Sagan s manzelkou Katarinou prichadza na galavecer Sportovec roka 2016.
Ľudia
Šok počas Tour de France: Sagan chce rozvod! Čo to urobilo s jeho manželkou Katkou?
Europoslankyňa Monika Beňová
Správy
Ohrdnutú Beňovú nový život jej ex nezaujíma: Nech si Feďo robí, čo chce!
Saganovci rozchod.
Príbeh stroskotanej lásky Saganovcov vo FOTO: Od náhody až po šokujúci koniec v tom najlepšom!
Maroš (v strede) má v piešťanskom parku plné ruky práce. Denne na jeho „liečiteľské“ schopnosti čakajú desiatky, ba až stovky Rómov.
Regióny
Okolo LIEČITEĽA z Piešťan sa spustil celosvetový ošiaľ: Kto vlastne je ZÁZRAČNÝ Maroš?!
Pred 4 rokmi vyslovila Katka vetu, ktorá hovorí za všetko.
Šoubiznis
Veta, ktorá hovorí za všetko? Už pred 4 rokmi to dala Saganova Katka jasne NAJAVO! Je TOTO skutočný dôvod rozchodu?
Kalisová Miriam
Šoubiznis
FOTO Miriam Kalisová je už nejaký týždeň single: Pozrite, čo s ňou rozchod urobil!
Tatry zasiahol prírodný živel!
Regióny
 aktualizované
AKTUÁLNE KATASTROFA v Tatrách: Preboha, čo sa to v našich veľhorách deje?!
Peter Sagan sa s Katarínou objavil na vyhlásení najlepších cyklistov Slovenska.
Ľudia
Kto je Saganova Katka? Cyklistu zbalila misska, ktorá kedysi súťažila so Senášiovou

Nastenku chcel každý za ženu: Manžela však našla v posteli s milenkou!

Úloha v Mrázikovi ju preslávila.

Kto by si ju nepamätal! Drobná krehká krásavica s nežným hláskom zaujala nielen samoľúbeho Ivana. Natáliu Sedychovú preslávila kultová ruská rozprávka Mrázik. V týchto dňoch oslavuje sedemdesiatku, ale na nakrúcanie dodnes spomína veľmi nadšene.

Natália sa ako dieťa venovala korčuľovaniu.Neskôr študovala v baletnej prípravke Veľkého divadla v Moskve. Slávna primabalerína Maja Plisecká si ju vybrala do baletného spracovania Anny Kareninovej. Lenže hoci mala Natália veľký talent, nebola disciplinovaná a chýbala jej ctižiadostivosť. Chcela hlavne žiť a kvôli baletnej kariére nebola ochotná podstupovať každodenný tvrdý dril.

Navyše ako 15-ročnej jej v roku 1964 ponúkli úlohu Nastenky v Mrázikovi. Nežné dievčatko sa razom stalo miláčikom divákov. Muži jej písali, vyznávali lásku a chceli sa s ňou oženiť. Na všetky listy ani nestihla odpovedať. Odpisovala vraj predovšetkým väzňom. Bála sa, že ak im neodpovie a niektorého prepustia, ten ju príde z nenávisti podrezať.

Spoznali by ste dnes Nastenku?
Spoznali by ste dnes Nastenku?
Foto: archív

Kým jej tisíce mužov vyznávali lásku, ona videla jediného - svojho hereckého partnera. Pretože nielen Nastenka sa zamilovala do Ivana, ale aj Natália do Eduarda Izotova († 66), ktorý mal vtedy 33 rokov. „Bol krásny ako rozprávka. Veľmi ľahko som sa zamilovala. On však o tom nevedel,“priznala Sedychová. Zostalo len pri platonickej láske.

Natália však nikdy nezabudne na bozk Nastenky s Ivanom. Hoci bol iba filmový, bol prvý v jej živote. „Bol to nezabudnuteľný intímny zážitok!“vyznala sa herečka. Sedychová do dvadsiatky nakrútila niekoľko rozprávok, potom kariéru ukončila. Filmárom prekážal vraj jej slabučký hlas. Dnes opäť hrá - v jednom moskovskom divadle. Filmovala naposledy v roku 2010.

Všetci ju milovali, ale lásky sa jej nedostalo

Hoci Natáliu po úlohe Nastenky všetci muži zbožňovali, v skutočnosti si veľa lásky neužila. Tá s kolegom z Mrázika bola len platonická. Natália sa vydala za hudobného skladateľa Viktora Lebedeva a mali spolu syna Aľjošu. Lenže muža našla v posteli s inou a po desiatich rokoch sa rozviedli. Ranilo ju aj to, že chlapec ostal žiť s otcom. Až nedávno sa jej život zlepšil. Dospelý syn študuje na univerzite v Petrohrade a žije tam s mamou.

Úloha v Mrázikovi ju preslávila.
Úloha v Mrázikovi ju preslávila.
Foto: archív

Trápenie hercov pri filmovaní

Pri nakrúcaní rozprávky sa herci poriadne trápili. Rozprávku nakrúcal režisér Alexander Rou v marci 1964. Okolo Moskvy nebol sneh, štáb aj herci šli až za polárny kruh na polostrov Kola. Herci mrzli a brodili sa po pás v snehu. V lete sa Marfa a Nasťa kúpali v špinavom rybníku plnom pijavíc.

Veľká hostina - ale s benzínom

Utrpením boli aj scény s bohato prestretým stolom. V rámci šetrenia musel štáb zaistiť, aby sa zo stola pri svadobnej hostine nestrácalo jedlo. Takže všetky pokrmy natreli benzínom! Marfuša musela namiesto mlieka piť zafarbenú vodu a namiesto jabĺk jedla cibuľu.

Mladučký Natália sa pri nakrúcaní Mrázika do svojho hereckého kolegu zamilovala.
Mladučký Natália sa pri nakrúcaní Mrázika do svojho hereckého kolegu zamilovala.
Foto: archív

Osudy hviezd neboli vždy ako z rozprávky

Najlepšie skončila Marfuša, teda herečka Inna Čurikovová, najhoršie Ivan. Čurikovová sa stala veľkou hviezdou a viac ako 20 rokov je prvou herečkou Moskovského štátneho divadla. Predstaviteľ Ivana, už nebohý Eduard Izotov, si odsedel 3 roky za obchody s valutami. Po šiestich mŕtviciach stratil pamäť. Dožil na psychiatrii, kde aj zomrel.

    PlusTV