viac magazínov
Novým ministrom vnútra má byť Tomáš Drucker.
Správy
Druckerove prvé slová po oznámení nominácie: Prezradil, prečo sa takto rozhodol
Na snímke Peter Pellegrini v prezidentskom paláci
Správy
VIEME PRVÍ Pellegriniho druhý pokus o zostavenie vlády. TOTO má byť nový minister vnútra!
Pozrite sa, koľko zarába TOP 10 najlepších slovenských hokejistov: Prekonajú aj futbalistov!
Pozrite sa, koľko zarába TOP 10 najlepších slovenských hokejistov: Prekonajú aj futbalistov!
Vyjadrenie Andrea Kisku k nevymenovaniu vlady ktorú narhor Peter Pellegrini.
Správy
Vyjadrenie ústavnej právničky: Kiska svojim rozhodnutím nešiel podľa ústavy!
Odhalenie po rokoch: Takto vyzerali orgie futbalových reprezentantov v hoteli v Senci!
Odhalenie po rokoch: Takto vyzerali orgie futbalových reprezentantov v hoteli v Senci!
Speváčka Dorota Nvotová potrebovala vysloviť názor na Joža Ráža ml., ktorého strana Smer-SD navrhla na ministra vnútra. U prezidenta Andreja Kisku to ale neprešlo.
Šoubiznis
Poriadne rozčúlená Dorota Nvotová: Pozrite sa, čo povedala na adresu mladého Joža Ráža!
Mladú ruskú modelku (22) sa údajne pokúsil v dubajskom hoteli znásilniť istý americký podnikateľ. Po skoku z izby na šiestom poschodí síce utrpela vážne zranenia, no prežila.
Správy
FOTO Krásnu modelku (22) chceli znásilniť, radšej vyskočila z okna: Prežila iba zázrakom, pred operáciou má opletačky s políciou!
Vendulu spevákove reči poriadne nahnevali.
Šoubiznis
Vytočená vdova po Svobodovi († 68): Verejná hádka o jeho milenkách!
Barkolová chudnutie
Šarm
Známa moderátorka si postavila latku celkom vysoko. Podarí sa jej schudnúť 10 kíl?

Lady Gaga odložila turné: Čo sa s americkou popovou divou deje? Vážne zdravotné komplikácie

Americká speváčka Lady Gaga (31) odložila európsku časť svojho svetového turné pre pretrvávajúce zdravotné problémy. Čo sa s popovou ikonou deje?

Turné k novému albumu Joanne malo odštartovať už 21. septembra v španielskej Barcelone. Ale neodštartuje! Čo je dôvodom posunutia dlhoočakávanej koncertnej šnúry popovej divy?

Jej koncertný promotér Live Nation oznámil, že "Lady Gaga trpí silnou fyzickou bolesťou, ktorá ovplyvňuje jej schopnosť vystupovať". Zotrváva v starostlivosti odborných zdravotníckych profesionálov, ktorí jej odporučili odklad koncertovania.

Niekoľko odložených koncertov

Minulý týždeň už Lady Gaga odložila koncert v Brazílii. Pre silnú fyzickú bolesť dokonca musela byť hospitalizovaná v nemocnici. Predtým dokonca odložila koncert v Montreale.

Lady Gaga dnes na sociálnej sieti Instagram uviedla, že sa snaží byť úprimná, čo sa týka jej fyzických a mentálnych zdravotných komplikácií a už roky sa im snaží prísť na koreň.

I have always been honest about my physical and mental health struggles. Searching for years to get to the bottom of them. It is complicated and difficult to explain, and we are trying to figure it out. As I get stronger and when I feel ready, I will tell my story in more depth, and plan to take this on strongly so I can not only raise awareness, but expand research for others who suffer as I do, so I can help make a difference. I use the word "suffer" not for pity, or attention, and have been disappointed to see people online suggest that I'm being dramatic, making this up, or playing the victim to get out of touring. If you knew me, you would know this couldn't be further from the truth. I'm a fighter. I use the word suffer not only because trauma and chronic pain have changed my life, but because they are keeping me from living a normal life. They are also keeping me from what I love the most in the world: performing for my fans. I am looking forward to touring again soon, but I have to be with my doctors right now so I can be strong and perform for you all for the next 60 years or more. I love you so much.

A post shared by xoxo, Gaga (@ladygaga) on Sep 18, 2017 at 12:01am PDT

Pri zábere na ktorom sa modlí je uvedené: "Vždy som bola k vám úprimná ohľadom mojich psychických aj fyzických problémov. Už roky sa ich snažím riešiť. Je to komplikované a ťažké vysvetliť. Hneď ako zosilniem a budem sa cítiť pripravená, určite sa s vami podelím o môj príbeh detailnejšie..."

Fanúšikom sa snaží vysvetliť, čo sa odohráva v jej vnútri. "Teším sa na opätovné vystupovanie, ale teraz musím spolupracovať s doktormi, aby som opäť bola silnejšia a vystupovala pred vami ďalších minimálne 60 rokov. Milujem vás," dodáva.