Tip redakcii
FOTO VNÚTRI William a Kate na návšteve v Poľsku! Studená sprcha pre prezidenta: S TÝMTO sa majú hrať George a Charlotte?
Tip redakcii Diskusia ()
Tip redakcii
Meghan Markle (36) sa pýši titulom vojvodkyne už mesiac. Ostro sledovaná svadba sa konala 19. mája a bývalej herečke sa odvtedy podarilo urobiť "pár" trapasov. Naposledy schytala kritiku za šaty, koré si obliekla na ďalšiu celebritnú svadbu.
EMMA
Vojvodkyňa Meghan Markle sa postarala o ďalší rozruch: Dôvodom boli tieto šaty
Z krásnej Rusky sa mužom podlamujú kolená.
FOTO Hanba na 100 rokov: Prsia dcéry legendárneho tenistu obdivuje celý svet!
Moderátorka Renáta Názlerová si vrásky z kíl navyše vôbec nerobí.
Šoubiznis
Buďte sexi a hviezda aj ako MOLETKA! Jojkárka Názlerová si z kíl navyše vrásky vôbec nerobí!
Claudia Romani
FOTO Pohľad rovno do rozkroku! Najsexi rozhodkyňa vyzliekla dres: Futbalistom ukázala megaprsia aj niečo viac!
Michalovčan Robert  bol zhrozený pri pohľade na opustené dieťa v aute.
Krimi
Východniarka nechala bábätko v aute! Tvrdenia matky a svedka, ktorý dieťatko našiel, sa rozchádzajú!
Lenka Hriadelová
Šoubiznis
FOTO Hriadelová prekvapila divákov Športových novín: Všetci si to všimli až teraz!
Ivana Christová je so svojou váhou konečne spokojná.
Šoubiznis
FOTO VNÚTRI Ivana Christová vyšla s kožou na trh: Zverejnila záber bez štipky mejkapu a v domácich legínach! Ako vyzerá skutočná tvár exmissky?
Kedysi žiarila Heather (56) na filmových plátnach, dnes sa topí v problémoch, ktoré nezvláda.
Šoubiznis
Kedysi krehké žieňa, dnes agresívna psychopatka: Obľúbená herečka takmer uškrtila svoju vlastnú mamu!
Božidara Turzonovová
Šarm
VIDEO: Mal to byť jej veľký deň, no ona smútila. Slová herečky Turzonovovej vás totálne dojmú!

FOTO VNÚTRI William a Kate na návšteve v Poľsku! Studená sprcha pre prezidenta: S TÝMTO sa majú hrať George a Charlotte?

Princ George so sestričkou Charlotte majú vo varšavskom paláci pripravený špeciálny detský kúpik.

Veľká udalosť pre našich severných susedov. V Poľsku je na návšteve britský kráľovský par – princ William (35) a vojvodkyňa Kate (35). Do Varšavy však dorazili aj ich ratolesti, princ George (3,5) a princezná Charlotte (2). Prezidentský palác sa na túto udalosť patrične pripravil – a už žne kritiku na internete!

Prezidentská kancelária pre vzácnych hostí pripravila dvojpodlažný apartmán v jednom zo štátnych objektov. William a Kate strávia dve noci v paláci Belvedere s výhľadom na park. Len pred dvoma týždňami v rovnakom objekte býval aj americký prezident Donald Trump s manželkou Melaniou.

Historická návšteva: K našim susedom mieri vojvodkyňa Kate a princ William: Aký program čaká ich ratolesti?

FOTO Módny súboj na kráľovský spôsob: Krásnej vojvodkyni Kate rastie konkurencia, POZRITE SA na jej trendy rivalku!

FOTO VNÚTRI Pôvabná vojvodkyňa Kate opäť všetkých očarila zovňajškom: Svoj nový zostrih prevetrala v múzeu!

Nebýva však zvykom, že do paláca prichádzajú hostia aj s celými rodinami, preto kancelária musela objekt trochu prispôsobiť deťom. Kráľovskí súrodenci sa môžu tešiť na typické hračky poľskej výroby a v záhrade paláca im pripravili aj drevenú preliezku, ktorou sa kancelária prezidenta Dudu pochválila aj na Twitteri.

Spustila sa však vlna kritiky. „Sedem hračiek? Zbláznili ste sa?,“ napísala jedna z užívateliek twitteru. Ďalší muž poslal fotku „Môj Fraňo sa nemá horšie ako kráľovská rodina v Belvederi,“ napísal a pripojil snímku parádnej preliezky vo svojej záhrade. Našli sa však aj takí, podľa ktorých sú aj šľachtické deti celkom rovnaké, ako každé iné a ocenili, že úradníci takto propagujú poľské výrobky.

Podľa šéfa kancelárie Krzysztofa Szczerského je prezidentovym prianím, aby sa tam vzácni hostia z Británie cítili ako vo svojom varšavskom dome, deti sa mohli zahrať v záhrade a aby aj George a Charlotte príjemne spomínali na svoj pobyt vo Varšave.

Sestra Kate Middletonovej sa v máji vydá. Ak si oblečie tieto šaty, všetci padnú na zadok!

Kate Middletonová sa na smútočnú omšu obliekla do kabátika za 3000 libier

FOTO: Kate Middletonová si bláznivý klobúk dať nemôže. Zato iné dámy sa na konských pretekoch odviazali

Či aj najmladší členovia rodiny budú vystupovať na verejnosti, to dosiaľ nie je známe. Každopádne, kráľovskú rodinku v Poľsku čaká pestrý program. Strávia ho s prezidentom Andrzejom Dudom a jeho manželkou Agatou. Poobede sa spoločne prejdú po centre mesta a prezrú si Múzeum varšavského povstani, kde sa stretnú aj s vojnovými veteránmi.

Najdôležitejšou časťou bude večera pre 600 hostí v budove kúpeľného pavilónu v parku Lazienki Królewskie. Na večeri má mať princ William príhovor. Počas druhého dňa navštívi kráľovský pár Gdansk, a tiež objekt bývalého nacistického koncentračného tábora v Sztutove. Podvečer sa vrátia do Belvederu, kde sa stretnú s prezidentom. Ďalší deň pokračujú do Berlína.

Vylepšujú imidž

Je to návšteva priateľstva a rešpektu, kráľovský pár neprišiel do Poľska so žiadnym politickým poslaním, ani sa priamo nedotýka britskej politiky. Je to skôr prejav dobrých poľsko-britských vzťahov,“ povedal pre televíziu TVN 24 šéf kabinetu prezidenta Krzysztof Szczerski.

Svadba Pippy Middleton: William a Kate puknú od závisti! Toto by ste na nej chceli aj vy!

Táto žena skopírovala drahé šaty Kate Middleton za pár babiek: Výsledok je šokujúci!

Nevhodné a všetci si to všimli! Ivanka Trump aj Kate Middleton takto trápne zvádzajú chlapov! (FOTO)

Objavili sa totiž kritické hlasy, že Kate a William majú vylepšiť imidž Británie, ktorá opúšťa európske spoločenstvo. To dosvedčil aj novinár z britského Daily Expressu. „Je tu ešte druhá stránka veci – nevypovedaný kontext – brexit. Počas návštevy nik nechce vysloviť to slovo na B, hovorí sa len o spoločných vzťahoch medzi krajinami,“ citovala televízia Richarda Palmera.

    PlusTV