Tip redakcii
Zdrvená mama Mokráňovej exfrajera sa s jeho smrťou nikdy nezmierila: Spravodlivosti sa už nedočká, so synom je už v nebi!
Tip redakcii Diskusia ()
Tip redakcii
V cele strávia ešte jednu noc
Správy
VIEME PRVÍ Kočner s Ruskom zostávajú za mrežami. Čo je za tým?
kandráč, sajfa, dobby
FOTO Akoby ich jedna mater mala! Futbalisti na MS majú dvojníkov: V Rusku hrajú Kandráč, Sajfa aj slávny pornoherec
Zdravotný stav otca kráľa popu sa už niekoľko mesiacov zhoršoval.
Šoubiznis
Otec Michaela Jacksona (†50) umiera: O zákernom ochorení netušili ani jeho najbližší!
Manželia Druckerovci: Chodili často do spoločnosti.
Ľudia
Keď bol Tomáš Drucker dieťa opustil ho otec: „Nechal mi dvadsať korún.“
Pavol Dubček dáva od svojho mladšieho brata Milana ruky preč.
Správy
Dubček o sexuálnej afére v rodine. Tvrdé slová na bratovu adresu
Gabriela Vránová
Šoubiznis
S Gabrielou Vránovou († 78) sa osud dvakrát kruto zahral: Do konca života ju mátala smrť brata!
Peter Kočiš zbalil svoju kolegyňu.
Šoubiznis
Herec Peter Kočiš neprestáva prekvapovať: Šokujúci krok pred rozvodom!
Prvá dáma Spojených štátov sa vybrala na návštevu do migračného centra.
Správy
FOTO VNÚTRI Melania Trump (48) rada provokuje: Za pár minút dokázala pobúriť celý svet!
Martin Nikodým so synom Adamom.
Šoubiznis
FOTO Mladý Nikodým sa pochválil frajerkou: Aha, akú kočku si nabalil moderátorov syn!

Zdrvená mama Mokráňovej exfrajera sa s jeho smrťou nikdy nezmierila: Spravodlivosti sa už nedočká, so synom je už v nebi!

Hokejista Jozef Salajka († 30) a Lucia Mokráňová

Odkedy sa Mária Salajková († 55) v máji 2014 dozvedela, že jej syn Jožko († 30) zahynul na motorke, nedokázala sa s tým zmieriť. Každý jeden deň na neho čakala, aby mu mohla uvariť jeho milovanú krupičku. A, žiaľ, teraz sa jej sen opäť sa s ním stretnúť, splnil.

Informácia o smrti Márie, ženy, ktorá s láskou vychovávala bývalého partnera exfarmárky Lucie Mokráňovej, sa objavila na sociálnej sieti. „Píše sa 12:10, 11. 6. 2018 a moja duša nadobudla anjelské krídla, krídla, ktoré sa pridajú k tým Jojkovým. Bojovala som tak dlho, ale viac to telo už nedokázalo zvládať. Svoj boj na tejto zemi som prehrala. No zvíťazila ísť k Jojkovi,"znejú mrazivé slová, ktoré všetkých veľmi zasiahli.

Rovnako tak aj fitnesku, ktorá si verejne vyliala srdce: „Oči pre plač. Ďakujem za roky pri vás. Nikdy nezabudnem,"napísala k spoločnej fotografii. Ťažko povedať, či to zariadil osud, no na pani Máriu sa všetko zosypalo. Na pleciach toho niesla viac, než bola schopná zvládnuť. Pred viac než dvadsiatimi rokmi zápasila s rakovinou, úplne prišla o vlasy, manžela zasiahla mozgová porážka a najväčšia rana prišla vo chvíli, keď stratila syna.

„Po 4 rokoch, kedy Jojko bol zrazený, stále som sa nedočkala spravodlivosti. Obžaloba je, vinník je (jasne napísané na papieri), ale rozhodnutie nikde. A teraz otázne je, kde je tá spravodlivosť na svete? Na Slovensku? Keď známosť tak hraje veľa? Súd sa stále odročoval, raz zaujatosť, raz choroba, raz nový znalecky posudok... verte mi, keby môj manžel zrazí sudkyného syna, dávno sedí a platí doživotnú ujmu celej rodine. Ale takto my? Obyčajný človek? Čaká čaká, z toho stresu som dostala rakovinu, ktorá bola krutá choroba, veľa si človek vytrpí..."píše sa ďalej v Máriinom mene, s ktorou sa najbližší rozlúčia už tento štvrtok.

O MOKRÁŇOVEJ zo starého rozhovoru

„Oni sa rozišli v dobrom, oni ešte ten víkend predtým boli u jedného z kamarátov, boli spolu na oslave. Boli tam všetci priatelia aj Lucinka. V ten večer prišla k nám, aj keď už neboli spolu. Veď tu rok a pol bývala, stále ju máme radi. Aj keď je v Senici, tak nás navštívi. Jojko ju ľúbil, len ona možno trošku chcela ísť do Bratislavy, zviditeľniť sa a tak. Jojko bol taký maminkovský. Boli sme tak spätý, že sme boli stále spolu. Ja by som pre neho aj o druhej v noci navarila krupičku,"

Hokejista Jozef Salajka († 30)
Hokejista Jozef Salajka († 30)
Foto: archív

FOTO MOKRÁŇOVEJ S PANI SALAJKOVOU NÁJDETE V GALÉRII

    PlusTV