Tip redakcii
TOTO v SuperStar ešte nebolo! Paľo Habera vybehol von za súťažiacou a spravil šokujúcu vec!
Tip redakcii Diskusia ()
Tip redakcii
Telo zosnulého Henryho previezol vládny špeciál na Filipíny.
Krimi
Tajomný prevoz zosnulého Henryho (†36) zo Slovenska: Pozrite sa, kto s ním išiel na palube vládneho špeciálu!
Nissu Cauti hviezdi v Rusku.
FOTO Dráždivá fanúšička Peru šokovala Rusko: Vyzlieka sa po góle svojich miláčikov!
Martin (35) dnes vypovedal pred súdom.
Správy
Výpoveď Martina (35), ktorý uškrtil 14-ročné dievča, otriasla súdnou sieňou: Inšpiroval som sa filmom 50 odtieňov sivej!
Vysoké nároky: Janette vie po anglicky a v informačno-knižničných technológiách sa musí neustále vzdelávať.
Domov
Makajú pre štát za facku: Janette vie po anglicky, ovláda najmodernejšie technológie, napriek tomu živorí
V niektorých regiónoch sa stále nedarí nájsť lekárov, ktorí by pohotovosti slúžili. Ilustračné foto
Rady a tipy
Pacienti, pripravte sa na veľké zmeny už od júla: Pohotovostí bude ešte menej!
Zdá sa, že Edovi Sheeranovi (27) stúpla sláva do hlavy.
Šoubiznis
VIDEO Nové celebritné maniere speváckej megahviezdy, ktorá sa preslávila svojou skromnosťou: Ed, fanúšikom sa to páči nebude!
Juraj Lelkes (66)
Šoubiznis
FOTO Juraj Lelkes to začína myslieť vážne: Najprv zmenil imidž a teraz dorazil na párty ako dvojča Delona!
d
žena.sk
10 NAJSEXI hercov Hollywoodu: Ktorým ženám patria ich neodolateľné telá? (FOTO)
Zuzana Kanócz (38)
Šoubiznis
FOTO VNÚTRI Zuzana Kanócz si konečne dala povedať: Zbavila sa vrabčieho hniezda a namiesto neho predviedla ešte väčší experiment!

TOTO v SuperStar ešte nebolo! Paľo Habera vybehol von za súťažiacou a spravil šokujúcu vec!

Habera vybehol von za Klárkou.

Toto v SuperStar ešte rozhodne nebolo. Na porotcu Paľa Haberu (55) sú všetci zvyknutí, že servítku pred ústa si rozhodne nedáva a nemá problém falošným spevákom povedať aj ozaj drsné veci. No keď sa na kastingu objavila životom skúšaná Klárka (17), spevák spravil po jej vystúpení niečo, čo doteraz v súťaži nikto nevidel.

„Mám 17 rokov, narodila som sa v Brne, žijem s babičkou. S babičkou žijem preto, lebo mamka mi zomrela, keď som mala štyri roky a ocko sa o mňa od piatich rokov starať nechcel a náš dedko zomrel, keď som mala 13,“ povedala v dokrútke Klárka. ,,To bolo najhoršie, bola pri tom, keď maminka skolabovala a ona jej ešte počas toho, ako ju odvážala sanitka, povedala, neboj, ja sa ti vrátim. Za 14 dní však umrela,“povedala jej babička. ,,Jej otec je problém... Pravdepodobne je bezdomovec, nemá záujem o rodinu,“ dodala.

Keď sa na kastingu objavila životom skúšaná Klárka (17), spevák spravil po jej vystúpení niečo, čo doteraz v súťaži nikto nevidel.
Keď sa na kastingu objavila životom skúšaná Klárka (17), spevák spravil po jej vystúpení niečo, čo doteraz v súťaži nikto nevidel.
Foto: tv markíza

Keď skromná Klárka predišla pred porotu, okamžite si všetkých získala svojím milým správaním, pokorou a krásou. A hoci nepredviedla výkon, z ktorého by padli na zadok, nakoniec postúpila. ,,Nie si úplne márna a hlavne chcem nas*ať tvojho otca v tejto chvíli,“zhodnotil ju Paľo Habera.

Keď Klárka vyšla, zaslzená sa hodila okolo krku svojej kamarátke, sestre svojho priateľa, ktorá tam prišla aj s malým synčekom. Vtedy ešte netušila, čo ju čaká. Odrazu vyšiel Habera a namieril si to rovno za ňou. Brunetka sa iba nechápavo pozerala. Porotcovský kat sa najprv milo prihovoril malému bábätku a potom Klárke.

,,Nemáš ľahký život. Skúsime to urobiť tak, aby to bolo dobré ďalšie týždne. Nájdi si dobrého človeka, ktorý ti poradí v rámci rytmu, to je najdôležitejšie, lebo plávaš v tom. Máš na to len mesiac, skús dať do toho všetko,“poradil jej pred všetkými spevák a ešte po jeho odchode z toho bolo milé dievča vo veľkom, no v pozitívnom šoku.

Anketa
Páčil sa vám výkon Klárky?
  • 86%
  • 3%
  • 11%
Ďakujeme

Váš hlas bol započítaný

ROZCÍTENÉHO HABERU NÁJDETE V NAŠEJ GALÉRII

Prečítajte si tiež:

    PlusTV