viac magazínov
Dusan pasek
VIDEO Pašek po 20 rokoch prehovoril o samovražde svojho otca: Takáto je podľa mňa pravda o jeho smrti!
Podarilo sa Ľubici Laššákovej napraviť módne faux pas?
Správy
Nová ministerka spôsobila trapas. Pozrite sa, ako ho vyriešila
Jožo Ráž ml.
Správy
Čo uškodilo mladému Rážovi: Odborník to povedal na rovinu
Novému premiérovi vypadol z vnútorného vrecka zaujímavý predmet.
Správy
VIDEO Pellegrinimu vypadol počas tlačovky z vrecka neznámy predmet: Bugár okamžite zbystril zrak!
Schumacher, Schumacherova, Schumacherovci
Schumacherovci prelomili desivé mlčanie o stave Michaela: Sme radi, že to chápete!
Marie Rottrová
Šoubiznis
FOTO Speváčka Marie Rottrová sa teda nezdá: Pred 80-kou si obliekla TAKÝTO dráždivý outfit!
Hatalová prekvapuje: Doma má klon porotcu SuperStar.
Šoubiznis
Speváčka Hatalová šokuje: Ja vlastne žijem s Ruppertom zo SuperStar!
kralovske rodiny
žena.sk
Vtedy a dnes: Najznámejší členovia kráľovských rodín neboli vždy takí nóbl! Aha, ako sa odhaľovala princezná Sofia! (Foto vnútri)
Cítite pulzujúcu bolesť v hlave a nič vás nebaví? Je načase spoznať svoju migrénu.
Zdravie
7 spôsobov ako zatočiť s migrénou. Naozaj vám pomôžu

TOTO v SuperStar ešte nebolo! Paľo Habera vybehol von za súťažiacou a spravil šokujúcu vec!

Toto v SuperStar ešte rozhodne nebolo. Na porotcu Paľa Haberu (55) sú všetci zvyknutí, že servítku pred ústa si rozhodne nedáva a nemá problém falošným spevákom povedať aj ozaj drsné veci. No keď sa na kastingu objavila životom skúšaná Klárka (17), spevák spravil po jej vystúpení niečo, čo doteraz v súťaži nikto nevidel.

„Mám 17 rokov, narodila som sa v Brne, žijem s babičkou. S babičkou žijem preto, lebo mamka mi zomrela, keď som mala štyri roky a ocko sa o mňa od piatich rokov starať nechcel a náš dedko zomrel, keď som mala 13,“ povedala v dokrútke Klárka. ,,To bolo najhoršie, bola pri tom, keď maminka skolabovala a ona jej ešte počas toho, ako ju odvážala sanitka, povedala, neboj, ja sa ti vrátim. Za 14 dní však umrela,“povedala jej babička. ,,Jej otec je problém... Pravdepodobne je bezdomovec, nemá záujem o rodinu,“ dodala.

Keď sa na kastingu objavila životom skúšaná Klárka (17), spevák spravil po jej vystúpení niečo, čo doteraz v súťaži nikto nevidel.
Keď sa na kastingu objavila životom skúšaná Klárka (17), spevák spravil po jej vystúpení niečo, čo doteraz v súťaži nikto nevidel.
Foto: tv markíza

Keď skromná Klárka predišla pred porotu, okamžite si všetkých získala svojím milým správaním, pokorou a krásou. A hoci nepredviedla výkon, z ktorého by padli na zadok, nakoniec postúpila. ,,Nie si úplne márna a hlavne chcem nas*ať tvojho otca v tejto chvíli,“zhodnotil ju Paľo Habera.

Keď Klárka vyšla, zaslzená sa hodila okolo krku svojej kamarátke, sestre svojho priateľa, ktorá tam prišla aj s malým synčekom. Vtedy ešte netušila, čo ju čaká. Odrazu vyšiel Habera a namieril si to rovno za ňou. Brunetka sa iba nechápavo pozerala. Porotcovský kat sa najprv milo prihovoril malému bábätku a potom Klárke.

,,Nemáš ľahký život. Skúsime to urobiť tak, aby to bolo dobré ďalšie týždne. Nájdi si dobrého človeka, ktorý ti poradí v rámci rytmu, to je najdôležitejšie, lebo plávaš v tom. Máš na to len mesiac, skús dať do toho všetko,“poradil jej pred všetkými spevák a ešte po jeho odchode z toho bolo milé dievča vo veľkom, no v pozitívnom šoku.

Anketa
Páčil sa vám výkon Klárky?
  • 87%
  • 3%
  • 10%
Ďakujeme

Váš hlas bol započítaný

ROZCÍTENÉHO HABERU NÁJDETE V NAŠEJ GALÉRII

Prečítajte si tiež: