viac magazínov
Dara videoklip Meszároš
Šarm
EXKLUZÍVNE: Sexi zajačik Dary Rolins prehovoril.TOTO prezradil o speváčke
V Česku je najpopulárnejšou bojovníčkou. Sandra Mašková naháňa súperkám strach v ringu aj v klietke a fanúšikov teší aj šteklivými fotografiami na sociálnych sieťach.
Sexi bojovníčka pobláznila Česko: Jej polonahé FOTO vás dostanú do kolien!
V Alabame popravili najstaršieho väzňa za posledných 40 rokov.
Správy
Popravili najstaršieho väzňa: Za tento skutok vyfasoval ihlu 83-ročný zločinec!
Róbert Bezák si celú záležitosť ohľadom kauzy okolo Béreša overoval.
Správy
Tvrdé slová Róberta Bezáka. Kňaz si servítku v citlivej téme pred ústa nedával
Gabriela Koukalová priťahuje trapasy jedna radosť.
Koukalová páli ostrými, pustila sa aj do trénera Kuzminovej: Je to zbabelec!
Kandráč má za sebou skúsenosť so zlodejmi.
Šoubiznis
Hudobníka Ondreja Kandráča okradli! Neuveríte, kde ho obrali o peniaze aj doklady!
Bieloruske tenistky.
FOTO Sexi súperky Sloveniek: Bieloruské tenistky zhodili šaty a ukázali, čo nosia pod dresmi!
U Mirky Kalisovej sme zvyknutí na takýto účes, ktorý jej veľmi pristane.
Šoubiznis
FOTO VNÚTRI Najšokujúcejší záber Mirky Kalisovej: Ľudia absolútne nechápu, čo to so sebou porobila!
Švédskeho dídžeja a producenta Aviciiho našli mŕtveho v Ománe.
Správy
PRÁVE TERAZ Zomrel svetoznámy DJ Avicii!

Šóošovej panický záchvat v priamom prenose Telerána! Chytila si ústa a iba ledva lapala po dychu! Po pár sekundách zapli reklamu!

Dnešné Teleráno sa venovalo téme špargľa. Kuchár v kuchynke pripravoval dobroty z tejto zdravej zeleniny a moderátorka Lenka Šóošová neodolala. Stačilo však pár minút a v štúdiu nastala panika!

V priamom prenose Telerána sa za roky stali už rôzne nepredvídateľné veci. Moderátori sa viackrát zakoktali, nestihli zastaviť rozohneného hosťa či z úst im vyšlo niečo, čo vlastne ani vôbec povedať nechceli. Romanovi Juraškovi sa dokonca raz podaril trapas ako hrom, keď počas súťaže Vstávaj a vyhraj vytočil telefónne číslo diváka a namiesto toho, aby slúchadlo položil vedľa, on omylom zavesil. Vtedy dostala Lenka Šóošová záchvat smiechu a nevedela sa prestať smiať.

Lenka zažila v Teleráne krušné chvíle.
Lenka zažila v Teleráne krušné chvíle.
Foto: TV Markíza

Dnes ráno mohli diváci vidieť Lenku pri divadielku opäť. Kuchár totiž pripravoval chutné jedlo zo sezónnej špargle. Pristúpila k nemu aj Šóošová a zisťovala o tejto zdravej zelenine čo najviac. ,,Keď si kúpite špargľu od domáceho pestovateľa, pokojne ju nemusíte ani šúpať a rovno ju môžete zjesť aj so šupkou," dozvedela sa Lenka, ktorá špargľu prepolila na polovicu a odhryzla si. ,,Chutí to ako čerstvý hrášok," povedala a dala ochutnať aj kolegovi Romanovi Juraškovi. V tom si zajedla aj niečo iné a olízla nôž. ,,Preboha, ja si necítim jazyk! Nemôžem ani rozprávať, ja nemôžem moderovať! To hrozne páli!"začala robiť paniku Lenka a urýchlene sa postavila za Romana a držala si ústa. ,,Ja som tým nožom krájal chilli,"reagoval kuchár. Lenka si naďalej držala ústa a stála v úzadí. Dokonca aj redaktorka, ktorá sa ráno venuje celoranke, ostala v šoku a pýtala sa jej, či je v poriadku. ,,Tak aj toto prináša priamy prenos," povedal Juraško a tvorcovia radšej urýchlene pustili reklamu.