Tip redakcii
Podozrivé finále Miss Universe SR: TOTO sú dôkazy, že víťazky boli už vopred dohodnuté!
Tip redakcii Diskusia ()
Tip redakcii
Dagmar Havlová
Správy
Dagmar Havlová prežíva obrovskú bolesť: Oplakáva smrť veľmi blízkeho človeka!
Generálny prokurátor Jaromír Čižnár
Správy
 aktualizované
PRÁVE TERAZ Čižnár sa opäť rozohnil! Veď z toho bučí, že chcú obtiahnuť štát
Niektorí seniori sa nevedia sami najesť, treba im so všetkým pomáhať.
Rady a tipy
Čo sa deje za dverami starobinca: Naša redaktorka sa tam zamestnala ako opatrovateľka, aby to zistila
prezidenti
FOTO Chorvátska prezidentka opäť strhla na seba všetku pozornosť: Pozrite, čo si dovolila počas finále MS vo futbale
Peter Sagan
FOTO Pravá tvár Petra Sagana na Tour de France: Takéto správanie by ste od neho možno ani nečakali!
Mária Bartalos práve dovolenkuje.
Šoubiznis
FOTO Po tajnej svadbe medové týždne! Hviezda markizáckych Oteckov si užíva v exotickej Afrike
Patrí k najlepšie obliekajúcim sa ženám nášho šoubiznisu, no vždy pôsobí krehko a nevinne. Mária však vie byť aj pekelne sexi a svoje dokonalé telo predviedla aj na svojom Instagrame.
EMMA
Mária Čírová sa ukázala v inom svetle: TAKÚTO fotku sme od nej nečakali!
otec
Wanda.sk
Hľadáte ideálneho otca pre svoje dieťa? Zverokruh vám napovie
futbal, fanúšička
Šarm
Sexi prezidentka, porno nevesta a simulant – pohľad na majstrovstvá sveta aj pre tých, ktorí futbal bežne nesledujú

Podozrivé finále Miss Universe SR: TOTO sú dôkazy, že víťazky boli už vopred dohodnuté!

Víťazka bola už vopred jasná!

Slovensko v sobotu večer spoznalo vo veľkom finále Miss Universe SR 2017 novú kráľovnú krásy. Tou sa v krásnych priestoroch Bratislavského hradu stala 19–ročná Vanessa Bottánová. Po vyhlásení výsledkov však v sále nastal poriadny ruch. Nie však preto, že by si korunku nezaslúžila. Viacerí si totiž všimli jednu podstatnú vec, ktorá dala jasne najavo, že víťazky boli dohodnuté už dávno pred prenosom!

Celý prenos Miss Universe SR, ktorého hlavným mediálnym partnerom bol mesačník Emma patriaci do nášho vydavateľstva News and Media Holding, začal dokrútkou z kastingov a z následného vyraďovania krások, ktoré sa konalo ešte v lete v Rajeckých Tepliciach. Dokrútka pozostávala z toho, ako riaditeľka súťaže Silvia Lakatošová oznamuje dievčatám dve slová - postupuješ alebo nepostupuješ.

A práve v tejto časti sa všetko točilo iba okolo dvoch dievčat. Víťazky Vanessy a Patrície Budaiovej, ktorá skončila tretia. Obe snímala kamera, ako vystupujú v dokrútke z auta a následne aj povedali, prečo sa prihlásili do súťaže. No tam sa to ani zďaleka neskončilo. Lakatošová začala následne hovoriť v rýchlosti mená dievčat a opakovať slová postupuješ, nepostupuješ. Až kým nepovedala meno Patrícia.

Kým ostatné dievčatá nedostali žiadny priestor, brunetka sa odrazu opäť objavila v dokrútke, ako plače od radosti, že postúpila a následne asi tri minúty hovorila do kamery o tom, ako budú na ňu doma všetci hrdí. A potom prišla na rad ďalšia. Vanessa! ,,Slovákom by som chcela ukázať, že Misska nie je len o kráse, ale určite by malo mať dievča aj niečo v hlave,“ dostala priestor v úvodnej dokrútke blondínka.

Kamera sa následne opäť dostala k bazénu, kde Silvia oznamovala dievčatám dobré a zlé správy a Vanesse povedala: ,,Nepostupuješ!“ Blondínka ostala poriadne sklamaná, no potom prišlo ďalšie prekvapenie. Keďže na konci výberu bolo iba 11 dievčat, Lakatošová dala vyradeným kráskam ešte malú nádej. A hádajte, koho vzala? Samotnú víťazku! Že by náhoda, že to bolo postrihané presne z dvoch dievčat, ktoré sa na konci tešili z víťazstiev?

A tiež náhoda, že blondínka, ktorá smútila, že nepostúpila a následne sa do dvanástky predsa len dostala, nakoniec vyhrala prvé miesto? A podozrivé nebolo len to... Podľa našich informácií bola favoritkou poroty kráska s číslom 2, Patrícia Körössyová, ktorá však nezískala ani len tretie miesto. Išlo teda skutočne iba o takú dobrú náhodu a porota, ktorá rozhodovala počas priameho prenosu, zvolila presne tie dve, ktoré boli jediné zostrihané v úvodnej dokrútke?

Víťazka bola už vopred jasná!
Víťazka bola už vopred jasná!
Foto: Tony Štefunko

DÔKAZY NÁJDETE TU:

    PlusTV