Ruský novinár si podal vlastných hokejistov: Dourážal pri tom aj Slovákov!
Ruský novinár si podal vlastných hokejistov: Dourážal pri tom aj Slovákov!
FOTO Ups, tak toto je sila! 15-ročná krasokorčuliarka ukázala viac, ako chcela!
FOTO Ups, tak toto je sila! 15-ročná krasokorčuliarka ukázala viac, ako chcela!
Mládež natočila zamestnancov firmy, ako si to rozdávajú priamo na pracovisku.
Správy
VIDEO Zamestnanci známej firmy si to bez hanby rozdali priamo na pracovisku: Svoj čin TRPKO oľutovali
ilustračná foto
Správy
Znásilnil a zabil iba šesťročné dievčatko: Súd vyniesol rozsudok, ľudia búrlivo reagujú!
(ilustračné foto)
Správy
Hasič chcel vytiahnuť muža z horiaceho domu: Ten ho napadol iba pre to, lebo ho zobudil
Celebrity V siedmom nebi ukazujú druhú tvár!
Šoubiznis
Celebrity V siedmom nebi ukazujú aj svoju druhú tvár: Hantuchová s rýľom a Sisa ako robotník!
Prinášame šoubiznisové novinky a pikošky zo života domácich a zahraničných celebrít, ktoré sa udiali za posledný týždeň.
Šoubiznis
ŠOUBIZNIS V KOCKE! O čo ste prišli za posledný týždeň: Rozchod markizáckeho páriku a prvé slová manželky neverného Bičana!
Herečka Greppelová šokuje: Po rozchode s Tomášom Palonderom sa zasnúbila! (FOTO)
žena.sk
Herečka Greppelová šokuje: Po rozchode s Tomášom Palonderom sa zasnúbila! (FOTO)
VIDEO Ďalší trapas RTVS: Pozrite, čo stváral moderátor pri rozhovore s Kuzminovou!
VIDEO Ďalší trapas RTVS: Pozrite, čo stváral moderátor pri rozhovore s Kuzminovou!

Podozrivé finále Miss Universe SR: TOTO sú dôkazy, že víťazky boli už vopred dohodnuté!

Slovensko v sobotu večer spoznalo vo veľkom finále Miss Universe SR 2017 novú kráľovnú krásy. Tou sa v krásnych priestoroch Bratislavského hradu stala 19–ročná Vanessa Bottánová. Po vyhlásení výsledkov však v sále nastal poriadny ruch. Nie však preto, že by si korunku nezaslúžila. Viacerí si totiž všimli jednu podstatnú vec, ktorá dala jasne najavo, že víťazky boli dohodnuté už dávno pred prenosom!

Celý prenos Miss Universe SR, ktorého hlavným mediálnym partnerom bol mesačník Emma patriaci do nášho vydavateľstva News and Media Holding, začal dokrútkou z kastingov a z následného vyraďovania krások, ktoré sa konalo ešte v lete v Rajeckých Tepliciach. Dokrútka pozostávala z toho, ako riaditeľka súťaže Silvia Lakatošová oznamuje dievčatám dve slová - postupuješ alebo nepostupuješ.

A práve v tejto časti sa všetko točilo iba okolo dvoch dievčat. Víťazky Vanessy a Patrície Budaiovej, ktorá skončila tretia. Obe snímala kamera, ako vystupujú v dokrútke z auta a následne aj povedali, prečo sa prihlásili do súťaže. No tam sa to ani zďaleka neskončilo. Lakatošová začala následne hovoriť v rýchlosti mená dievčat a opakovať slová postupuješ, nepostupuješ. Až kým nepovedala meno Patrícia.

Kým ostatné dievčatá nedostali žiadny priestor, brunetka sa odrazu opäť objavila v dokrútke, ako plače od radosti, že postúpila a následne asi tri minúty hovorila do kamery o tom, ako budú na ňu doma všetci hrdí. A potom prišla na rad ďalšia. Vanessa! ,,Slovákom by som chcela ukázať, že Misska nie je len o kráse, ale určite by malo mať dievča aj niečo v hlave,“ dostala priestor v úvodnej dokrútke blondínka.

Kamera sa následne opäť dostala k bazénu, kde Silvia oznamovala dievčatám dobré a zlé správy a Vanesse povedala: ,,Nepostupuješ!“ Blondínka ostala poriadne sklamaná, no potom prišlo ďalšie prekvapenie. Keďže na konci výberu bolo iba 11 dievčat, Lakatošová dala vyradeným kráskam ešte malú nádej. A hádajte, koho vzala? Samotnú víťazku! Že by náhoda, že to bolo postrihané presne z dvoch dievčat, ktoré sa na konci tešili z víťazstiev?

A tiež náhoda, že blondínka, ktorá smútila, že nepostúpila a následne sa do dvanástky predsa len dostala, nakoniec vyhrala prvé miesto? A podozrivé nebolo len to... Podľa našich informácií bola favoritkou poroty kráska s číslom 2, Patrícia Körössyová, ktorá však nezískala ani len tretie miesto. Išlo teda skutočne iba o takú dobrú náhodu a porota, ktorá rozhodovala počas priameho prenosu, zvolila presne tie dve, ktoré boli jediné zostrihané v úvodnej dokrútke?

Víťazka bola už vopred jasná!
Víťazka bola už vopred jasná!
Foto: Tony Štefunko

DÔKAZY NÁJDETE TU:

Odporúčame