viac magazínov
Galavečer OTO  2018
Šoubiznis
ONLINE Slávnostný galavečer OTO 2018 sa začal: Prvú sošku získala kapela IMT Smile, Sajfa moderuje prvýkrát bez Adely!
Sexi slovenskú cyklistku rieši celý svet: Nahé FOTO, ktoré ste ešte nevideli!
Sexi slovenskú cyklistku rieši celý svet: Nahé FOTO, ktoré ste ešte nevideli!
Novým šéfom vlády má byť Peter Pellegrini.
Správy
Budúci premiér Peter Pellegrini už zostavuje vládu. Toto sú NOVÍ ministri
Peter Sagan
FOTO Sagan penil ako zmyslov zbavený aj zaskočil všetkých: Od ko*otov po psa, ktorý ne*erie
Robert Fico bude naďalej šéfom vládneho Smeru-SD.
Správy
Fico rozhodne neodíde s dlhým nosom. TOTO všetko si bude môcť dopriať
Príliš krátke: Hudáková partnerka odhalila stehná.
Relax
Prví nahodení hostia na gala OTO
Príchod hostí na galavečer OTO 2018.
Šoubiznis
Príchody na galavečer OTO 2018 poznačil obrovský škandál: Na speváka Martina Jakubca vybehol neznámy mladík s vibrátorom v ruke!
Vibrátor: Martin Jakubec sa stal obeťou zabávača. Erotickú pomôcku mu strčil do tváre.
Ľudia
Prvé výtržnosti! Pred budovou Slovenského národného divadla vyčíňal muž s vibrátorm
Trapasy: Niektoré celebrity nevedia ako na to.
Ľudia
Nepochopiteľné! Takto sa celebrity dorichtovali v minulosti na galavečer OTO

Paľo Habera to povedal narovinu: Takto okomentoval celé MS v hokeji! Na vine nie sú naši chlapci, ale títo!

Obdobie, keď hokej v čase Majstrovstiev sveta spájal celé Slovensko a ľudia povzbudzovali ako draci, sú už, očividne, dávno za nami. Chlapcom na ľade sa jednoducho nedarí a na niekdajšie naše úspechy dnes už iba s nostalgiou spomíname. A takto celú situáciu vníma spevák a hokejový fanúšik Paľo Habera (55).

Paľo Habera to vidí takto. ,,Ja viem, som len spevák a v týchto dňoch žije na Slovensku 5 miliónov trénerov a kritikov našej hokejovej repre. Jasné, že aj ja patrím medzi nich. Tu je môj názor na celú situáciu okolo úrovne nášho hokeja a týka sa to nielen tohto športu. V prvom rade - NEODSUDZUJME NAŠICH HOKEJISTOV, ktorí nás včera reprezentovali za to, ako hrajú!!! Príčiny úpadku nášho hokeja nezapríčinili títo chalani, ale ľudia, ktorí mali napríklad pred 15 rokmi, keď sa vyhral titul, jedinečnú možnosť zlanáriť a na základe vtedajšej eufórie z toho neskutočného úspechu vychovať ďalšiu perfektnú generáciu nových šikovných Šatanov, Bondrov atď. A aj postaviť nové štadióny a investovať do výchovy nových trénerov a talentov," rozhorčuje sa Habera na sociálnej sieti.

Postupová matematika: Ako to vyzerá so slovenskými šancami? Budete prekvapení!

Partnerka kouča Cígera sa s tým nepárala: Poriadne naložila našej hokejovej elite

,,To sa nestalo a mňa to vlastne ani neprekvapuje. V krajine, kde sme si napríklad za 30 rokov neboli schopní postaviť diaľnicu (lebo každá nová partia politikov, ktorí sa po každých voľbách dostane k moci, si najprv potrebuje nakradnúť), tak v tejto krajine - úroveň športu a výchova mládeže naozaj nie je na programe dňa. Je mi našich ľúto, keď vidím okolo nich lietať a v plnej rýchlosti si nahrávať a tešiť sa z tejto krásnej hry iné mužstvá. Bohužiaľ, našich to nikto lepšie nenaučil. Možno tu je pár šikovných trénerov - nadšencov, ktorí sa zadarmo snažia nájsť a vychovať dobrých športovcov, ale na prepracovaný systém výchovy mládeže v krajinách ako je Švédsko, Kanada atď ani zďaleka nemáme. V týchto krajinách už od malička učia deti všetkým hokejovým základom, ktoré sa úplne zautomatizujú a keď z nich vyrastú ozajstní hokejisti, tak chlapci už neriešia základné nedostatky, ktoré dnes vidíme u našich hráčov. Tam už potom len riešia, akým systémom hrať proti rôznym súperom. Čítal som, že príčinou je to, že hráči NHL odmietli reprezentovať. Preboha, veď my už v NHL pomaly ani nikoho nemáme a z tých desiatich je polovica zranená po sezóne, pár ich čaká na zmluvu a nechcú riskovať zranenie, pár je ich starších a dvaja asi odmietli. Toto je ako argument nášho neúspechu úplná kravina. Ale našim fandím, lebo viem, že idú na maximum svojich schopností. No a snáď konečne niekto tam hore pochopí, že už je naozaj 10 minút po 12-tej!! DRŽÍM VÁM CHLAPCI PALCE!!" dodal Pali.

Slovenskí hokejisti nehrajú na MS zadarmo. Koľko zarobia vás asi prekvapí

Hudáček po debakloch úplne bez servítky: Čo ste čakali? Pätnásť rokov je náš systém na prd

Viac na Pluska.sk: