Tip redakcii
Obrovské komplikácie Hargašovej po prílete z USA na Slovensko: Nevinná akcia sa zmenila na poriadnu drámu, zasahovať musel televízny štáb!
Tip redakcii Diskusia ()
Tip redakcii
František spravil to najhoršie čo v búrke spraviť mohol. Ukryl sa sám pod strom s dáždnikom nad hlavou. Blesk, ktorý do neho udrel ho na mieste usmrtil.
Krimi
Zúrivá BÚRKA v Nitre pripravila Františka (†36) o život: Prečo sa ukrýval pred BLESKAMI pod STROMOM?!
Predvolebnú kampaň si prezident Andrej Kiska hradil sám.
Správy
Kiska opäť v problémoch. Až doteraz zatajoval TÚTO podstatnú informáciu!
Saganove ženy.
FOTO Saganove úlety šokovali verejnosť: Žena v starobinci, žije s blondínkou a teraz prišiel PORIADNY ŠOK!
Ministerka pôdohospodárstva Gabriela Matečná dnes bude čeliť pokusu o odvolanie.
Správy
Odvolávanie Matečnej sa konečne skončilo: TAKTO rozhodli poslanci!
Mokráňová, Weissová, Oršulová
FOTO Weissova sexi manželka sa odviazala v raji: Zhodila šaty, spoločnosť jej robila známa tvár z televízie!
Wanda.sk
Vedci odhalili desivú skutočnosť: V TOMTO znamení je narodených najviac sériových vrahov
Sestry Nízlové sa vedia poriadne odviazať. Veronika (32) a Daniela (32) sú na hudobnej scéne už niekoľko rokov. Pamätáme si ich ešte ako dievčatá, ktoré spievali o láske: ,,Aký budeš aký, čmáraš na pijaky a nenávidíš podrazy," kto by si nepamätal tento refrén.
EMMA
Twiinsky pobláznili celý internet: Túto fotografiu naozaj nepochopíte
kone, reportérka, splašený kôň
Šarm
VIDEO: Odvážna reportérka zastavila splašeného koňa vlastným TELOM. To, čo nasledovalo potom, nikto nečakal
Barbora Bakošová (vľavo) a Jeanette Borhyová.
Šoubiznis
FOTO VNÚTRI Najpikantnejší záber finalistky Miss: Modelka zverejnila záber, na ktorom je úplne nahá!

Obrovské komplikácie Hargašovej po prílete z USA na Slovensko: Nevinná akcia sa zmenila na poriadnu drámu, zasahovať musel televízny štáb!

Moderátorke na pódiu pomohla jej kolegyňa Karin Majtánová.

Iba deň a pol. Presne toľko sa zdržala Jarmila Lajčáková Hargašová (50) na Slovensku pri svojej ostatnej návšteve v rodnej krajine, kam si odbehla kvôli pracovným povinnostiam z ďalekého New Yorku. Jej príchod bol však do poslednej chvíle ohrozený.

Sympatická moderátorka žije momentálne v New Yorku, kam sa na rok presťahovala spoločne so svojím manželom Miroslavom Lajčákom, ktorý vo „Veľkom jablku“ zastáva funkciu predsedu 72. Valného zhromaždenia OSN. Na Slovensko tak chodí len vo výnimočných prípadoch, akým bolo okrem iného aj nakrúcanie a moderovanie benefičného večera s názvom Noc nádejí, ktorý diváci uvidia na televíznych obrazovkách RTVS dnes večer.

Ten však musela zvládnuť aj s nečakanými komplikáciami. „Prišla som na deň a pol. Kvôli takejto akcii by sa však oplatilo prísť aj pešo. Je mi len ľúto, že som to takto celé skomplikovala,“ povedala nám Jarka, ktorá ledva rozprávala, keďže jej dva dni pred letom úplne odišiel hlas.

Moderátorke na pódiu pomohla jej kolegyňa Karin Majtánová.
Moderátorke na pódiu pomohla jej kolegyňa Karin Majtánová.
Foto: Tony Štefunko

„Bola som trošku chorá už v Amerike, ale mala som pocit, že je to už lepšie. Let mi však, samozrejme, nepomohol, a tak som po prílete úplne prišla o hlas. Dokonca som preto nemoderovala ani úvodný vstup spred Bratislavského hradu, pretože som nedokázala povedať ani slovo. Musím priznať, že také niečo sa mi za 25 rokov ešte nestalo,“ sypala si popol na hlavu moderátorka. Tej musela pre jej indispozíciu prísť pomôcť Karin Majtánová.

„Mrzí ma, že som to skomplikovala aj celému štábu. Karin museli zavolať večer pred prenosom a jednotlivé moderovania sme si rozdelili, aby sa to trošku rozložilo. Mám v sebe rôzne antibiotiká, hydrokortizóny a kalciovky,“ dodala sklamane Jarka, ktorá hneď na ďalší deň letela naspať do Ameriky, kde na ňu už čakala dcéra Lara.

„To bola ďalšia komplikácia, pretože je manžel odcestovaný, potrebovala som k nej niekoho zohnať. a tak ju musela prísť strážiť jedna moja kamarátka až z Washingtonu,“ uzavrela.

Prečítajte si tiež:

    PlusTV