Tip redakcii
Obľúbená tvár Inkognita Vlado Voštinár šokuje: Vyhorel som, s moderovaním končím!
Tip redakcii Diskusia ()
Tip redakcii
Sagan v cieli 13. etapy.
FOTO Sagan po heroickom víťazstve v cieli 13. etapy nešetril záhadnými gestami: Najväčší šok zažil pred tímovým autobusom!
Nebude to prechádzka ružovou záhradou! Informácia o rozchode cyklistu Petra Sagana (28) s manželkou Katkou šokovala celé Slovensko. Idylka o šťastnom páre tak skončila po tom, čo jazdec tímu Bora – Hansgrohe priamo počas Tour de France, zavesil na facebook status o rozpade vzťahu. Zdá sa, že rozvod je na spadnutie, preto z okolia cyklistu už prenikajú správy o tom, že boj o niekoľko miliónový majetok bude poriadne ostrý. Pozrite, o čo všetko môže ísť v jeho rozvode.
Rozchod Petra Sagana s manželkou Katkou naberá grády: Začala sa drsná bitka o milióny. O TOTO všetko ho môže pripraviť!
Katka Saganova bola pred ohláseným rozchodom nevídane aktívna na sociálnych sieťach
Relax
Užíva si život a Marlona! Pozrite sa, aké príspevky dávala Katka Saganová na sociálne siete tesne pred rozchodom
Rozchod Petra Sagana s manželkou Katkou je témou číslo jedna. Podľa informácii z okolia slovenského cyklistu však už dvojica spolu nežije niekoľko týždňov. Aj to preto nerobí nášmu jazdcovi na Tour de France žiadny problém „hodiť očko“ po krásnych ženách, ktoré sa obšmietajú v zákulisí slávnych pretekov.
Sagan to bez manželky rozbalil vo veľkom štýle: Tieto FOTO hovoria za všetko!
Máriu dnes pochovali v obci Horné Mýto.
Krimi
Emotívny POHREB Márie († 40) dobodanej 20 ranami: Tvár zavraždenej dcéry hladila matka do poslednej chvíle
Z Emmy vyrástla poriadna sexi kosť.
Šoubiznis
FOTO VNÚTRI Mladá slovenská speváčka opäť vystrkuje rožky: Bradavky v hlavnej úlohe!
Gizka Oňová s manželom
Šarm
Gizka Oňová sa doma poriadne zapotí! Televízna svokra prezradila, čo od nej manžel vyžaduje
žralok, Gwyneth Paltrow
Šarm
Biely ŽRALOK na Malorke! Do mora v okolí obľúbeného letoviska celebrít priplával najnebezpečnejší morský predátor
Alica Takáčová bola dramaturgička a zakladateľka populárnej relácie Zlatá brána.
Správy
Veľmi smutná správa: Zomrela zakladateľka legendárnej relácie Zlatá brána!

Obľúbená tvár Inkognita Vlado Voštinár šokuje: Vyhorel som, s moderovaním končím!

Voštinár sa netají tým, že možno už o rok zavesí svoje povolanie na klinec.

Obľúbený moderátor Vlado Voštinár (54) pomáha divákom JOJ-ky pri výbere nového bývania alebo ich zabáva v relácii Inkognito. V médiách sa pohybuje už neuveriteľných 20 rokov a hoci by si diváci mysleli, že ho práca baví a napĺňa, sú na omyle. Jojkár šokuje vyhlásením, že moderovania má už po krk.

Hoci je Vlado Voštinár na obrazovke už niekoľko rokov, nikdy netúžil byť v médiách. Osud mu to však zariadil tak, že sa z neho stal úspešný a pomerne žiadaný moderátor viacerých projektov. Začínal v trnavskom rádiu, odkiaľ sa pomerne rýchlo dostal do Fun rádia a neskôr sme ho vnímali už aj na obrazovke. Moderoval niekoľko súťažných relácií vo verejnoprávnej televízii a neskôr bol verný už len JOJ-ke.

Momentálne sa nám prihovára zo zábavnej relácie Inkognito, ktorá tento rok zvíťazila aj v televíznej ankete OTO, či z Nového bývania. To je tiež u divákov veľmi populárne. Kučeravému moderátorovi jednoducho vždy išla karta a nikdy nemal núdzu o prácu. Dnes však šokujúco priznáva, že by moderovanie už rád zavesil na klinec. Myslí to naozaj vážne?

Inkognito: Voštinárovo Inkognito i s jeho hosťami diváci milujú.
Inkognito: Voštinárovo Inkognito i s jeho hosťami diváci milujú.
Foto: tv joj

„Dvadsať rokov byť na scéne, to už je dosť a čoraz častejšie sa pohrávam s myšlienkou, že skončím. Mám rád, keď je muž činu a keď povie, že niečo urobí, tak to aj urobí. A toto je aj vo mne. Čiže, keď na mňa príde rozhodnutie a poviem, že stačí, tak bude stačiť a všetkým sa poďakujem. Aj keď ľudia okolo mňa sa ma pýtajú, či mi náhodou nepreskakuje, ale ja to tak už cítim. Pokojne by sme to mohli nazvať aj syndróm vyhorenia, i keď nepoznám ten pocit. Ale ak je to únava a človek cíti, že boli časy, keď to všetko išlo lusknutím prstov a teraz sa človek už len trápi, tak toto všetko sa už u mňa objavuje. Ale musím povedať, že stále robím veci tak, aby to nebolo na mne vidno,“priznal nám Voštinár.

Moderátor si bol totiž vedomý, že svoje povolanie nebude môcť robiť do dôchodku, a tak už niekoľko rokov myslel aj na zadné dvierka. „Nie som žiadny veľký podnikateľ, ale mám areál v Trenčianskych Tepliciach, ktorý si zveľaďujem, venoval som mu naozaj veľa energie, a keď tam už teraz prídem, tak mi je tam veľmi dobre. A tam si viem predstaviť, že si na polovičný plyn budem užívať svoju ďalšiu etapu života. Odísť z tohto biznisu nebude pre mňa krvavé ani katastrofálne, pretože už nebudem mať ani žiadne existenčné problémy. Ja keď si o rok poviem, ďakujem, stačí, tak jednoducho stačí,“uzavrel Voštinár, ktorý svojím odchodom zo svojho postu určite mnohých zarmúti.

Nové bývanie: Rovnako aj jeho relácia o bývaní je populárna.
Nové bývanie: Rovnako aj jeho relácia o bývaní je populárna.
Foto: tv joj

Prečítajte si tiež:

Máte radi moderátora Vlada Voštinára? Napíšte nám do diskusie pod článkom.

    PlusTV