viac magazínov
Vadala mal mať s exposlancom Mosta-Híd firmu v Chorvátsku.
Správy
ŠOKUJÚCE odhalenie: Tento známy politik chcel s Vadalom stavať rezort v Chorvátsku!
Módna stylistka Andrea Ziegler si posvietila na to, ako sa nahodili Pellegriniho ženy.
Správy
Módna stylistka si posvietila na naše ministerky. Ktorá obstála najlepšie?
Pacientka musela na operáciu čakať 3 mesiace. Povedali jej, že nemajú sestry. Ilustračné foto
Rady a tipy
Zúfalstvo pacientky po skúsenosti v štátnej nemocnici: Na TOTO platím odvody?
Polícia zadržala muža až po ukončení pochodu. (Ilustračné foto)
Správy
Dráma na Tichom pochode v Bratislave: Polícia zadržala muža so zbraňou!
Manželka Federera
FOTO Slovenska manželka Federera vyrazila na pláž: Pred rokom pneumatika a teraz... Mirka, preboha, čo so sebou robíš?
Karen McDougal (46) mala podľa vlastných tvrdení s Trumpom milenecký pomer celých 10 mesiacov. Všetko sa začalo len niekoľko týždňov po tom, čo Melania Donaldovi porodila syna Barrona.
Správy
VIDEO Nechránený sex päťkrát mesačne, za ktorý chcel Trump platiť: Playmate prehovorila o divočine s Donaldom, Melanii odkazuje – PREPÁČ!
Šťastná rodinka je už minulosťou.
Šoubiznis
Edita Bičanová po nechutných slovách svojho manžela: Keby chcem, podám na teba trestné oznámenie!
Cmorík
EMMA
Peter Cmorík a Daniela Lovlin sú už rodičmi: Toto sú ich dva malé poklady!
Manželský život jej prospieva.
Šoubiznis
FOTO Danica Nejedlá opäť šokovala výzorom: Tak ale TOTO?

Naša stratená a zabudnutá misska z roku 1998: Až teraz sa o nej dozviete to, čo nikto netušil! Pred rokmi sa stalo toto...

Hoci bývalé missky ako Andrea Verešová, Ivana Christová, Silvia Lakatošová sú dodnes všetkým veľmi dobre známe, iné, ktoré tiež vyhrali korunku krásy pred rokmi, akoby zmizli z povrchu zemského. Medzi takými je aj Miss Slovenskej republiky 1998 Zuzana Fábryová (38). Čo je s ňou dnes a čo ste o nej doteraz vôbec netušili?

Nádherná Zuzka Fábryová získala titul Miss Slovenskej republiky v roku 1998. Po tomto víťazstve sa jej začali ponuky len tak kopiť a po boku odborníka na krásu Jozefa Oklamčáka dokonca odišla na čas do slnečného Miami, kde z nej bol každý doslova hotový. Málokto však vie, že táto krásna blondínka sa môže pýšiť aj niečím oveľa iným ako len korunkou zo súťaže Miss.

,,Z doteraz všetkých mojich 25 víťaziek miss ako jediná Zuzana Fábryová uspela v svetovej súťaži Top Model Of The World a získala tam v roku 1999 prvé miesto. Podarilo sa jej to ako jedinej z pomedzi všetkých missiek. Je to naozaj veľký úspech," zaspomínal si na krásku Jozef Oklamčák. Blondínka v tej dobe patrila k neuveriteľným kráskam a dokonca sa stretla aj s top modelkou Claudiou Schiffer. Kariéru modelky však zavesila na klinec. Dôvod? Zaľúbenosť. Zuzana bola totiž v čase, ako vycestovala do Miami zamilovaná do svojho priateľa a práve pre neho sa rozhodla pre rodinný život. A z dnešného pohľadu sa zrejme rozhodla správne. Za svoju lásku sa nakoniec vydala, majú spolu krásne deti, deväťročnú Zuzku a ročného Peťka a dodnes sú spolu šťastní.

Zuzana Fábryová - MISS SLOVENSKEJ REPUBLIKY 1998. Finále sa konalo v Spišskej Novej Vsi v priamom prenose STV. V porote okrem Jozefa Oklamčáka sedela aj MISS ČESKOSLOVENSKO 1989 Ivana Christová a jednou s finalistiek bola aj sestra Silvii Šuvadovej Andrea. Zuzana Fábryová sa neskôr stala víťazka svetovej súťaže modeliek TOP MODEL OF THE WORLD 1999. Finále sa konalo vo Frankfurte nad Mohanom. Okrem toho získala aj čestný medzinárodný titul MISS UKRAJINY - ZLATÁ FORTUNA 1999.

Čítajte viac