Tip redakcii
Najprv Kramár vysvetľoval rozvod a teraz vyšlo najavo niečo oveľa horšie! Najdôležitejšia žena v jeho živote bojuje s rakovinou prsníka!
Tip redakcii Diskusia ()
Tip redakcii
1988: Princezná Diana drží v náručí princa Harryho.
Relax
Princezná Diana ovplyvnila kráľovskú svadbu viac ako by ste si mysleli: 6 detailov, z ktorých ju bolo cítiť
Andrej Kiska chce viac o svojich plánoch povedať ku koncu roka.
Správy
Kiska o svojich plánoch: Týchto ľudí chce mať aj naďalej po svojom boku
Lucia Javorčeková
FOTO Sexi slovenská cyklistka sa odviazala: Svoje nahé megaprsia ukázala celému svetu!
Zarezané rozkroky sexi športovkýň vás rozpália: Priliehavý odev odtajnil celému svetu úplne všetko!
FOTO Zarezané rozkroky sexi športovkýň vás rozpália: Priliehavý odev odtajnil celému svetu úplne všetko!
Koaličná rada v Parlamente Slovenskej Republiky.
Správy
Bugár to povedal na plné ústa: Ministerka vnútra Saková vie, kto bude NOVÝM policajným prezidentom!
Kráľovná Alžbeta, svadba Meghan Harry
Šarm
Ďalšie FOTO zo svadby: Všetci hostia si dali na outfitoch záležať, ale kráľovná zatienila aj Victoriu Beckham
Finančník Patrik Tkáč prekvapil zmeneným imidžom.
Šoubiznis
MÓDNA POLÍCIA z muzikálu Bambuľka: Radikálne zmenený milionár Tkáč či Haasová v oranžových pančuchách!
Predstavte si, pred svadbou princa Harryho (33) a Meghan Markle (36) ich vyvenčila už pri dvoch iných príležitostiach! Čo nemala po nedávnom pôrode čas na nákupy?
EMMA
Trucujúca Kate Middleton: Na svadbu Meghan prišla v starých šatách
meg
žena.sk
Na prvý pohľad jednoduchá! Všimli ste však Meghaninu vlečku? Zväčšite si svadobnú fotku, čo tam má! (FOTO)

Najprv Kramár vysvetľoval rozvod a teraz vyšlo najavo niečo oveľa horšie! Najdôležitejšia žena v jeho živote bojuje s rakovinou prsníka!

Kramár je tvárou Avon pochodu za zdravé prsia roky, tentoraz sa ho to však bytostne dotýka.

Okolo Maroša Kramára (59) bolo na konci minulého roka poriadne rušno. Na verejnosť totiž prenikli informácie, že s manželkou Natašou (49) prežívajú krízu a vyzerá to na rozvod. Obaja však všetko popreli a naďalej fungujú ako rodina. No iba jeho blízki známi vedeli, že umelec rieši v súkromí oveľa bolestivejšiu vec. Jeho milovanej mame Tatiane lekári diagnostikovali zákerné ochorenie.

Minulý rok bol pre Kramára poriadne náročný. Kým všetci naokolo riešili to, či sa s manželkou Natašou skutočne rozvádza, on vnútorne bojoval s oveľa vážnejšími problémami. S trpkou spoveďou vyšiel von počas včerajšej tlačovej konferencie Avonu, ktorá už 10. rok organizuje pochod proti rakovine prsníka a on je dlhoročným ambasádorom tohto ušľachtilého projektu.

Keď sa ho moderátorka Kvetka Horváthová spýtala, či sa už v rodine stretol s touto zákernou chorobou, herec všetkým vyrazil dych. ,,Minulý rok som musel s mojou mamou ísť na kontrolu, lebo už to nevyzeralo dobre a presne ako ste tu hovorili, už som dosť veľký a s mamou sa nesprchujeme a nevidím, či sa niečo deje. Chcel by som preto apelovať na ženy, aby naozaj išli na prehliadku. S mamou sme tam prišli v poslednej chvíli. Našťastie je tu a verím, že tu ešte dlho bude,“vyšiel s pravdou von Kramár, ktorý nám povedal, ako sa teraz jeho mamina má.

Kramár je tvárou Avon pochodu za zdravé prsia roky, tentoraz sa ho to však bytostne dotýka.
Kramár je tvárou Avon pochodu za zdravé prsia roky, tentoraz sa ho to však bytostne dotýka.
Foto: Matej Kalina

„Momentálne túto akciu Pochod za zdravé prsia vnímam oveľa silnejšie ako predtým. Vtedy som to robil pre anonymné ženy, nikto v rodine s tým nemal problém. Teraz už viem, že je to veľký problém, keďže mám osobnú skúsenosť s mojou mamou. Minulý rok nás to dobehlo a viem, že je veľmi dôležité upozorniť na túto chorobu, lebo je zákerná, nevypočítateľná. Prevencia je dôležitá. Teraz to už poznám aj z vlastnej skúsenosti. Moja mama sa totiž veľmi bojí lekárov a nikdy k žiadnym nechodila. Zo žartu si tak hovoríme, že naposledy bola v nemocnici, keď ma porodila. Keď som si na nej začal všímať, že mi pomaličky odchádza, donútil som ju ísť k doktorom a prišli sme v poslednej chvíli, lebo keby išla dávno predtým, tak dnes by už možno nemala tie problémy, čo má, ale dúfam, že sme to zastavili a že sa bude mať dobre. Teraz sa má už chvalabohu lepšie a je už doma,“povedal nám.

Na otázku, či musí aj manželke prízvukovať, aby chodila na preventívky, odpovedal jednoznačne: ,,Nie, tam nemusím, ona je rozumná, ona chodí.“ Minulý rok cez leto sme dokonca Kramára pristihli, ako s milovanou mamou opúšťa brány nemocnice, kde s ňou bol na vyšetrení. Keď sme ho vtedy kontaktovali, odmietol nám čokoľvek povedať. Zrejme už vedel, čo sa skrýva za jej problémami.

FOTO KRAMÁRA, AKO ODCHÁDZA S MAMOU Z NEMOCNICE, NÁJDETE V GALÉRII

Prečítajte si tiež:

Zaujal vás článok? Napíšte nám do diskusie.