Tip redakcii
Najprv Kramár vysvetľoval rozvod a teraz vyšlo najavo niečo oveľa horšie! Najdôležitejšia žena v jeho živote bojuje s rakovinou prsníka!
Tip redakcii Diskusia ()
Tip redakcii
Sagan v cieli 13. etapy.
FOTO Sagan po heroickom víťazstve v cieli 13. etapy nešetril záhadnými gestami: Najväčší šok zažil pred tímovým autobusom!
Nebude to prechádzka ružovou záhradou! Informácia o rozchode cyklistu Petra Sagana (28) s manželkou Katkou šokovala celé Slovensko. Idylka o šťastnom páre tak skončila po tom, čo jazdec tímu Bora – Hansgrohe priamo počas Tour de France, zavesil na facebook status o rozpade vzťahu. Zdá sa, že rozvod je na spadnutie, preto z okolia cyklistu už prenikajú správy o tom, že boj o niekoľko miliónový majetok bude poriadne ostrý. Pozrite, o čo všetko môže ísť v jeho rozvode.
Rozchod Petra Sagana s manželkou Katkou naberá grády: Začala sa drsná bitka o milióny. O TOTO všetko ho môže pripraviť!
Katka Saganova bola pred ohláseným rozchodom nevídane aktívna na sociálnych sieťach
Relax
Užíva si život a Marlona! Pozrite sa, aké príspevky dávala Katka Saganová na sociálne siete tesne pred rozchodom
Rozchod Petra Sagana s manželkou Katkou je témou číslo jedna. Podľa informácii z okolia slovenského cyklistu však už dvojica spolu nežije niekoľko týždňov. Aj to preto nerobí nášmu jazdcovi na Tour de France žiadny problém „hodiť očko“ po krásnych ženách, ktoré sa obšmietajú v zákulisí slávnych pretekov.
Sagan to bez manželky rozbalil vo veľkom štýle: Tieto FOTO hovoria za všetko!
Máriu dnes pochovali v obci Horné Mýto.
Krimi
Emotívny POHREB Márie († 40) dobodanej 20 ranami: Tvár zavraždenej dcéry hladila matka do poslednej chvíle
Z Emmy vyrástla poriadna sexi kosť.
Šoubiznis
FOTO VNÚTRI Mladá slovenská speváčka opäť vystrkuje rožky: Bradavky v hlavnej úlohe!
Gizka Oňová s manželom
Šarm
Gizka Oňová sa doma poriadne zapotí! Televízna svokra prezradila, čo od nej manžel vyžaduje
žralok, Gwyneth Paltrow
Šarm
Biely ŽRALOK na Malorke! Do mora v okolí obľúbeného letoviska celebrít priplával najnebezpečnejší morský predátor
Alica Takáčová bola dramaturgička a zakladateľka populárnej relácie Zlatá brána.
Správy
Veľmi smutná správa: Zomrela zakladateľka legendárnej relácie Zlatá brána!

Najprv Kramár vysvetľoval rozvod a teraz vyšlo najavo niečo oveľa horšie! Najdôležitejšia žena v jeho živote bojuje s rakovinou prsníka!

Kramár je tvárou Avon pochodu za zdravé prsia roky, tentoraz sa ho to však bytostne dotýka.

Okolo Maroša Kramára (59) bolo na konci minulého roka poriadne rušno. Na verejnosť totiž prenikli informácie, že s manželkou Natašou (49) prežívajú krízu a vyzerá to na rozvod. Obaja však všetko popreli a naďalej fungujú ako rodina. No iba jeho blízki známi vedeli, že umelec rieši v súkromí oveľa bolestivejšiu vec. Jeho milovanej mame Tatiane lekári diagnostikovali zákerné ochorenie.

Minulý rok bol pre Kramára poriadne náročný. Kým všetci naokolo riešili to, či sa s manželkou Natašou skutočne rozvádza, on vnútorne bojoval s oveľa vážnejšími problémami. S trpkou spoveďou vyšiel von počas včerajšej tlačovej konferencie Avonu, ktorá už 10. rok organizuje pochod proti rakovine prsníka a on je dlhoročným ambasádorom tohto ušľachtilého projektu.

Keď sa ho moderátorka Kvetka Horváthová spýtala, či sa už v rodine stretol s touto zákernou chorobou, herec všetkým vyrazil dych. ,,Minulý rok som musel s mojou mamou ísť na kontrolu, lebo už to nevyzeralo dobre a presne ako ste tu hovorili, už som dosť veľký a s mamou sa nesprchujeme a nevidím, či sa niečo deje. Chcel by som preto apelovať na ženy, aby naozaj išli na prehliadku. S mamou sme tam prišli v poslednej chvíli. Našťastie je tu a verím, že tu ešte dlho bude,“vyšiel s pravdou von Kramár, ktorý nám povedal, ako sa teraz jeho mamina má.

Kramár je tvárou Avon pochodu za zdravé prsia roky, tentoraz sa ho to však bytostne dotýka.
Kramár je tvárou Avon pochodu za zdravé prsia roky, tentoraz sa ho to však bytostne dotýka.
Foto: Matej Kalina

„Momentálne túto akciu Pochod za zdravé prsia vnímam oveľa silnejšie ako predtým. Vtedy som to robil pre anonymné ženy, nikto v rodine s tým nemal problém. Teraz už viem, že je to veľký problém, keďže mám osobnú skúsenosť s mojou mamou. Minulý rok nás to dobehlo a viem, že je veľmi dôležité upozorniť na túto chorobu, lebo je zákerná, nevypočítateľná. Prevencia je dôležitá. Teraz to už poznám aj z vlastnej skúsenosti. Moja mama sa totiž veľmi bojí lekárov a nikdy k žiadnym nechodila. Zo žartu si tak hovoríme, že naposledy bola v nemocnici, keď ma porodila. Keď som si na nej začal všímať, že mi pomaličky odchádza, donútil som ju ísť k doktorom a prišli sme v poslednej chvíli, lebo keby išla dávno predtým, tak dnes by už možno nemala tie problémy, čo má, ale dúfam, že sme to zastavili a že sa bude mať dobre. Teraz sa má už chvalabohu lepšie a je už doma,“povedal nám.

Na otázku, či musí aj manželke prízvukovať, aby chodila na preventívky, odpovedal jednoznačne: ,,Nie, tam nemusím, ona je rozumná, ona chodí.“ Minulý rok cez leto sme dokonca Kramára pristihli, ako s milovanou mamou opúšťa brány nemocnice, kde s ňou bol na vyšetrení. Keď sme ho vtedy kontaktovali, odmietol nám čokoľvek povedať. Zrejme už vedel, čo sa skrýva za jej problémami.

FOTO KRAMÁRA, AKO ODCHÁDZA S MAMOU Z NEMOCNICE, NÁJDETE V GALÉRII

Prečítajte si tiež:

Zaujal vás článok? Napíšte nám do diskusie.

    PlusTV