viac magazínov
Novým ministrom vnútra má byť Tomáš Drucker.
Správy
Druckerove prvé slová po oznámení nominácie: Prezradil, prečo sa takto rozhodol
Na snímke Peter Pellegrini v prezidentskom paláci
Správy
VIEME PRVÍ Pellegriniho druhý pokus o zostavenie vlády. TOTO má byť nový minister vnútra!
Pozrite sa, koľko zarába TOP 10 najlepších slovenských hokejistov: Prekonajú aj futbalistov!
Pozrite sa, koľko zarába TOP 10 najlepších slovenských hokejistov: Prekonajú aj futbalistov!
Vyjadrenie Andrea Kisku k nevymenovaniu vlady ktorú narhor Peter Pellegrini.
Správy
Vyjadrenie ústavnej právničky: Kiska svojim rozhodnutím nešiel podľa ústavy!
Odhalenie po rokoch: Takto vyzerali orgie futbalových reprezentantov v hoteli v Senci!
Odhalenie po rokoch: Takto vyzerali orgie futbalových reprezentantov v hoteli v Senci!
Speváčka Dorota Nvotová potrebovala vysloviť názor na Joža Ráža ml., ktorého strana Smer-SD navrhla na ministra vnútra. U prezidenta Andreja Kisku to ale neprešlo.
Šoubiznis
Poriadne rozčúlená Dorota Nvotová: Pozrite sa, čo povedala na adresu mladého Joža Ráža!
Mladú ruskú modelku (22) sa údajne pokúsil v dubajskom hoteli znásilniť istý americký podnikateľ. Po skoku z izby na šiestom poschodí síce utrpela vážne zranenia, no prežila.
Správy
FOTO Krásnu modelku (22) chceli znásilniť, radšej vyskočila z okna: Prežila iba zázrakom, pred operáciou má opletačky s políciou!
Vendulu spevákove reči poriadne nahnevali.
Šoubiznis
Vytočená vdova po Svobodovi († 68): Verejná hádka o jeho milenkách!
Barkolová chudnutie
Šarm
Známa moderátorka si postavila latku celkom vysoko. Podarí sa jej schudnúť 10 kíl?

FOTO VNÚTRI Silvia z Extrémnych premien schudla 88 kíl! Z obrovskej nesebavedomej ženy sa stala sexi kráska! Pozrite sa a stratíte reč

Silvia Bzdil (41) sa nenávidela. Pohľad do zrkadla ju totiž doháňal k slzám, keďže ručička na jej váhe ukazovala neuveriteľných 171,8 kg. Dokonca sa s ňou ešte aj rozviedol manžel, a tak zostala na všetko úplne sama. Napokon sa však prestala ľutovať, zaťala sa a spolu s trénerom Marošom Molnárom začala doslova potiť krv. Za rok driny dosiahla neuveriteľné výsledky! Ocenili to aj muži?

To, čo Silvia dokázala, sa len tak ľahko nevidí. Hoci spočiatku frflala, napokon sa ukázalo, že 365 dní driny a odriekania stálo za to. A boj s obezitou nevzdala ani vtedy, keď jej skrachovalo manželstvo.„Došli mi papiere na rozvod. Dozvedela som sa, že má frajerku,“ konštatovala Silvia, ktorá sa rozviedla priamo počas nakrúcania.

Nová váha jej však dodala toľko sebavedomia, že sa s výsledkom po ročnej drine nezmierila a rozhodla sa chudnúť ďalej. Hoci sa dopracovala ku krásnym 84 kg a celkovo schudla 88 kíl, jej snom je okrúhla 70-ka.

Ešte nedávno vyzerala blondínka takto.
Ešte nedávno vyzerala blondínka takto.
Foto: tv markíza

„Zo Silvie sa vďaka premene stala celkom iná žena. Doslova z nej srší pozitívna energia, čo si všimli aj muži a začali o ňu prejavovať záujem. Aj ona si uvedomuje, že ju chlapi vnímajú ako atraktívnu ženu. Zatiaľ sa jej však nepodarilo nájsť niekoho, kto by nahradil prázdne miesto po jej exmanželovi,“ dozvedeli sme sa od zdroja, ktorý je so Silviou v kontakte.

„Po premene sa mi kompletne zmenil život. Ľudia ma na ulici nespoznávajú a ja sa na tom dobre bavím. Zdravotne a aj pohybovo som na tom dobre a cvičenie a zdravá strava sa stali súčasťou môjho života. Aj keď som sa rozviedla a prišla o super človeka, ktorý mi bol dlhé roky oporou, naše vzťahy sú teraz veľmi dobré. Celá rodina sa teší z mojej premeny, ale najväčšiu radosť mám ja. Začala som si užívať život,“ prezradila Silvia.

SILVIA PO PREMENE U NÁS V GALÉRII TU: