Tip redakcii
FOTO Jojkárka Lucia Barmošová visela z UFA! Preboha, čo to tam nacvičovala?
Tip redakcii Diskusia ()
Tip redakcii
Sagan v cieli 13. etapy.
FOTO Sagan po heroickom víťazstve v cieli 13. etapy nešetril záhadnými gestami: Najväčší šok zažil pred tímovým autobusom!
Nebude to prechádzka ružovou záhradou! Informácia o rozchode cyklistu Petra Sagana (28) s manželkou Katkou šokovala celé Slovensko. Idylka o šťastnom páre tak skončila po tom, čo jazdec tímu Bora – Hansgrohe priamo počas Tour de France, zavesil na facebook status o rozpade vzťahu. Zdá sa, že rozvod je na spadnutie, preto z okolia cyklistu už prenikajú správy o tom, že boj o niekoľko miliónový majetok bude poriadne ostrý. Pozrite, o čo všetko môže ísť v jeho rozvode.
Rozchod Petra Sagana s manželkou Katkou naberá grády: Začala sa drsná bitka o milióny. O TOTO všetko ho môže pripraviť!
Katka Saganova bola pred ohláseným rozchodom nevídane aktívna na sociálnych sieťach
Relax
Užíva si život a Marlona! Pozrite sa, aké príspevky dávala Katka Saganová na sociálne siete tesne pred rozchodom
Rozchod Petra Sagana s manželkou Katkou je témou číslo jedna. Podľa informácii z okolia slovenského cyklistu však už dvojica spolu nežije niekoľko týždňov. Aj to preto nerobí nášmu jazdcovi na Tour de France žiadny problém „hodiť očko“ po krásnych ženách, ktoré sa obšmietajú v zákulisí slávnych pretekov.
Sagan to bez manželky rozbalil vo veľkom štýle: Tieto FOTO hovoria za všetko!
Máriu dnes pochovali v obci Horné Mýto.
Krimi
Emotívny POHREB Márie († 40) dobodanej 20 ranami: Tvár zavraždenej dcéry hladila matka do poslednej chvíle
Z Emmy vyrástla poriadna sexi kosť.
Šoubiznis
FOTO VNÚTRI Mladá slovenská speváčka opäť vystrkuje rožky: Bradavky v hlavnej úlohe!
Gizka Oňová s manželom
Šarm
Gizka Oňová sa doma poriadne zapotí! Televízna svokra prezradila, čo od nej manžel vyžaduje
žralok, Gwyneth Paltrow
Šarm
Biely ŽRALOK na Malorke! Do mora v okolí obľúbeného letoviska celebrít priplával najnebezpečnejší morský predátor
Alica Takáčová bola dramaturgička a zakladateľka populárnej relácie Zlatá brána.
Správy
Veľmi smutná správa: Zomrela zakladateľka legendárnej relácie Zlatá brána!

FOTO Jojkárka Lucia Barmošová visela z UFA! Preboha, čo to tam nacvičovala?

Barmošová si užila nielen prechod po okennej rímse, ale aj výhľad na Bratislavu.

Televíznym divákom sa vždy prihovárajú elegantne upravení zo spravodajského štúdia jojkárskych večerných Novín, no v súkromí sa vedia poriadne odviazať. Reč je o moderátoroch Lucii Barmošovej (35) a Jánovi Mečiarovi (47), ktorí sa dali nahovoriť na adrenalínový šport, ktorý doslova vyráža dych. A jojkár Mečiar do toho zatiahol i svoju manželku Janku (52).

Len niektoré zážitky majú silu úplne vám rozbúchať srdce. Jednou takou je spomínaná atrakcia nad Bratislavou UFO Skywalk. Ide o unikátny prechod po okennej rímse vyhliadkovej veže s nádherným výhľadom na mesto vo výške 85 metrov nad zemským povrchom. Samozrejme, odvážlivci nie sú úplne sami.

Ten, kto na toto naberie odvahu, v sprievode profesionálneho inštruktora vystúpi na rímsu vyhliadkovej veže, za okná reštaurácie a zažije neopakovateľný pocit blízkosti oblakov. Hneď ako zvládnete prvé kroky na rímse, čaká na vás prechod okolo celej kupoly s úžasnými panoramatickými výhľadmi na Bratislavu.

Ján Mečiar do atrakcie zapojil aj manželku Janku.
Ján Mečiar do atrakcie zapojil aj manželku Janku.
Foto: ANTON STEFUNKO

Na toto sa dali nahovoriť aj známe jojkárske tváre Lucia Barmošová, Ján Mečiar či jojkárska redaktorka Alexandra Pavlovič Hinková. Všetci tak prekonali samých seba a s poriadnou dávkou adrenalínu v sebe potom neskrývali nadšenie, že sa na to dali nahovoriť.

„Nemám strach z výšok, takže som si to úplne užila. Aj keď moja chôdza po tých plechoch nebola veľmi istá, ale veľmi sa mi to páčilo,“ povedala nám Barmošová. Jej kolega a dobrý priateľ neskrýval, že mal obavy. „Ak by som povedal, že som vôbec nemal strach, tak by som klamal. Veril som však tým zariadeniam aj inštruktorom, takže som to prekonal a užil si to,“priznal sa nám Mečiar, ktorý sa na tento adrenalín odvážil až po svojej manželke Janke.

VIAC FOTO NÁJDETE V GALÉRII

    PlusTV